کارخانه تولید پودر مل مخصوص سفیداب

عناوین این مطلب...

ترکیبات سفیدابپودر مل مخصوص سفیدابخرید مستقیم از کارخانه
تصویری از محوطه کارخانه پودر مل

در ایران تعداد بسیاری کارخانه جهت تولید پودر مل مخصوص سفیداب وجود دارد که با بهره گیری از متخصصان خبره و نیز تکنولوژی روز دنیا، محصولات خود را براساس استاندارد جهانی و با کیفیت بالا تولید می کنند. این تجارت درحال حاضر رونق زیادی داشته و تولیدکنندگان بمنظور کسب بازار منطقه ای به رقابت می پردازند.

کارخانه تولید پودر مل مخصوص سفیداب

ترکیبات سفیداب

روشور یا همان (سفیداب) ماده ای طبیعی است که جهت از بین بردن سلولهای مرده پوست از آن در حمام استفاده می گردد و بطبع باعث لایه برداری و تمیز شدن سطح پوست خواهد شد. این لایه بردار طبیعی بطور معمول از چربی حیوانی و گل سفید ساخته میشود که بجز کشور ما، بسیاری از کشورهای دیگر نیز از آن بهره میبرند. روشور در گذشته از ادوات آرایشی و بهداشتی بشمار میرفت که برای زینت بخشیدن به پوست خود آنرا بکار میبردند. بطور حتم عبارت سرخاب-سفیداب را شنیده اید. منظور از سرخاب، سرمه یا لوازمی از این سطح بود که بانوان از آنها بمنظور آرایش صورت استفاده می کردند و البته در کنارش سفیداب نیز اغلب وجود داشت که وظیفه درخشان کردن و پاکیزگی پوست را برعهده داشت.

روشن کردن پوست، از بین بردن سلولهای مرده، جلوگیری از ایجاد جوش، کنترل تعریق و نرمی پوست از دیگر مزایای این ماده شوینده طبیعی است که میتوان بدانها اشاره نمود. سفیداب رنگی متمایل به سفید دارد که دلیل آن وجود همان گل سفید یا پودر مل می باشد.

کارخانه تولید پودر مل مخصوص سفیداب

پودر مل مخصوص سفیداب

اجزای تشکیل دهنده پودر مل مخصوص سفیداب  caco3 یا کربنات کلسیم است که درحقیقت ماده اصلی ترکیب سفیداب می باشد و البته انواع مختلف و کاربردهای متفاوتی دارند. نوعی از این پودر در ساختمان سازی و تهیه ملات ها مورد استفاده قرار می گیرد که به آن پودر مل ساختمانی گویند. نوع دیگر در صنایع رنگسازی، تولید چسب و بتونه کاربرد دارد و به آن پودر مل میکرونیزه می گویند. یکی دیگر از کاربردهای این مل جهت تولید سفیداب می باشد که در ایران از گذشته مورد بهره برداری می رسید. این ماده شوینده خواص بسیاری برای پوست دارد و از آنجائیکه بیشتر ترکیباتش از معادن استخراج می گردد، بعنوان لایه برداری طبیعی محسوب شده که افراد بسیاری آنرا جایگزین ماسک ها و کرم های لایه بردار می کنند.

کارخانه تولید پودر مل مخصوص سفیداب

خرید مستقیم از کارخانه

اغلب تولیدکنندگان روشور بمنظور تهیه پودر مل مخصوص
سفیداب مستقیما به کارخانه ها مراجعه می نمایند چرا
که با خرید عمده و کلی پودر، هم از نظر اقتصادی
صرفه جویی خواهند کرد و هم می توانند کربنات کلسیم
با کیفیت تری را تهیه نمایند.
سطح کیفیت پودر مل مخصوص سفیداب از اهمیت ویژه ای
برخوردار است که درنتیجه آن، محصول مرغوبی بدست
خواهد آمد. پودر کربنات کلسیم مناسب تولید، می بایست
درجه خلوص بالا و دانه بندی بسیار ریز داشته باشد.
پراکندگی ذرات در آن بسیار محدود باشند، رطوبت را جذب
نکند، خنثی بوده و نیز طی فرایند تولید گرد و غبار را جذب
نکرده باشد.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید