ارزان ترین قیمت پودر اخرا قرمز شاهسون

4.9
(60)

یکی از معادن غنی در کشور که میزان فراوانی از کلوخه‌های قرمز رنگ اکسید آهن را در خود ذخیره کرده است معادن شاهسون می‌باشد. مجموعه صنعتی آروشا به عنوان بزرگترین تولید کننده پودرهای شیمیایی با عرضه‌ی ارزان ترین پودر اخرا قرمز شاهسون به عنوان معتبرترین مرکز فروش و تولید پودر اخرا قرمز شناخته شده است.

ارزان ترین قیمت پودر اخرا قرمز شاهسون

قیمت پودر اخرا قرمز شاهسون

اکسید آهن (Fe2O3)، با نام تجاری اخرا به صورت پیگمنت‌های رنگی در طبیعت تولید می‌شود. از بزرگترین معادن غنی این کلوخه‌های رنگی معادن شاهسون در استان مرکزی می‌باشد. استخراج و بهره برداری پودر اخرا قرمز از معادن شاهسون توسط کارخانجات آروشا پودر با استفاده از تجهیزات کامل و مدرن، جهت تولید و خالص سازی برای کاربرد در صنایع مختلف انجام می‌گیرد.

این مجموعه با ارائه بهترین قیمت پودر اخرا قرمز ، دارای بیشترین درصد فروش پودر قرمز رنگ اخرا، یکی از مراکز توزیع رنگ اخرا مش ۸۰۰ می‌باشد. میزان مش بندی از پارامترهای تاثیر گذار در قیمت پودر اخرا قرمز می‌باشد، بدین صورت که هر چه درجه مش بندی نرم تر باشد، پوشش دهی نیز افزایش پیدا می‌کند، بنابراین قیمت نیز بیشتر می‌شود.

هزینه‌ی ارسال بار، نوع بسته بندی نیز از دیگر پارامترهای می‌باشند، که ممکن است قیمت پودر اخرا قرمز دستخوش تغییرات قرار دهند، اما از آن جهت که مجموعه آروشا بیشترین تلاش را در جهت رضایت مشتری و عرضه‌ی پودر اخرا قرمز با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت دارد، تاثیر این عوامل را به شکل خیلی کم رنگی در فروش محصول خود دخالت داده است.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

پیگمنت رنگی اکسید آهن

پیگمنت های معدنی و طبیعی در واقع سنگ هایی هستند که بعد از استخراج از معادن وارد مراحل خردایش و شستشو شده و در مرحله بعد دانه بندی می شوند؛ این ترکیبات عموماً کانی های از اکسیدهای فلزی مخصوصاً تیتان و آهن هستند و با گذشت زمان و بررسی های انجام شده بر روی مشخصات محصولات، نشان دهنده این است که رنگدانه های اکسیدی نه تنها از طریق روش‌های طبیعی بلکه با روش های ساختگی نیز قابل بهره‌برداری هستند.

اکسید آهن نخستین کانی است که انسان بعد از انجام فرآیند های بر روی آن به صورت مستقیم می تواند برای امر رنگ دهی از آن استفاده نماید، این ترکیبات در کنار نسبت های گوناگون آب به صورت خاصی متبلور شده و طیف گسترده ای از رنگ های زرد لیمویی و قرمز خونی و قهوه ای تیره را به خود اختصاص می‌ دهند.

خانواده اکسید های آهن یا همان پیگمنت های معدنی اکسید آهن را با نام‌ های گل اخرا، اخرای زرد، اکسید های آهن قرمز، زرد و سیاه و همچنین گل ماشی می شناسند؛ این ترکیبات دارای خواص و ویژگی‌ های هستند که به راحتی می‌ توانند در برخی از صنایع اثرات مثبت ایجاد نمایند.

این رنگدانه ها معمولاً با هدف اصلاح و بهبود ویژگی ها و افزایش حجم مواد در صنعت رنگ سازی  بهره برداری می گردند، همچنین در این صنعت به جای دی اکسید تیتانیوم از این ترکیبات بهره‌برداری لازم انجام می شود؛ این محصولات با نام پرکننده های جانبی هم نقش بسزایی دارند.

بزرگترین مرکز فروش پودر اخرا قرمز

کارخانجات صنعتی آروشا بعد از استخراج و  تولید با کیفیت پودر اخرا قرمز از معادن پر بار و غنی شاهسون در انواع مش بندی و بالاترین درصد خلوص، با انجام برنامه‌های کاربردی فروش به صورت غیر حضوری و آنلاین و بهره گیری از مشاوران با تجربه،‌ خرید و تهیه پودر اخرا قرمز شاهسون را که بیشترین کاربرد را در ساخت ضد زنگ دارند.

راهکارهای آسان و ساده‌ای را پیش روی خریداران خود به ویژه  مشتریان خارجی قرار داده است. آروشا پودر با توجه به شناخت بازارهای خارجی و آشنایی با سلیقه و نیاز آنها، توانسته بخش وسیعی از بازارهای تهیه مواد شیمیایی کشورهای حاشیه خلیج فارس و خاورمیانه را به خود اختصاص داده و در میان رقبا دارای بیشترین میزان صادرات پودر اخرا قرمز شاهسون می‌باشند، از این جهت برند آروشا به عنوان بزرگترین مرکز فروش پودر اخرا قرمز با بیشترین درصد فروش چه در داخل و چه در خارج، پیشرو در تامین و عرضه اخرا قرمز می‌باشد.

بزرگترین کارخانه پودر اخرا قرمز شاهسون

کارخانه‌ی پودر اخرایی دلیجان از دیگر کارخانه‌های تولید کننده پودر اکسید آهن قرمز در گروه صنعتی آروشا می‌باشد. این گروه صنعتی با تشکیل چنین کارخانه‌های به عنوان بزرگترین و مشتری مدار ترین کارخانه پودر اخرا قرمز شاهسون ، تولید و فروش پودر اکسید آهن را بر عهده دارد. تهیه پیگمنت‌های قرمز رنگ و درخشنده از معادن شاهسون با استفاده پیشرفته ترین تجهیزات خط تولید از دیگر افتخاراتی است که این مجموعه‌ی معتبر در کارنامه‌ی خود به ثبت رسانده است و این باعث افتخار است که کارخانجات بزرگی همچون آروشا پودر از سرمایه‌های زمینی جهت پیشرفت و رفع نیازهای صنایع مختلف استفاده می‌کنند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی