تولیدکننده کربنات کلسیم مش 2500

4.7
(60)

کربنات کلسیم، از جمله مواد معدنی می‌باشد که پس از استخراج، تحت فرایندهای مختلفی از جمله آسیاب قرار گرفته و در ظرافت و مش‌های مختلفی به بازار عرضه می‌گردد. از جمله مش‌های مورد استفاده از این محصول در صنایع مختلف می‌توان به کربنات کلسیم مش 2500 اشاره نمود که به عنوان ماده‌ای پرکننده و اکستندر در صنایع پی وی سی، صنایع تولید زیره کفش، صنایع لاستیک و پلاستیک و همچنین ماده سازنده انواع داروها، شوینده‌ها، خمیردندان و … دارای کاربرد می‌باشد. در ادامه پیشنهاد می‌شود جهت دسترسی به بهترین محصولات تولیدکننده کربنات کلسیم، از جمله کربنات کلسیم دارای ظرافت مش 2500، با کارشناسان مجموعه آروشا پودر تماس حاصل فرمایید.

تولیدکننده کربنات کلسیم مش 2500

کاربرد کربنات کلسیم در تولید ایزوگام

کاربرد کربنات کلسیم در صنعت تولید ایزوگام ها در سال‌ های اخیر مدیون درجه کیفیت بالای این محصولات و فعالیت شگفت انگیز شرکت های تولیدکننده همچون آروشا پور می باشد؛ کربنات کلسیم در تولید عایق های رطوبتی ایزوگام در مش بندی های 400 تا 2500 مورد استفاده قرار می‌ گیرد و به راحتی می‌ تواند مزیت های قابل توجهی را برای فعالان در این صنعت به ارمغان آورد.

شایان ذکر است که این تولیدات با هدف کاهش قیمت نهایی ایزوگام ها و بهبود کیفیت آنها به بهره‌ برداری می‌ رسند، البته این نکته هم قابل توجه است که در حال حاضر از انواع کربنات کلسیم مصنوعی که درجه خلوص بالایی دارند در این صنایع بهره‌ برداری‌ های لازم انجام می پذیرد؛ در هر صورت کربنات کلسیم مخصوص صنعتی ایزوگام بسیار ارزان قیمت است و استفاده از آن در حجم های بالا، کاهش قیمت تمام شده تولیدات را به ارمغان می آورد.

خرید کربنات کلسیم خوراکی از آروشا: انتخاب هوشمندانه با کیفیت واقعی
>>

این ترکیبات در تولید ایزوگام باعث ایجاد خاصیت ضد آب آنها شده و در نهایت بهبود انسجام آنها را فراهم می آورند؛ ایزوگام ها جزو مواد قیر مانندی هستند که اساساً سنگدانه های ریز و درشت و پرکننده به همراه چسب های قیری جزو مواد اولیه آن ها هستند و این تولیدات به عنوان پرکننده بسیار مهم می باشند.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 400 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 22

صادرات سفیدترین کربنات کلسیم مش 2500

به طور حتم نسبت به این مسئله واقف می‌باشید که درجه خلوص تمام پودرهای کربنات کلسیم یکسان نبوده و با توجه به میزان ناخالصی‌های موجود در آن از کیفیت و قیمت متفاوتی برخوردار می‌باشد. سفیدترین پودر کربنات کلسیم از جمله انواع با کیفیت این محصول است که ناخالصی‌های موجود در آن در حداقل مقدار ممکن قرار دارد. خوب است بدانید که گروه صنعتی کارخانجات آروشا به دلیل کیفیت پودرهای صنعتی مجموعه خود، توانسته است در صادرات سفیدترین کربنات کلسیم مش 2500، نیز بسیار اثربخش ظاهر شود.

کربنات کلسیم از جمله مواد معدنی است که پس از استخراج ، تحت فرایندهای پردازش مختلفی قرار گرفته و در ظرافت مش‌های مختلف از جمله کربنات کلسیم مش 2500 به بازار عرضه می‌گردد. در همین راستا، گروه کارخانجات صنعتی آروشا به عنوان بهترین مرکز تولیدکننده کربنات کلسیم ، این اطمینان را به مشتریان خود داده است که با خرید پودرهای صنعتی این مجموعه، به بهترین محصولات بازار دسترسی خواهند داشت.

بزرگترین تولیدکننده کربنات کلسیم

لازم به ذکر است که شکل غالب کربنات کلسیم در دو نوع رایج کربنات کلسیم پوشش دار و کربنات کلسیم بدون پوشش می‌باشد. انواع بدون پوشش این محصول از طریق آسیاب کربنات کلسیم طبیعی حاصل می شود، در حالی که نوع پوشش دار این محصول، از طریق سنگ زنی کلسیت و همچنین پوشش اسید استئاریک، مورد پردازش و فرآوری واقع می‌شود. یکی از مهمترین فراورده‌های تولیدی کربنات کلسیم، پودر دارای ظرافت مش 2500 است و در این میان، گروه کارخانجات صنعتی آروشا به عنوان تولیدکننده کربنات کلسیم مش 2500، توانسته است نقش مهمی در تامین نیاز بازار به پودرهای با این ظرافت مش، ایفا نماید.

تولیدکننده بهترین کربنات کلسیم صنعتی

لازم به یادآوری است که گروه کارخانجات صنعتی آروشا به عنوان بهترین تولیدکننده کربنات کلسیم مش 2500، این اطمینان را به مشتریان صنعتی خود داده است که انواع پودرهای صنعتی این مجموعه، نه تنها از نظر کیفی از استانداردهای لازم برخوردار می‌باشند، بلکه از نظر قیمت نیز، در قیمتی رقابت پذیر و مشتری پسندتر، به مشتریان ارائه می‌شوند. بنابراین در صورت قصد خرید انواع پودرهای صنعتی از جمله کربنات کلسیم مش 2500،  به خرید از این مجموعه اطمینان داشته و فرایند خرید خود را پیگیری نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی