عرضه مستقیم انواع کربنات کلسیم صنعتی

0
()

عرضه مستقیم انواع کربنات کلسیم صنعتی به واحدهای تولیدی پایین دست ضمن تامین مواد اولیه با کیفیت ، کاهش قابل توجه در هزینه تولید محصول را در پی دارد . طبق محاسبات انجام شده بیش از ۸۰ درصد تامین نیاز به مواد اولیه در حوزه کربنات کلسیم از طرق غیر مستقیم و با واسطه صورت می پذیرد.

عرضه مستقیم انواع کربنات کلسیم صنعتی

عرضه کربنات کلسیم صنعتی

عرضه کربنات کلسیم صنعتی در گریدهای مختلف از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار می باشد چرا که این محصولات در صورت فرآوری از نمونه های طبیعی خالص تر بوده و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. برای تولید خالص ترین شکل طبیعی کربنات کلسیم معمولاً از میان سنگ های معدنی کربنات کلسیم، گاز کربنیک عبور داده می شود و این ترکیبات با بالاترین درجه خلوص در صنایع غذایی و دارویی، صنایع ساخت و ساز، صنایع دامپروری و کشاورزی بیشترین کاربرد را از آن خود می کنند. در عصر حاضر برای عرضه کربنات کلسیم شرکت های بی شماری وارد فعالیت شده اند که در میان آنها مجموعه آروشا پودر اقدامات بی‌ نظیر را به انجام می رساند و این محصولات را برای تمامی صنعتگران در بسته بندی های فله ای و کیسه ای انجام می دهد.

عرضه مستقیم انواع کربنات کلسیم صنعتی

کربنات کلسیم سفید دانه

کربنات کلسیم سفید دانه در گروه پرکاربردترین ترکیبات معدنی میکرونیزه قرار می گیرد که در عصر حاضر بسیاری از صنایع وابسته این ترکیب هستند و در واقع به کیفیت بالایی از این محصولات نیازمند می باشند. کیفیت یک مسئله بسیار مهم در زمان تولید و عرضه پودر کربنات کلسیم می باشد و در واقع تولیدکنندگان باید به این موضوع توجه داشته باشند تا بتوانند عرضه این محصولات را مطابق با نظر خریداران به انجام برسانند. کربنات کلسیم سفید دانه در دانه بندی ها و مش بندی های مختلف و همچنین در گرید های متنوعی در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و خریداران حتماً باید در زمان تهیه و خرید این محصولات برای حوزه های کاری خود به این موضوع توجه داشته باشند و بتوانند بر اساس نیاز خطوط تولیدی خود، این ترکیبات معدنی را تهیه نمایند.

کربنات کلسیم اطلس: فروش ویژه با تخفیف ویژه
>>

خرید کربنات کلسیم

برای خرید کربنات کلسیم راهکارهای زیادی پیش روی متقاضیان این محصول وجود دارد که آنها می‌ توانند با اتخاذ بهترین راه حل در این زمینه به تهیه محصولاتی با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت بپردازند. خرید کربنات کلسیم معمولاً به عنوان یک ترکیب سفید رنگ معدنی برای استفاده در خطوط تولیدی محصولات مختلفی انجام می پذیرد و این محصول در بسیاری از صنایع به عنوان یک پرکننده و یک رنگدانه با پوشش دهی فوق العاده بالا با هدف افزایش سفیدی و مقاومت تولیدات در برابر عوامل مختلف مورد استفاده واقع می شود و در واقع می توان گفت این محصولات به واسطه داشتن ساختار طبیعی و معدنی، سازگاری لازم را با محیط زیست دارند و روز به‌ روز طیف کاربری آنها گسترده‌ تر می‌ شود. برای خرید کربنات کلسیم با مجموعه صنعتی آروشا به عنوان بزرگترین تولید کننده این محصولات ارتباط بگیرید.

برخی از کاربردهای کربنات کلسیم تولیدی کارخانجات آروشا

الف) نوعی از کربنات کلسیم که اکسید کلسیم بیش از ۹۷ درصد را دارد و میزان Fe2o3  آن کمتر از یک درصد می باشد  با دانه بندی حداقل ۴۰۰ به عنوان پر کننده به واحدهای تولید انواع رنگ عرضه می گردد .
علت عمده استفاده این واحد ها از این کربنات کلسیم کاهش هزینه های تولید می باشد.
برای تولید رنگ ترافیکی از کربنات کلسیم یا پودرسنگ با مش ۵۰ نیز استفاده بعمل می آید.

ب) نوع دیگری از کربنات کلسیم در کارخانجات آروشا تولید می گردد که اکسید کلسیم آن حداقل ۹۸ درصد بوده و Fe2o3 آن حداکثر دو درصد می باشد.
درجه رطوبت این نوع از کربنات کلسیم ها حداکثر یک درصد می بایست باشد .
از این نوع کربنات کلسیم به عنوان پر کننده در صنایع پلاستیک و لاستیک استفاده بعمل می آید .
دانه بندی این کربنات کلسیم حداقل ۲۰۰ می باشد .
ج) نوع دیگری از کربنات کلسیم با اکسید کلسیم حداقل ۹۶ درصد به عنوان نرم کننده و پر کننده در صنعت مواد شوینده توسط کارخانجات آروشا به بازار عرضه می شود.

مش کربنات کلسیم صنایع مختلف
>>

دانه بندی این کربنات کلسیم حداقل ۴۰۰ و حداکثر ۸۰۰ می باشد . این کربنات کلسیم به منظور افزایش کیفیت و کاهش قیمت تمام شده مورد استفاده قرار می گیرد.

د) نوع دیگری کربنات کلسیم با اکسید کلسیم حداقل ۹۸ درصد و رطوبت کمتر از ۱  درصد تولید می شود که به عنوان پوشش و عایق سیم و کابل در صنعت تولید سیم و کابل مورد استفاده قرار می گیرد . حداقل دانه بندی این نوع از کربنات کلسیم ها ۶۰۰ می باشد.
ه) نوع خاصی از کربنات کلسیم با دانه بندی حداقل ۱۵۰۰ به عنوان پرکننده ، تیره کننده و صاف کننده برای صنعت تولید کاغذ عرضه می گردد که از جمله خواص آن ممانعت از پخش جوهر بر روی کاغذ و کاهش هزینه تولید می باشد.

و) یک نوع کربنات کلسیم با دانه بندی حداقل ۵۰ جهت تولید الکترود به بازار عرضه می گردد .
این کربنات کلسیم مناسب استفاده در الکترود برای جوشکاری آلیاژهای حساس به ترک هیدروژنی می باشد .
و نقش ایجاد گاز محافظ در لحظه جوشکاری را برعهده دارد.
ی) نوع دیگری کربنات کلسیم با دانه بندی حداقل ۸۰۰ جهت استفاده درکاشی و سرامیک و پلیمر تولید می گردد .
این کربنات کلسیم ضمن کاهش هزینه های تولید ، افزایش مقاومت محصول را نیز در پی دارد .

عرضه مستقیم انواع کربنات کلسیم صنعتی

جهت تهیه انواع کربنات کلسیم مورد نیاز خود ، می توانید با مشاوران فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل نمائید .

 

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی