سلام امروز یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ می باشد. مقدم شما را گرامی می داریم.
خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

فروش عمده پودر سنگ جوشقان ممتاز

فروش عمده پودر سنگ جوشقان ممتاز کارخانه آروشا به منظور جلوگیری از افزایش قیمت این پودر سنگ استراتژیک در بازار و کاهش هزینه اولیه مشتریان ، در مجموعه بازار بزرگ تولید و فروش انواع پودر سنگ آروشا در حال انجام می باشد . مشتریان گرانقدر پودر سنگ جوشقان ممتاز می توانند بهترین پودر سنگ جوشقان با درجه خلوص بالای ۹۸ درصد را از مجموعه کارخانجات آروشا خریداری نمایند.

فروش عمده پودر سنگ جوشقان ممتاز

کاربرد پودر سنگ جوشقان

پودر سنگ جوشقان بدلیل رنگ سفید چشم نوازش کاربرد بهترین پودر مکمل سیمان سفید را از آن خود کرده است .

رنگ سفید و ثابت پودر سنگ جوشقان آروشا پس از سالها ثابت باقی می ماند . و در مقابل عوامل محیطی گرما و سرما و رطوبت مقاوم می باشد .

از پودر سنگ جوشقان آروشا به عنوان رنگ در منازل و ساختمانهای شمال کشور استفاده می شود .

پودر سنگ جوشقان به عنوان یکی از افزودنی های بتن محسوب می گردد . زیرا ضمن افزایش مقاومت بتن کاهش ترک خوردگی را نیز در بر دارد.

پودر سنگ جوشقان در دوغاب دهی و پوشش شیار کاشی کاری و سرامیک کاربرد دارد . نسبت مخلوط نمودن آن با سیمان سفید در این کاربرد یک به یک می باشد.

برخی واحدهای تولید سنگ مصنوعی از  پودر سنگ جوشقان با کیفیت و خلوص بالا در تولید سنگ مصنوعی استفاده می نمایند .

دیدن این مطلب
پودر درزگیری کناف یونیزه

اخیرا مشتریانی از کشور عراق خرید پودر سنگ جوشقان ممتاز را از مجموعه کارخانجات آروشا آغاز نموده اند .

فروش عمده پودر سنگ جوشقان ممتاز

نکات مهم در مورد پودر سنگ جوشقان

به منظور تهیه پودر سنگ جوشقان مورد نظر خود ضروری است برخی نکات فنی را مدنظر داشته باشید.
پودر سنگ جوشقان خالص و با کیفیت بالا و نرمی بالای ۱۵۰ مش  یک هزینه تمام شده اعم از : هزینه استخراج سنگ از معدن ، هزینه حمل سنگ به محل کارخانه ، هزینه تولید و دستمزد و هزینه بسته بندی ، برای واحدهای تولید کننده این پودر در بر دارد .
با احتساب حاشیه سود ده درصدی واحدهای تولیدی ، قیمت تمام شده این پودر نمی تواند به ازای هر تن پایین تر از قیمت اعلام شده در پایگاه اطلاع رسانی کارخانجات آروشا باشد .

لذا در صورتی که قیمت ارائه شده توسط برخی واحدهای تولیدی به صورت وسوسه انگیزی کمتر از کف قیمت تولید پودر سنگ جوشقان اصل باشد ، می بایست به کیفیت و خلوص آن پودر شک نمود و ضروری است قبل از خرید ، محصول را از طریق آزمایشگاه های معتبر آنالیز کنید .

 

فروش عمده پودر سنگ جوشقان ممتاز

از آنجائیکه فروش عمده پودر سنگ جوشقان با کیفیت و خلوص بالا انحصارا توسط مجموعه کارخانجات آروشا در حال انجام می باشد به مشتریان این پودر سنگ توصیه می شود از خرید هر نوع پودر سنگ غیر اصلی با نام جوشقان خودداری نمایند . زیرا اگر به عنوان واسطه پودر های فرعی و همراه با ناخالصی را خریداری و به مشتریان خود بفروشید ، با نارضایتی و ریزش مشتریان خود مواجه خواهید شد . واگر از پودر سنگ جوشقان همراه با ناخالصی در نمای ساختمان می خواهید استفاده کنید و یا محصول (سنگ مصنوعی ، بتن و …) تولید نمائید ، مطمئن باشید خروجی کار شما مملو از عیوب غیر قابل جبران خواهد بود .

دیدن این مطلب
قیمت پودر سنگ کارخانه قم

افتخار می کنیم در زمینه تولید و فروش پودر سنگ جوشقان محصولی را به مشتریان خود عرضه نموده ایم که پس از خرید نخست به ادامه همکاری با ما علاقمند و مشتاق بوده اند .

 

  • مدیر فروش
  • تلفن تماس
  • تلفن پشتیبانی
  • کانال تلگرام
  • ارتباط تلگرامی
  • ارتباط واتس اپ
  • ایمیل
  • دفتر مرکزی

مهندس رحیمی

  قم – ابتدای جاده اراک – نرسیده به مرکز معاینه فنی

 

بزرگنمایی
کانال تلگرام