مشاوره و سفارش

کربنات کلسیم صنعتی

کربنات کلسیم، یک ماده معدنی استثنایی است. کربنات کلسیم یا CaCo3، بیش از ۴٪ از پوستهٔ زمین را شامل و در سرتاسر دنیا پیدا می‌شود. کربنات کلسیم یکی از پرکاربردترین مواد شناخته شده برای بشر است. این ماده به صورت مصنوعی هم می‌تواند تولید شود و البته در پوسته تخم مرغ و غشای جانورانی مانند حلزون و خرچنگ نیز وجود دارد. جنس مروارید نیز از کلسیم کربنات است.

کربنات کلسیم خوراک دام و طیور

کربنات کلسیم رایج ترین و مناسب ترین مواد معدنی برای تامین عنصر کلسیم مورد نیاز برای موجودات زنده است که به شکل پودر مصرف می شود.

پودر سنگ ساختمانی

این ماده اغلب به نام «خاک سنگ» و «آرد سنگ» نیز شناخته می‌شود که تحت فرآیند سنگ‌بری به شیوه صنعتی و سایش لایه‌های مختلف زمین‌شناختی بر روی یکدیگر به روش طبیعی تولید می‌شود. هر دو این روش‌ها دارای مکانیزم‌های ساخت متفاوتی هستند که هدف‌شان تبدیل سنگ به پودر است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پودر کربنات کلسیم کوتد-سفارشیموجودتماس بگیرید
کربنات کلسیم صنعتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
کربنات کلسیم خوراک دام و طیور-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر سنگ ساختمانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر سنگ نماشسته-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر سنگ جوشقان-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر سنگ جوشقان-سفارشیموجودتماس بگیرید
سنگ دانه بندی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر مل معمولی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر مل میکرونیزه-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر تالک سفید-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر تالک سبز ایزوگام-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر باریت-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر بنتونیت-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر اخرا (پودر اکسید آهن )-سفارشیموجودتماس بگیرید
مشاوره و فروش

درباره ما :

مجموعه کارخانجات آروشا با بهره گیری از توانمندی و تجارب پرسنل و توان علمی مهندسان به منظور تامین نیاز مواد معدنی و محصولات تولید شده از این مواد سعی دارد تا بهترین محصولات مورد نظر مصارف صنعتی و ساختمانی و کشاورزی و دامی را با قیمت مناسب تامین و با حذف واسطه ها مستقیم در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد .
به پاس اعتماد و وفاداری مشتریان ، ما نیز حداکثر تلاش خود را در ارائه محصول با کیفیت و با درجه خلوص بالا معطوف داشته ایم تا بتوانیم در کاهش هزینه های تولید صنایع و کسب و کارهای پایین دست نقش موثر ایفا نمائیم . مجموعه صنعتی آروشا همواره با اخذ استاندارد و دانه بندی (مش) مورد نظر مشتریان عزیز ، محصول مورد نظر ایشان را تولید و در کمترین زمان ممکن به دست آنها رسانده است .

مدیر مجموعه آروشا

علی اصغر رحیمی

تماس بگیرید