بزرگترین کارخانه فروش پودر تالک تولید کود

عناوین این مطلب...

فروش پودر تالک تولید کودتصویر پودر تالک تولید کودعرضه مستقیم پودر تالک پلاستیک سازی
فروش پودر تالک تولید کود

مجموعه صنایع آروشا در زمینه ساخت انواع پودر های کانی و معدنی فعالیت داشته و سابقه درخشانی در عرصه تولید کربنات کلسیم، پودر سنگ جوشقان و سنگ های دانه بندی دارد. همچنین بزرگترین مرکز فروش پودر تالک تولید کود نیز نی باشد و توانسته سهم بزرگی از تامین مایحتاج داخلی کشور را برعهده بگیرد. از طرفی سطح کیفیت تولیدات کارخانجات آروشا، عالی و مقارن با استاندارد های بین المللی است. از اینرو مصرف برخی کشور های همسایه را نیز تامین کرده و محصولات را صادر می نماید.

فروش پودر تالک تولید کود

فروش پودر تالک تولید کود

تالک نوعی ماده معدنی بشمار میرود که از عناصری همچون: هیدرات منیزیم و سیلیکون تشکیل شده است. پودر این ماده بسیار نرم می باشد، بطوریکه گفته می شود نرم ترین کانی یافت شده بر روی زمین است. بطور کل تالک در طبیعت به وفور دیده می شود اما خالصی سنگ هایی که تالک در آنها وجود دارد، بسیار حائز اهمیت است. اغلب سنگ های شیست و سرپانتینی ،حجم زیادی از تالک را در خود جای داده اند اما می توان از سنگ های دیگری چون: مافیکی و دولومیت ها ،مقدار قابل توجه ای تالک مشاهده کرد.

در کشور ما معادن این نوع سنگها که حاوی تالک باشند، در شهرهایی مانند: سیستان و بلوچستان، یزد، همدان، خراسان، هرمزگان و زنجان وجود دارد. در حقیقت از پودر تالک در حوزه های بیشماری استفاده می شود. به تعدادی از این صنایع توجه فرمائید.
صنایع لوازم بهداشتی،
صنعت کاغذ سازی،
صنایع پلاستیک سازی،
صنعت رنگسازی،
ساخت جوهر،
تصفیه آب،
ساخت چسب،
ساخت گچ،
این گستردگی کاربرد به دلیل خصوصیات ویژه تالک می باشد. این ماده بسیار نرم، چرب و لیز بوده و مقاومت حرارتی زیادی دارد، بهمین جهت غالب صنعت گران از این کانی در حوزه شغلی خود بهره می برند. از طرفی فراوانی و قیمت بصرفه آن در روند استفاده تاثیر زیادی دارد.

اما یکی از صنایعی که پودر تالک در آن نقش بسزائد دارد، صنعت کشاورزی است. این ماده در ساخت انواع کود های کشاورزی بکار برده می شود. در کود های نیترات آمونیوم بعنوان یک آنتی کیکینگ، باعث کاهش جذب رطوبت شده و بدنبال آن موجب ماندگاری بیشتر کود خواهد شد. از اینرو فروش پودر تالک تولید کود رواج بسیاری داشته و توسط فروشندگان متعددی صورت می پذیرد.

تصویر پودر تالک تولید کود

عرضه مستقیم پودر تالک پلاستیک سازی

شرکت آروشا پودر تالک مرغوب و ممتاز خود را با خلوص بالا تولید می نماید و بصورت مستقیم در اختیار متقاضیان قرار می دهد. این امر مزایای فراوانی داشته و سبب حذف دلالان و واسطه ها در عرضه محصولات می گردد. ساخت و فروش پودر تالک تولید کود و پلاستیک سازی از دیگر فعالیت های گروه صنعتی آروشا می باشد.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید