تأثیر استفاده از پودر باریت اصفهان در بهبود کیفیت و ویژگی‌های محصولات نهایی در صنایع مختلف

4.9
(60)

مصرف عمده باریت اصفهان بعد از صنعت حفاری در ساخت ترکیبات باریوم دار دیده می ‌شود؛ این ترکیبات از قیمت فروش پایینی برخوردار بوده و به همین دلیل به عنوان بهترین منبع برای تهیه فرآورده های باریوم دار قابل توجه می باشند.

باریت اصفهان

باریت در صنایع کاغذ سازی

باریج در صنایع کاغذ سازی با درجه خلوص بالای ۹۵ درصد قابل توجه می باشد و حتما باید مقدار اکسید آهن در این فرآورده های معدنی کمتر از یک درصد باشد، هر چقدر درجه خلوص باریت ها بیشتر و اندازه ذرات آنها کوچکتر باشد، کاربرد بیشتری در این صنعت به خود اختصاص می ‌دهند.

شایان ذکر است که بدانید درخشندگی باریت در صورتی که با اسید سولفوریک شستشو و خالص سازی شود، افزایش می ‌یابد و در واقع در مواردی که به درخشندگی بیشتر و درجه خلوص بالا تر این تولیدات نیاز باشد، از پرکننده های باریوم سنتزی استفاده می گردد.

آنالیز شیمیایی پودر باریت سفید کریستال

Measure Element Measure Element
0.00 K2o 60.47 Bao
33.3 So3 2.26 Cao
2.24 Sro 0.1 Mgo
0.00 Cl 0.07 Fe2o3
0.78 Loi 0.07 Al2o3
  0.71 Sio2

مصارف دارویی باریت

باریت برای مصارف دارویی توسط برخی از شرکت های تولید کننده در داخل کشور تامین می گردد چون این ترکیبات حتماً باید دارای درجه خلوص صد در صدی باشند و تست های کنترل کیفیت متعددی بر روی آنها انجام شده باشد؛ در هر صورت این فرآورده ها با خاصیت حاجب بودن در برابر اشعه ایکس برای فرآیند های رادیولوژی مورد استفاده قرار می گیرد و مقدار استفاده از آنها در هر یک از شرایط به تکنیک مورد نیاز بیمار وابسته می‌ باشد.

از سوسپانسیون های این فرآورده ها در رادیولوژی مری، معده و روده بزرگ استفاده می شود و برای هر یک از اندام های گفته شده مقداری بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ میلی لیتر سوسپانسیون این فرآورده‌ ها با تشخیص دکتر به کار گرفته می شود.

تولید عمده باریت

تولید کنندگان فعال در زمینه پودر های صنعتی همیشه نیاز بازار را سنجیده و بر مبنای همین موارد فعالیت ‌های خود را به انجام می رسانند؛ این واحدهای فعال صنعتی در سال‌ های اخیر با در نظر گرفتن کاربرد های ویژه پودر های میکرونیزه باریت، تولید عمده آنها را در دستور کار خود قرار دادند و البته به صورت تخصصی گرید های متفاوت این تولیدات را به بازار های هدف ارائه می ‌نمایند.

تولید عمده باریت در ایران با هدف صادرات این تولیدات به دیگر کشور ها هم مدنظر قرار دارد و از این طریق ارزآوری خوبی در داخل کشور فراهم می ‌شود و باعث بهبود شرایط اقتصادی کشور می‌ گردد؛ در حال حاضر شرکت آروشا پودر تولید کننده عمده باریت با اهداف صادراتی و تامین نیاز صنعتگران در داخل کشور می باشد، برای تامین نیاز خود به این واحد تولید کننده مراجعه کنید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی