استفاده از نتایج آنالیز کربنات کلسیم در بهبود بهره‌وری و سلامتی طیور

4.9
(50)

آنالیز کربنات کلسیم طیور توسط خریداران عمده درخواست می ‌شود چون این تست های آزمایشگاهی خاوی اطلاعات بسیار مهمی در مورد این فرآورده های معدنی هستند و از آنجایی که درصد عناصر موجود در پودر های کربنات کلسیم طیور اهمیت دارد، همواره دریافت آنالیز آزمایشگاهی این تولیدات مد نظر خریداران قرار خواهد گرفت.

آنالیز کربنات کلسیم طیور

پودر کربنات کلسیم در صنعت طیور

انواع مرغ و طیور با هدف تولید تخم مرغ های برای مصرف انسان پرورش داده می شوند و این پرندگان به دلیل تکرار عملیات تخم گذاری در طی روز کلسیم بسیار زیادی از دست می دهند و همین پارامتر باعث می شود که بیماری هایی در بدن آنها به وجود اید؛ بنابراین پرورش دهندگان این جانداران باید به این موضوع توجه داشته باشند که به میزان کافی کلسیم در جیره غذایی آنها بگنجانند تا از این طریق از کمبود کلسیم جلوگیری شده و سلامتی گله بیشتر تضمین شود.

اضافه کردن کلسیم از طریق پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم یکی از بهترین روش ها محسوب می ‌شود که به ‌راحتی می‌ تواند کلسیم بدن طیور را جبران نماید، علاوه بر این موضوع کربنات کلسیم بهترین و ارزانترین منبع برای تامین کلسیم است و سریعتر از دیگر منابع کلسیم در بدن این پرندگان جذب می شود.

کارخانه تولید و فروش کربنات کلسیم قزوین
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 400 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 22

پودر میکرونیزه کربنات کلسیم دامی

پودر میکرونیزه کربنات کلسیم دامی با دو هدف عمده در این صنعت مهم به بهره‌ برداری می ‌رسد؛ از این فرآورده های معدنی به عنوان بستر دام ها استفاده می گردد و در حقیقت وجود این پودر های میکرونیزه از بیمار شدن گله جلوگیری می نماید، این ترکیبات همراه با خوراک دام ها در اختیار آنها قرار می ‌گیرد تا در بهبود وضعیت رشد آنها تاثیر داشته باشد.

در بین دام ها دوشیدن شیر باعث کاهش کلسیم در بدن می شود و برای پیشگیری از بیماری‌ های استخوانی حتماً باید مقدار لازم کلسیم در اختیار دام ها قرار بگیرد و به همین دلیل در این صنعت مهم استفاده از پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم اهمیت دارد.

عرضه مستقیم انواع کربنات کلسیم

عرضه مستقیم انواع کربنات کلسیم برای پاسخگویی به نیاز خریداران از جوانب مختلف مسلما فعالیتی است که تنها شرکت های تولید کننده می توانند آن را به اتمام برسانند چون واسطه ها  توانایی تامین نیاز تمامی صنعتگران را نخواهند داشت و تنها چند مورد از انواع کربنات کلسیم را ارائه می نمایند، در صورتی که کارخانه های تولید کننده با داشتن خطوط تولیدی بهینه و مجزا بر اساس نظر متقاضیان تولید این محصولات را تکمیل کرده و تولیداتی را در اختیار آنها قرار می‌ دهند.

مجموعه صنعتی آروشا پودر از طریق وب سایت های اینترنتی خود در ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان این تولیدآت قرار گرفته است و همواره تلاش می ‌نماید که بهترین محصولات را بعد از تولید بلافاصله با همان قیمت‌ های کارخانه‌ ای در اختیار متقاضیان قرار دهد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی