بزرگترین کارخانه‌ تولید پودر اخرا مش ۱۵۰۰

4.9
(46)

پودر اخرا قرمز آروشا یکی از پودرهای معدنی است که در صنایع مختلفی مانند رنگ سازی و موزائیک سازی در دانه‌ بندی‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. مجموعه کارخانجات صنعتی آروشا با تولید پودر اخرا مش 1500 از معادن غنی بخش‌های مختلف کشورمان، موفق به صادرات انبوه این پودر معدنی به دیگر کشورها شده است.

بزرگترین کارخانه‌ تولید پودر اخرا مش 1500

تولید پودر اخرا مش 1500

پودر اخرا متشکل از اکسیژن و هیدروکسید آهن (III) با فرمول شیمیایی  Fe2O3 یک رنگدانه‌ی معدنی می‌باشد،. پودر اخرا با دورش طبیعی و صنعتی قابل تولید در مش‌های مختلف می‌باشد. از پر مصرف ترین انواع رنگ این پیگمنت معدنی، قرمز است که باعث رونق در تولید پودر اخرا مش ۱۵۰۰ با این رنگ زیبا شده است.

معادنی غنی از پودر اخرا در بخش‌های شرقی و جنوبی از کشور ایران وجود دارد، اما به دلیل ناخالصی‌های موجود در کلوخه‌ها و خاک‌های که پودر اخرا از آن استخراج می‌شود، مصرف کنندگان نمی‌تواند به طور مستقیم از آن استفاده کنند، بنابراین لازم است این مواد معدنی توسط دستگاه‌های مدرن و انجام فرآیندهای استخراج و خالص سازی به بالاترین درجه خلوص و کیفیت برسند تا قابلیت استفاده در صنایع را داشته باشند. از این باب مجموعه کارخانجات صنعتی آروشا اقدام به تولید و آماده سازی پودر اخرا با چنین ویژگی‌های، از بهترین خاک‌ها و کلوخه‌های موجود در معادن کشور نمودند.

کارخانه تولید خاک اخرا هرمز
>>

این مجموعه صنعتی با تولید پودر اخرایی مش ۱۵۰۰ در رنگ‌های مختلف، از مرغوب ترین کلوخه‌های رنگی معادن هرمزگان، از بزرگ ترین و معتبر ترین تولیدکنندگان پودر اخرا دلیجان می‌باشد. تولید پودر اخرا مش ۱۵۰۰ از خاک‌های معدنی با درصد خلوص بالا، یکی از ارزنده ترین اقدامات شرکت آروشا است، چرا که کاربرد این پودر  در صنایعی همچون هوا و فضا، سفالگری، تولید مصالح ساختمانی، لاستیک سازی، کاغذ سازی و رنگسازی باعث مصرف فراوان آن از سوی واحدهای تولیدی و صنعتی شده است.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

کارخانه رنگ پودری اخرا قرمز

پودر اخرا با دانه‌ بندی‌های مختلف، دارای طیف وسیعی از رنگ‌های زرد، نارنجی و قهوه‌ای می‌باشد. به دلیل گستره‌ی کاربردهای رنگ پودری اخرا قرمز رنگ یکی از  تولیدات انبوه آن تولید پودر اخرا مش ۱۵۰۰ است، که تولید و خالص سازی آن با مقادیر زیاد و به همراه درخشندگی و میزان رنگ دهی بالا توسط کارخانجات صنعتی گروه آروشا انجام می‌گیرد.

مجموعه آروشا طی سالیان طولانی با به کارگیری بهترین تجهیزات و مدرن ترین دستگاه‌ها موفق به تولید پودر اخرا مش ۱۵۰۰ قرمز رنگ با درصد خلوص بالا و رنگ دهی فوق العاده شده است، به گونه‌ای که کشورهای خاورمیانه و اروپایی با در نظر داشتن قیمت رنگ اخرا صادراتی، از مشتریان و خریداران دائمی پودر اخرایی مش ۱۵۰۰ از این مجموعه معتبر هستند.

بزرگترین کارخانه‌ تولید پودر اخرا مش 1500

لیست قیمت پودر اخرا مش 1500 بندرعباس

کارخانجات آروشا علاوه بر اینکه یکی از تولیدکنندگان پودر اخرا دلیجان می‌باشند، از خاک‌های معادن بندرعباس در جنوب سرزمین مان ایران جهت تولید پودر اخرایی مش ۱۵۰۰  نیز بهره می‌گیرد. معدن‌های این منطقه یکی دیگر از معادن غنی پودر اخرا، می‌باشند، که دارای خاک‌ها و کلوخه‌های با درصد خلوص تقریبی ۷۰ درصد از پودر اخرا هستند.

با وجود اینکه پودرهای اخرا حاصل از این معدن دارای خلوص بالا و از قدرت رنگ دهی بسیار بالایی برخوردارهستند، قیمت‌ ارائه شده آن توسط بزرگترین تولید کننده‌‌ی آن که گروه تجاری آروشا می‌باشد بسیار مناسب است. اما گاهی ممکن است به دلایلی مانند سایز دانه بندی و نوع بسته یا درصد خلوص خواسته شده از طرف مشتری این قیمت‌ها تفاوت ناچیزی داشته باشند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 46

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی