نمایندگی فروش پودر سنگ و محصولات تولید شده توسط گروه صنعتی آروشا به واحدهای فروش مصالح ساختمانی ، صنعتی و کشاورزی با شرایطی که در ذیل تقدیم خواهد شد امکان پذیر می باشد .

تولید کننده پودر میکرونیزه

نمایندگی فروش محصولات آروشا و شرایط اخذ:

واحدهای توزیع انواع پودر معدنی در سطح استانها می توانند با رعایت شرایط ذیل نسبت به فعالیت عامل فروش محصولات اقدام نمایند:

۱- فروش محصولات به قیمت رقابتی و مناسب به نمایندگان محترم تا ۵ مرتبه نخست خرید آنها  و در تناژ مدنظر همانند سایر مشتریان جدید خواهد بود .

۲- پس از اعتبار سنجی و  تبدیل شدن به مشتری دائم ، قیمت محصولات با تخفیف مناسب جهت افزایش حاشیه سود نمایندگان محترم ، به ایشان ارائه خواهد شد.

۳- نمایندگان محترم گروه صنعتی آروشا مطابق مفاد قرارداد منعقد شده با ایشان متعهد خواهند شد محصولات را با همان کیفیت و استاندارد که از کارخانه پودر سنگ آروشا تحویل گرفته اند به مشتریان خود عرضه نمایند .

۴- معرفی مشتریان منطقه ای محصولات آروشا به نمایندگای هایی که تعامل بیشتری با سازمان مرکزی آروشا داشته باشند امکان پذیر می باشد . این امکان ویژه مجموعه تولیدی ما ، رونق بیشتر و افزایش فروش نمایندگی های محترم را نیز در بر خواهد داشت .

۵- خط مشی و مسیر اصلی فعالیت گروه آروشا ، رضایت مشتریان با ارائه یک محصول با کیفیت و استاندارد می باشد . عزیزانی که از این خط مشی عبور نمایند ، امکان ادامه همکاری با ایشان را نخواهیم داشت .

جهت اخذ نمایندگی فروش انواع پودر معدنی درخواست کتبی خود را با درج مشخصات کامل مسئول ، شماره تلفن همراه ، تلفن ثابت ، شماره فکس ، آدرس دقیق ، نوع محصولات مورد درخواست ، میزان محصول مورد نیاز در ماه را به کارشناسان آروشا ارسال فرمائید .

 

 

[tabs type=”vertical”]
[tabs_head]
[tab_title] مدیر فروش [/tab_title]
[tab_title] تلفن تماس [/tab_title]
[tab_title] تلفن پشتیبانی [/tab_title]
[tab_title] کانال تلگرام [/tab_title]
[tab_title] ارتباط تلگرامی [/tab_title]
[tab_title] ارتباط واتس اپ [/tab_title]
[tab_title] ایمیل [/tab_title]
[tab_title] دفتر مرکزی [/tab_title]

[/tabs_head]

[tab]

مهندس رحیمی

[/tab]

[tab]

۰۹۱۲۷۵۱۶۷۵۹

[/tab]

[tab]

۰۹۱۹۰۵۰۴۵۰۴

[/tab]

[tab]

@powder20

[/tab]

[tab]

@rahimi_99

[/tab]

[tab]

کلیک کنید

[/tab]

[tab]

 powdersang@gmail.com

[/tab]

[tab]   قم – ابتدای جاده اراک – نرسیده به مرکز معاینه فنی

[googlemap src=”https://maps.google.com/maps?ll=34.610043,50.822577&z=16&t=m&hl=fa&gl=US&mapclient=embed&cid=11491552667944830428″ width=”” height=”” align=”aligncenter”]

[/tab]

[/tabs]

 

تماس بگیرید