شرکت تولید آهک هیدراته قم

4.9
(28)

شرکت تولید آهک هیدراته قم با استفاده از بهترین تجهیزات در بخش فراوری سنگ آهک، سعی در ارائه محصولاتی در بالاترین کیفیت ها دارد زیرا نوع کوره های آهک پزی و همچنین تجهیزات هیدراتاسیون نقش اساسی را در تعیین کیفیت این محصولات بر عهده می گیرند.

شرکت تولید آهک هیدراته قم

تولید بهترین آهک هیدراته قم

خوشبختانه در حال حاضر تولید بهترین آهک هیدراته قم بر اساس استانداردهای جهانی در حجم های بسیار زیادی انجام می پذیرد و این محصولات برای رفع نیاز خریداران در داخل و خارج از کشور به صورت بسته بندی شده ارائه می گردند.  در تولید بهترین آهک هیدراته قم از کوره‌های آهک پزی در نمونه های صنعتی و سنتی استفاده می گردد و در نهایت این نوع محصولات با کیفیت های متنوعی در اختیار تمامی خریداران قرار می گیرند.  در فرآیندهای تولید آهک هیدراته قم، عوامل بسیار زیادی بر کیفیت این محصولات تأثیرگذار می باشند که نوع سنگ آهک استخراج شده از معادن در سراسر کشور در این زمینه می‌تواند بیشترین تاثیر را داشته باشد.  به نوعی که تولیدکنندگان برتر معتقد هستند با استخراج سنگ آهک هایی که دارای مقدار بسیار زیادی کلسیم هستند، در نهایت آهک هیدراته مطلوب تری تولید می شود.

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

خرید بدون واسطه آهک هیدراته قم

ایجاد بستر مناسب برای خرید بدون واسطه آهک هیدراته قم جزو برنامه ‌های اصلی مجموعه صنعتی آروشا پودر می باشد که در سال‌ های اخیر اقدامات ویژه‌ای در این زمینه انجام پذیرفته است.  مجموعه صنعتی آروشا پودر با احداث کارخانه های به خصوصی در زمینه  فرآوری سنگ آهک و همچنین راه اندازی سایت های معتبری برای عرضه این نوع محصولات، فعالیت های ویژه را به انجام می رساند تا تمامی خریداران در سراسر کشور شرایط لازم برای خرید بدون واسطه آهگ را داشته باشند.  جالب است بدانید که آهک هیدراته یک محصول کاربردی بسیار ارزشمندی است که در خط تولید بسیاری از کالاها مورد استفاده قرار می ‌گیرد.  این محصول به عنوان یک پر کننده در زمینه تولید رنگ های صنعتی و همچنین مصالحی مانند کاشی و سرامیک مورد استفاده واقع می شود. جالب است بدانید در هر یک از این صنایع مصرفی به کیفیت های متفاوت از آهک نیاز است.

لیست قیمت فروش آهک

لیست قیمت فروش بهترین آهک هیدراته را از مجموعه آروشا پودر به صورت مستقیم و اینترنتی دریافت نمایید تا شرایط بهتری برای انجام معاملات در حجم و تناژ ‌های بالا به دست آورید.  در این مجموعه صنعتی در تعیین قیمت فروش بهترین آهک هیدراته میزان حجم خرید متقاضیان مورد توجه قرار می ‌گیرد و در واقع برای خریداران عمده تخفیفات ویژه اعمال می شود تا در نهایت بتواند از خریدی مقرون به صرفه نهایت بهره را ببرند.  جالب است بدانید در تعیین قیمت فروش بهترین آهک هیدراته عوامل و استانداردهای زیادی تاثیرگذار هستند که در نهایت با توجه به این عوامل و استانداردها، محصولاتی با قیمت های متنوع معرفی می شوند.

قیمت هر تن آهک هیدراته

قیمت هر تن آهک هیدراته متناسب با عوامل مختلفی است که شامل عوامل بازاری، اقتصادی و فنی می‌شود. در این راستا، قیمت هر تن آهک هیدراته تحت تأثیر عواملی مانند تقاضا و عرضه در بازار، کیفیت محصول، میزان تامین مواد اولیه، هزینه‌های تولید و هزینه‌های حمل و نقل قرار می‌گیرد.
اگر تقاضای آهک هیدراته در بازار بالا باشد و عرضه کم باشد، قیمت آن احتمالاً افزایش خواهد یافت. علاوه بر این، کیفیت محصول نیز تأثیر قابل توجهی در قیمت نهایی دارد. آهک هیدراته با کیفیت بالاتر ممکن است با قیمت بیشتری عرضه شود.
همچنین، هزینه‌های تولید و هزینه‌های حمل و نقل نیز بر قیمت هر تن آهک هیدراته تأثیرگذارند. هزینه‌های تولید شامل هزینه‌های مربوط به استخراج و فرآوری مواد اولیه و هزینه‌های حمل و نقل شامل هزینه‌های مربوط به انتقال محصول از محل تولید به مقصد نهایی می‌شود.
به طور کلی، برای تعیین قیمت هر تن آهک هیدراته، لازم است به عوامل متعددی توجه کرد و تحلیل دقیقی از بازار و شرایط فعلی را انجام داد. در این راستا، مشاوران و کارشناسان بازار می‌توانند به عنوان منابع قابل اعتمادی در تعیین قیمت هر تن آهک هیدراته مورد استفاده قرار گیرند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 28

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی