شرکت تولید پلی اتیلن وکس پودری

4.7
(16)

شرکت تولید پلی اتیلن وکس پودری از تجهیزات پیشرفته ای برای تولید نمونه های متنوع پلی اتیلن وکس استفاده می کند. پلی اتیلن وکس در دو نمونه  قطبی و غیر قطبی تولید می شود که با توجه به نیاز صنایع یکی از این موارد مورد استفاده قرار می گیرد. از نمونه های قطبی وکس پلی اتیلن برای  صنایعی که تولید کننده پی وی سی هستند استفاده می شود.

شرکت تولید پلی اتیلن وکس پودری

فروش پودر وکس پلی اتیلن شیراز

شهر شیراز به دلیل نزدیکی به پتروشیمی به راحتی دسترسی به مواد اولیه تولید وکس پلی اتیلن دارد. شرکت تولید پلی اتیلن وکس مجموعه آروشا پودر تمام تلاش خود را برآن داشته است تا محصول با کیفیتی ارائه دهد. وکس قطبی ماده ای پلیمری شفاف و کریستالی است که در دو حالت قطبی و غیر قطبی تولید می شود. از نمونه های قطبی پلی اتیلن وکس به دلیل سازگاری با PVC در صنایع مختلف استفاده می شود.

مرکز فروش وکس پلی اتیلن مشهد

تولید کننده پودر پی وکس خشک مشهد

ایران یکی از معدود کشورهایی است که دارای غنی ترین منابع تولید و صادرات وکس پلی اتیلن خشک است. شرکت تولید پلی اتیلن وکس خشک در مشهد توسط گروه کارخانجات صنعتی آروشا پودر راه اندازی شده است تا نیاز صنایع را پاسخگو باشد. این مجموعه با استفاده از تجهیزات پیشرفته و افراد متخصص اقدام به تولید محصولات متنوع  می نماید. پلی اتیلن وکس خشک در صنایعی مانند لوله های عایق، مداد رنگی، لاستیک و پلاستیک استفاده می شود.

 

قیمت پودر پی وکس خشک کرج
>>

کارخانه تولید پودر پلی اتیلن وکس

شرکت تولید پلی اتیلن وکس و کارخانه تولید پپی وکس میکرونیزه با استفاده از استانداردهای روز دنیا راه اندازی شده است. تولیدکنندگان وکس میکرونیزه در قزوین با تهیه مواد اولیه پلی اتیلن و میکرونیزه کردن آنها توانسته اند محصولات با کیفیت تولید نمایند.

راه اندازی شرکت تولید پلی اتیلن وکس تحت شرایط ویژه ای انجام می شود. برای راه اندازی  یک مجموعه کارآمد باید از همان ابتدا نکات مهمی مورد توجه قرار بگیرد.

  • شرکت تولیدی باید نزدیک به یک مرکز پتروشیمی باشد
  •  نزدیکی شرکت تولید کننده باعث می شود تا هزینه های حمل و نقل کاهش پیدا کند.
  • دسترسی به مواد اولیه  برای تولید کننده راحتتر باشد.
  • شرکت به تجهیزات مدرن مجهز باشد
  • از افراد با تجربه و متخصص در شرکت تولید پلی اتیلن وکس استفاده شود
  • بازار فروش محصول به خوبی شناسایی شود.
  • صنایع مرتبط با محصول شناسایی شوند

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 16

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی