صادرات کربنات کلسیم الیگودرز

محصول کربنات کلسیم الیگودرز که از مرغوب ترین انواع محصولات شرکت آروشا می‎باشد، بر اساس کاربردهای مختلف در این مجموعه با مش‌بندی‌های متفاوت تولید و به فروش می‌رسد. آروشا پودر که از بزرگترین تولید کنندگان مواد شیمیایی در میان رقبای خود می‌باشد، علاوه بر تولید این محصول، صادرات آن را به صورت عمده نیز انجام می‌دهد.

صادرات کربنات کلسیم الیگودرز

کارخانه تولید بهترین کربنات کلسیم الیگودرز

الیگودرز از شهرهای استان لرستان می‌باشد، که با داشتن معادن بی شمار سنگ‌های آهک، مرمر و گرانیت در میان بزرگترین تامین کنندگان کربنات کلسیم قرار دارد. به همین دلیل کربنات کلسیم الیگودرز از مشهورترین و با کیفیت ترین انواع کربنات کلسیم در ایران می‌باشد. کارخانه تولید کربنات کلسیم درجه یک آروشا، در این شهرستان از سال‌ها پیش اقدام به تولید پودر سفید رنگ و درخشنده کربنات با ویژگی‌های از جمله، استقامت بالا، قدرت پوشش دهندگی خیلی خوب، فرم پذیری فوق العاده و درصد خلوص ۹۹ درصد نموده است.

تولید کربنات کلسیم الیگودرز در مجموعه کارخانجات آروشا، بر اساس کاربردهای مختلفی از جمله صنایع کاغذ، رنگ، پلیمر و لاستیک، در مش بندی‌های متفاوت انجام می‌گیرد، که تهیه و تولید این پودر معدنی در سایزهای ریز و درشت، به تجهیزات و دستگاه‌های خاصی نیاز دارد.

خبر شوک آور امروز
فروش کربنات کلسیم خراسان

تولید پودر کربنات کلسیم مخصوص پی وی سی در مجموعه صنعتی آروشا ، تامین بخش بزرگی از نیاز بازار داخلی و صادارتی را امکان پذیر کرده است.

با توجه به دشواری مراحل استخراج، خالص سازی، مش بندی و بسته بندی در جهت تولید مرغوبترین کربنات کلسیم الیگودرز، گروه صنعتی آروشا با نهایت دقت و اختصاص زمان زیاد برای تولید و فرآوری این محصول، موفق به تولید پودرهای کلسیم کربنات با مش بندی بسیار ریزی شده است، به صورتی که این نوع کربنات کلسیم، توانایی جایگزین شدن با نانو کربنات را خواهند داشت و این موفقیت عامل بزرگی در پیشرفت کارخانه تولید کربنات سفید آروشا شده است.

فروش پودر تالک ریخته گری

عرضه مستقیم پودر کربنات کلسیم

مرکز توزیع کربنات کلسیم سفید آروشا، علاوه بر تولید این
محصول به صورت پودرهای میکرونیزه با توجه به سلیقه و
نیاز مشتری و صنایع تولید کننده، فروش و عرضه‌ی مستقیم
پودر کربنات را نیز به صورت عمده و با در نظر گرفتن رضایت
خریداران و مشتریان، به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام
می‌دهد.

آروشا پودر که هم اکنون از نامداران تولید کنند‌ه‌ی مواد
شیمیایی در سراسر جهان می‌باشد،
با تلاش‌های شبانه روزی، در بخش فروش پودر کربنات،
تهیه و خریداری این محصول را برای واحدهای تولیدی در
نقاط دور و نزدیک، با صرف کمترین زمان و هزینه به انجام
می‌رساند.

خبر شوک آور امروز
کارخانه تولید و فروش کربنات کلسیم قزوین

به صورتی که مجموعه‌های صنعتی مختلف که در تولید
محصولات خود، از کربنات کلسیم بهره می‌برند، می‌تواند
با سفارش پودر کربنات از گروه آروشا ، آن را طبق مشخصات
درخواستی خود، با بهترین هزینه به صورت کاملا محافظت
شده تحویل بگیرند.

خرید مستقیم سیمان شسته

صادرات کربنات کلسیم ممتاز

صادرات کلسیم کربنات الیگودرز که به صورت متداول به کشورهای همسایه انجام می‌گیرد، از دیگر اقدامات گروه صنعتی آروشا و از جمله فعالیت‌های اقتصادی موفق این گروه می‌باشد. صادرات پودر سفید کربنات به بازارهای خارجی، باعث گسترش همکاری‌های صنعتی و تجاری شرکت آروشا با کشورهای دیگر شده است.

علاوه بر این توسعه و صادرات انبوه پودر معدنی کلسیم کربنات ، بر گرفته از معادن شهرستان الیگودرز، باعث کسب نشان صادر کننده‌ی نمونه‌ی استان لرستان، توسط گروه تجاری آروشا شده است، که این نشان ارزشمند نمادی از حضور بی وقفه و پر تلاش این مجموعه در بازارهای مواد شیمیایی بین المللی می‌باشد،

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش