فروش ویژه گل ماش رنگ زرد

عناوین این مطلب...

موارد استفاده از گل ماش رنگ زردگل ماش را از کجا تهیه کنیم؟
فروش-ویژه-گل-ماش-رنگ-زرد

گل ماش زرد، از رنگهای مختلف اکسید آهن است. ببه عبارت دقیق تر، این یک هیدروکسید آهن است. خاک رس اخرای زرد رنگ، حاوی اکسید آهن زرد است. در سرامیک ها از اکسید آهن قرمز بیشتر در لعاب و اجسام سفالی استفاده می شود، اما از رنگ سیاه نیز استفاده می شود. گل ماش رنگ زرد کمترین فرم پایدار در رنگ است. اکسید آهن زرد ماده ای مصنوعی با اندازه ذرات بسیار ریز است.

اکسیدهای آهن زرد واقعی حدود ۸۵٪ از آنها را Fe2O3 و حدود ۱۲٪ را نیز LOI به همراه برخی ناخالصی های دیگر (به عنوان مثال SiO2 ، CaO) تشکیل می دهد.

موارد استفاده از گل ماش رنگ زرد

با استفاده از گل ماش رنگ ها، مینا ها، رنگ های بتونی، پلاستیک ها، لاستیک و کاغذ هایی که در ساختن آنها به رنگ زرد دائمی نیاز است ساخته می شوند. گل ماش قدرت پنهان سازی بسیار خوبی دارد، نور ماوراء بنفش را جذب می کند، با طیف وسیعی از وسایل نقلیه سازگار است، به خوبی در سیستم های آبی و حلالی پراکنده می شود و حاوی فلزات سنگین نیست.

 

گل ماش را از کجا تهیه کنیم؟

بزرگترین کارخانه تولید و فروش پودر های معدنی، مجموعه کارخانجات پودر های معدنی آروشا که توسط شرکت آروشا اداره می شود و می توانید تولیدات این کارخانه را از وبسایت بازار بزرگ پودر های معدنی تهیه کنید، اکنون گل ماش رنگ زرد را به فروش می رساند. برای تهیه این محصول، می توانید با ما تماس بگیرید.

به عنوان مشتری، این کاملا حق شماست که بپرسید و ما به عنوان فروشنده، وظیفه خود می دانیم که پاسخی قانع کننده و در جهت جلب رضایتتان در اختیارتان بگذاریم. شرکت آروشا، به مدت چندین دهه است که در زمینه تولید و فروش پودر های معدنی فعالیت می نماید. در طول این دهه ها، کسب و کار ها و صنایع متعددی به این شرکت مراجعه کرده اند و پس از یکبار خرید، دیگر به سراغ تولید کننده های غیر نرفته اند.

این امر یعنی رضایت شما، ما را بر آن می دارد که هر روز با قدرتی بیشتر از دیروز به فعالیت خود ادامه دهیم. ما اعتبار خود را از رضایت مشتریانمان به دست آورده ایم و حاصل این اعتبار چند ساله، اعتماد به نفس و اطمینانی است که نسبت به رقبایمان داریم. شما نیز می توانید در بازار کار خودتان بدرخشید. اما به شرطی که از مواد اولیه ای استفاده کتید که در بازار خودشان در حال درخشش هستند.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید