مرکز خرید پودر کلسیم کربنات به صورت عمده

4.9
(51)

بزرگترین مرکز خرید پودر کلسیم کربنات به صورت عمده در مجموعه صنعتی آروشا قرار دارد. تهران یکی از شهر های بزرگ صنعتی و همچنین بزرگترین بازار مصرف پودر کربنات کلسیم را به خود اختصاص داده است. در حال حاضر، خریداران به این نکته اشراف کامل دارند که خرید عمده پودر کلسیم کربنات، باعث بهره مندی ایشان از صرفه اقتصادی بسیار خوبی خواهد شد. در این حالت قیمت خیلی خوبی برای فرد خریدار محاسبه می گردد و همچنین اطمینان خاطر از بابت تامین بودن مواد اولیه تا مدت طولانی خواهد داشت. به همین منظور به صورت حضوری و اینترنتی، کربنات کلسیم مورد نیاز مشتریان ثبت سفارش شده و در اختیار ایشان قرار می گیرد. کلسیم کربنات از کاربرد های بسیار ویژه و شگفت انگیزی در صنایع مختلف برخوردار است و خرید نوع با کیفیت آن الزامی می باشد. خوشبختانه امروزه تولید پودر کربنات کلسیم در کشور ما با رشد و شکوفایی کامل رو به رو شده است و هرساله، کیفیت این تولیدات افزایش نیز می یابد.

مرکز خرید پودر کلسیم کربنات به صورت عمده

صفر تا صد صادرات کربنات کلسیم به صورت عمده

در عرصه صادرات پودرهای میکرونیزه مخصوصاً کربنات کلسیم به صورت عمده به دیگر کشورها باید به صورت مرحله به مرحله وارد عمل شد. در اولین مرحله تولید کنندگان باید تولیدات خود را به بازار داخلی عرضه نمایند و اگر توسط صنعتگران ایرانی این تولیدات با استقبال مواجه شدند، طبیعتا می توانند راهکاری برای صادرات این ترکیبات به دیگر کشور ها پیدا کنند. برای صادرات باید با کشورهای کوچک آغاز کرد و محصولات را در اولین مرحله باید به کشورهای عراق و افغانستان که جزو همسایگان اصلی ایران هستند، صادر نمود.

با موفقیت در این کشورها می توان سرانه صادرات این ترکیبات را چندین برابر نمود و به فکر صادرات انواع کربنات کلسیم به کشورهای دیگر مخصوصاً امارات، قطر، کویت و لبنان افتاد. اگر محصولات تولید شده توسط برندهای ایرانی در کشورهای ثبت شده نیز با استقبال خوبی مواجه شدند طبیعتاً یک امتیاز فوق العاده مثبت برای گسترش صادرات این تولیدات در ایران ایجاد می گردد و اقتصاد کشور را دگرگون می‌ کند.

همان طور که مستحضر هستید کشورهای هدف صادرات کربنات کلسیم که در همین مطلب به آنها اشاره کردیم از تمکین مالی فوق العاده ای برخوردار هستند و وجود محصولات ایرانی در بازار این کشور ها یک نکته مهم اقتصادی محسوب می گردد.

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

کشورهای هدف صادرات کربنات کلسیم سفید

کشورهای هدف برای صادرات کربنات کلسیم سفید در اولین مرحله کشورهای کوچک همسایه هستند و در مرحله بعدی کشورهای اروپایی در این زمینه انتخاب بسیار ایده آلی می باشند. با توجه به کیفیت بالای کربنات کلسیم تولید شده در ایران مخصوصا در مجموعه آروشا پودر، امروزه حجم فروش این محصولات در بازارهای بین‌ المللی به حد قابل توجهی رسیده است. اگر در ایران راهکارهای مناسب برای سر و سامان بخشیدن به بازار ارز اتخاذ گردد، طبیعتاً رشد سرانه صادرات این پودر های میکرونیزه به دیگر کشورها از رونق قابل توجهی برخوردار خواهد شد.

قطعاً مستحضر هستید که صادرات جزو اصلی ترین ارکان اقتصادی برای هر کشوری محسوب می گردد و زمانی که صادرات پودر های میکرونیزه به کشورهای دیگر انجام پذیرد، مسلما در اقتصاد کشور تحولات مثبتی رخ می دهد. به دلیل تحریم‌ های به وجود آمده علیه کشور ایران شایان ذکر است که  شرکت ‌های خارجی حاضر به معامله با کشور ایران نیستند و به این ترتیب می توان عنوان کرد که وجود این تحریم ها باعث شده است که صادرات انواع پودرهای میکرونیزه در ایران پایین تر باشد.

ولی باز هم به دلیل کیفیت فوق العاده بالای پودر کربنات کلسیم و تلاش ‌های قابل توجه شرکت های تولید کننده برتر همچون اروشا، شرایطی را برای فروش عمده این محصولات در برخی از کشورها فراهم کرده است.

مرکز خرید پودر کلسیم کربنات به صورت عمده

فروش عمده کربنات کلسیم

یکی از مصارف اصلی کربنات کلسیم ، استفاده در خوراک دام و طیور می باشد. به همین دلیل است که در حال حاضر، تجارت کربنات کلسیم به یکی از پر رونق ترین تجارت ها تبدیل شده است. شایان ذکر است بخش عمده پودر کربنات کلسیم در صنعت رنگسازی مصرف می شود. صنعتگران بر این موضوع اشراف دارند که خرید حجم پایین این محصول برای ایشان صرفه اقتصادی نخواهد داشت و به همین دلیل اقدام به خرید در حجم زیاد می نمایند.

فروش عمده کلسیم کربنات از رونق بسیار خوبی در بازار کشور ما برخوردار است. فروش پودر کربنات کلسیم و ثبت سفارش آن به دو صورت حضوری و اینترنتی انجام می پذیرد. سپس پودر کربنات کلسیم مشتری در بسته بندی موردنظر ایشان آماده شده و جهت ارسال به مقصد ، بارگیری می شود.

مرکز خرید پودر کلسیم کربنات به صورت عمده

اولین کارخانه تولیدکننده پودر کربنات کلسیم

کارخانه تولیدکننده پودر کربنات کلسیم معدنی با بهره گیری از بهترین مواد اولیه، متخصص ترین افراد و همچنین تکنولوژی روز دنیا، با کیفیت ترین محصولات را تولید نموده و روانه بازار می کند. همانطور که توضیح داده شد خوشبختانه تولید انواع کربنات کلسیم در کشور ما با رشد و شکوفایی کامل رو به رو بوده است . گروه صنعتی آروشا بعنوان نخستین کارخانه تولید کننده پودر کربنات کلسیم در ایران با رعایت استاندارد های جهانی و درجه کیفیت بین المللی، سعی می کند تا کیفیت تولیدات خود را افزایش دهد ، تا بتواند در بازار کشورهای منطقه نیز امکان رقابت برای فروش بیشتر داشته باشد.
در صنعت کاغذسازی، کلسیم کربنات به عنوان یکی از مواد اولیه و پر کننده با سایر مواد ترکیب می شود و به دلیل ارزان قیمت بودن آن، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با استفاده از کربنات کلسیم، مصرف چوب به شدت در کاغذ سازی کاهش پیدا می کند و این امر خود یک کمک ویژه به محیط زیست و زندگی انسان ها می نماید.
در بسیاری از کشورهای پیشرفته، به جای چوب، از پرکننده هایی مانند کربنات کلسیم استفاده می شود و این امر، رضایت کامل تولید کنندگان و خریداران را به همراه دارد.

قیمت پودر کربنات کلسیم، به نسبت مصارف متعدد آن، بسیار مناسب می باشد، و صنعتگران حتما باید حجم قابل توجهی از آن را تهیه نمایند، تا در مدت طولانی بتوانند از آن استفاده مداوم داشته باشند. مصارف کربنات کلسیم بسیار زیاد می باشد و اگر حجم کمی از آن تهیه شود، به سرعت به اتمام خواهد رسید. و با نوسان قیمت در طی خریدهای مستمر مواجه خواهند شد.

تولید انواع پودر کربنات کلسیم

کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم میکرونیزه، بر این تلاش است تا با رعایت استاندارد های جهانی و درجه کیفیت مطلوب، بهترین محصولات را تولید و روانه بازار نماید.
عملکرد فروش سال های گذشته نشان از موفقیت در این زمینه دارد، و استقبال بسیار مطلوب مردم در بازار های داخلی و خارجی، مهر تاییدی بر آن می باشد. پودرکربنات کلسیم تولید شده در ایران، علاوه بر ارسال به کلیه بازار های داخلی، حجم قابل توجهی از بازار جهانی را نیز تحت پوشش خود قرار داده است. تجارت پودر کربنات کلسیم ، در حال حاضر به یکی از پر سود ترین تجارت ها تبدیل شده است و با افزایش صادرات این محصولات به کشور های همسایه، قطعا سود قابل توجهی به اقتصاد کشور ما تزریق خواهد شد. در بازار داخلی، صاحبان صنایع جهت خرید پودر کربنات کلسیم با هیچ مشکل خاصی رو به رو نمی باشند، عرضه فراوان این محصول و ظرفیت تولید بالا باعث پایداری خرید و فروش در بازار شده است.

مرکز خرید پودر کلسیم کربنات به صورت عمده

جدیدترین قیمت پودر کربنات کلسیم سوپرفاین

قیمت پودر کربنات کلسیم سوپرفاین در بازار بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. مهمترین عوامل موثر بر قیمت پودر کربنات کلسیم عبارت است از :

  • کیفیت سنگ کربنات کلسیم
  • فاصله معدن تا کارخانه
  • فاصله کارخانه تا مصرف کننده
  • نوع و جنس بسته بندی
  • میزان نرمی پودر
  • مقدار تولید و میزان خرید مشتری
  • نوسانات بازار مواد اولیه کارخانه
  • و….

برای دریافت استعلام قیمت تعیین شده پودر کربنات کلسیم، و یا خرید عمده پودر کلسیم کربنات و ثبت سفارش آن با کارشناسان بخش فروش کارخانه تماس حاصل فرمائید.

فروش پودر میکرونیزه کربنات کلسیم درجه یک در ایران

بزرگترین مرکز فروش پودر میکرونیزه کربنات کلسیم درجه یک در ایران، با نام تجاری آروشا بر این تلاش است تا انواع این محصولات را با کیفیت حداکثری روانه بازار کند تا بتواند رضایت مشتریان خود را به طور کامل جلب کرده و همچنین گام بلندی در جهت پیشرفت این صنعت در کشور بردارد. ثبت سفارش مشتریان با سرعت و دقت تمام توسط کارشناسان فروش کارخانه انجام پذیرفته و پس از بسته بندی محصول ، ارسال بار به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی