مرکز عرضه بهترین کربنات کلسیم سفید مش ۲۵۰۰

عناوین این مطلب...

شرکت تولید بهترین کلسیم مش ۲۵۰۰صادرات بهترین کربنات کلسیم سفید مش ۲۵۰۰
عکس کربنات کلسیم مش ۲۵۰۰

کاربرد پودر کلسیم گستردگی بسیاری دارد. از صنعت پلاستیک سازی گرفته تا داروسازی هر کدام از کلسیم در تولیدات خود بهره می برند. شرکت آروشا سالهای متمادی است که در این حوزه فعالیت داشته و انواع مواد معدنی از جمله کربنات کلسیم سفید مش ۲۵۰۰ را عرضه می نماید. مراکز متعددی در کشور ما وجود دارند که زمینه فعالیتشان، تولید پودر های کانی و معدنی است. اما تمامی آنها محصولات درجه یک و مرغوب ارائه نمی دهند. بطور کل بالا بردن میزان کیفیت تولیدات به عوامل گوناگونی وابسته است و مستلزم تدارک بستر بخصوص برای آن است که بطور حتم مشمول صرف انرژی و هزینه هایی خواهد بود.

عکس کربنات کلسیم مش ۲۵۰۰

شرکت تولید بهترین کلسیم مش ۲۵۰۰

کلسیم کربنات از سنگ مرمر بدست می آید و مشخصه های ویژه ای دارد. معادنی که کلسیم در آنها یافت می شود متنوع بوده و هر کدام درصد خلوص متفاوتی دارند. بهمین جهت تولید کلسیم از معادن مختلف، کیفیت های گوناگونی را بهمراه دارد. بعنوان نمونه، شرکت آروشا برای تولید پودر کربنات کلسیم سفید مش ۲۵۰۰ مواد اولیه و سنگ کلسیم را از معادن بخصوصی تهیه می نماید.

روش دیگر برای تولید کلسیم با استفاده از کلسیم موجود در موادی همچون پوسته تخم مرغ، سنگ آهک و صدف های دریایی صورت می گیرد. بدین منظور ابتدا آنرا با آب مخلوط کرده تا محلول غلیظی تشکیل شود و بعد گاز دی اکسید کربن را از آن رد کرده تا پودر کلسیم بدست آید. پودر حاصله را کربنات کلسیم رسوبی (PCC) می نامند که بسیار خالص می باشد. از این نوع کلسیم کربنات در حوزه های ویژه ای مانند داروسازی بکار برده می شود که نیازمند خلوص بالایی است. چراکه وجود ناخالصی ها ممکن است سلامتی بدن انسان را به خطر اندازد. در روش معدنی، کارخانجات آروشا سنگهای استخراج شده را پس از خردایش و کوبش بوسیله آسیاب ها و دستگاههای مربوطه، فیلتر و جداسازی کرده و به اندازه های گوناگون دسته بندی می نمایند.

تصویر کربنات مش

سایز بندی یا مش بندی ذرات با توجه به کاربری پودر کلسیم صورت می گیرد. هرچه میزان ریز دانه ها کوچکتر باشد درجه مش بالاتر خواهد بود. برای مثال مش های ۲۰۰ و ۴۰۰ دانه های درشت تری را شامل می شوند اما ذرات مش ۲۵۰۰ بسیار ریز و نرم می باشند.

صادرات بهترین کربنات کلسیم سفید مش ۲۵۰۰

شرکت آروشا با بهره گیری از معادن ممتاز مرغوبترین کربنات کلسیم سفید مش ۲۵۰۰ را تولید کرده و در اختیار متقاضیان قرار می دهد. کارخانه های آروشا با فناوری روز پیش رفته و دستگاهها و ماشین آلات خود را با متد روز دنیا همگام ساخته است. همچنین پرسنل و مهندسین شرکت بسیار با تجربه و ماهر می باشند و به بهبود کیفیت خط تولید کمک شایانی نموده اند. این عوامل موجب ارتقای سطح کیفی تولیدات شده است، بطوریکه گروه صنعتی آروشا علاوه بر تامین نیاز داخلی کشور، محصولات خود را به کشورهای دیگر نیز صادر می نماید. در صورت نیاز، خریداران گرامی می توانند با مشاوران فروش سایت تماس گرفته و درخواست خود را ارائه دهند تا در سریعترین زمان ممکن محصول درخواستی را دریافت نمایند.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید