بنتونیت تهران و کاربردهای متنوع این ماده ژئوتکنیکی

4.9
(51)

خرید بنتونیت تهران متناسب با هر صنعتی نیازمند به دست آوردن اطلاعاتی از نحوه فرآوری و کیفیت این محصولات می باشد و خریداران باید با در نظر گرفتن این نکته در اولین مرحله معتبر ترین مرکز خرید بنتونیت را پیدا کرده تا خرید خود را به نحو احسن به انجام برسانند.

بنتونیت تهران

معرفی انواع بنتونیت

نیاز صنایع به مشخصات و ویژگی‌ های متفاوت بنتونیت تولید کنندگان را بر آن داشته است که این محصولات را به صورت تخصصی در دسته بندی های متفاوتی معرفی نمایند؛ به صورت کلی انواع بنتونیت در سه گروه بنتونیت سدیم دار، کلسیم دار و پتاسیم دار معرفی می گردند که مشخصات فیزیکی و شیمیایی این تولیدات و همچنین نحوه استفاده از آنها با یکدیگر اندکی تفاوت دارد؛ ما در این بخش از محتوا بنتونیت سدیم دار را که بیشترین کاربرد را در صنایع دارد را معرفی می نماییم.

این فرآورده معدنی در زمان مرطوب شدن بلافاصله منبسط شده و به اندازه چندین برابری وزن خشک خود آب جذب می کند، خواص کلوئیدی این ترکیبات باعث شده است که از آنها در تهیه گل حفاری برای چاه های نفت و گاز استفاده شود، خاصیت متورم شدن بنتونیت های سدیم دار آنها را به عنوان یک درزگیر مفید هم معرفی می نماید زیرا مانع نفوذ رطوبت در شکاف ها می شود.

قیمت فروش بنتونیت کشاورزی همدان
>>

آنالیز فیزیکی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
680-750 Water absorption
22-25 Swelling    ml/gr2
4-8 Humidity    %
86 Montmorillonite    %
100-110 Cation exchange capacity   mEq/100mgr
0.22 Mercury   ppm
2 Arsenic    ppm
n.d Nickel, Lead ,Cadmium

کاربرد های بنتونیت در صنعت

کاربرد های بنتونیت در صنعت بی شمار است و همین پارامتر در سال‌ های اخیر باعث ایجاد رقابت شدید بین تولیدکنندگان فرآورده های معدنی شده است و در حال حاضر بزرگترین کارخانه های تولید کننده انواع این محصولات را برای استفاده در صنایع خاص ارائه می نمایند.

کاربرد بنتونیت در صنعت ریخته گری به عنوان یک ترکیب اتصال دهنده قابل توجه می باشد و معمولاً در ریخته گری آهن، فولاد و فلزات غیر آهنی از این تولیدات بهره برداری می شود؛ مهمترین مزیت بهره برداری از بنتونیت در این صنعت در تولید قالب های ماسه ‌ای با پایداری حرارتی و فشردگی مناسب دیده می شود، به کمک این فرآورده سنگ‌ آهن به گلوله های کروی شکل تبدیل می شود و فرایند های گندله سازی با کیفیت بالاتری به اتمام می رسد.

بازار خرید و فروش بنتونیت

کاربرد های وسیع و گسترده بنتونیت در صنایع نشان دهنده وضعیت ایده‌آل بازار خرید و فروش این تولیدات می باشد، در بازار های خرید و فروش، این ترکیبات با نام های متفاوتی معرفی می ‌شوند و  بسته به کاربرد به حالت دانه بندی شده به فروش می رسند.

البته پودر های میکرونیزه این فرآورده های معدنی از نظر اندازه ذرات و مشخصات دیگر تفاوت هایی دارند و معمولاً در بسته بندی های متنوع در دو روش حمل فله ای یا حمل با کیسه هایی با وزن های مختلف معرفی می شوند، اگر قصد خرید بنتونیت را برای صنعت خاصی دارید حتماً با مجموعه‌ اروشا پودر ارتباط بگیرید تا محصولاتی متناسب به شما معرفی گردد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی