بنتونیت خاک از آروشا: خریدی مطمئن با کیفیت برتر

4.9
(50)

بنتونیت خاک به صورت فرآوری و تصفیه شده در برخی از صنایع جایگاه ویژه ‌ای دارد و بر اساس طیف کاربری و نوع مصرف کننده ها، این ترکیبات به شیوه های خاصی پردازش شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

بنتونیت خاک

مشخصات انواع بنتونیت

مشخصات انواع بنتونیت بر اساس نوع ساختار و ناخالصی ‌های غالب در آنها قابل بررسی می باشد و بر مبنای همین مورد این تولیدات در دو نمونه بنتونیت سدیمی و کلسیمی معرفی می ‌گردد؛ فرآورده‌ های سدیمی محصولاتی هستند که ناخالصی‌ های غالب آنها عنصر سدیم گزارش شده است، این تولیدات جاذبه رطوبت بوده و در اثر ترکیب با آب به میزان زیادی منبسط می ‌شود، اصلی ترین کاربرد این تولیدات در صنعت حفاری چاه‌ های نفت و گاز و به عنوان یک عایق طبیعی اعلام شده است.

بنتونیت های کلسیمی جاذب یون های محلول هستند و برای یون زدایی بیشتر قابل استفاده می باشند و برخلاف نمونه ‌های سدیمی این تولیدات به جای جذب اب، چربی ها و روغن ها را جذب کرده، بنابراین به عنوان یک ترکیب در صنعت تولید مواد شوینده به مصرف می رسد.

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت حفاری

Measure Element Measure Element
0.29 K2o 57.58 SIO2
0.69 TIO2 13.30 AL2O3
2.80 MGO 6.09 FE2O3
12.66 LOI 2.38 CAO
2.78 NA2O

مصارف بنتونیت در صنعت

مصارف بنتونیت در صنعت بسیار گسترده و قابل توجه می باشد؛ این تولیدات در صنعت گندله سازی به دلیل داشتن خاصیت چسبندگی قابل توجه هستند و از آنها برای گرانول سازی یا گلوله نمودن سنگ های آهن استفاده می شود؛ در حدود ۲۳ درصد از گل بنتونیت سدیمی استخراج شده در کل جهان برای این صنعت تولید و فرآوری می گردند.

بنتونیت در صنعت ریخته گری فلزات هم به واسطه همین خاصیت چسبندگی و پلاستیسته قابل توجه است و باعث افزایش مقاومت ماسه ها در ساخت قالب های ریخته گری می شود، از ترکیب ۶ تا ۸ درصد بنتونیت همراه با ماسه های دیگر برای این منظور استفاده می ‌شود.

فروش بنتونیت

میزان فروش بنتونیت و قیمت عرضه و فروش این تولیدات رابطه مستقیم با نام برند و شرکت تولید کننده آنها دارد؛ برند های معتبر در طی سال های متوالی فعالیت، به سود حاصل از فعالیت های اقتصادی خود می ‌رسند و هدف اصلی آنها به دست آوردن مشتریان عمده برای فروش این تولیدات می باشد، در صورتی که برند های نامعتبر که در مدت های کوتاه فعالیت می نمایند با هدف به دست آوردن سود بیشتر محصولات بی کیفیت را ارائه کرده و باعث نارضایتی متقاضان می شوند؛ با در نظر گرفتن این موارد خرید بنتونیت از برند های معتبر که دارای اعتبار شناخته شده ای هستند، مهمترین اقدامی است که خریداران باید انجام دهند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی