بنتونیت زرد آروشا: کیفیت و قابلیت در صنعت

4.8
(50)

بنتونیت زرد یکی از انواع بنتونیت های عرضه در بازار است که به واسطه کیفیت آن تعیین قیمت می شود؛ خرید این بنتونیت ها برای کاربرد های مختلف صورت می ‌گیرد و تولیدکنندگان این ترکیبات را با کیفیت بالا و پایین ترین قیمت همراه با برگه آنالیز آزمایشگاهی ارائه می نمایند.

بنتونیت زرد

مشخصات بهترین بنتونیت

این ترکیب معدنی در طبیعت به صورت کلی در رنگ های سفید، خاکستری، صورتی، زرد، قهوه ای و سیاه دیده می‌ شود و شکل آن اغلب به صورت توده های کریستالی خاکی است که گاهآ به صورت فلس های کروی هم دیده می ‌شود.

لغزنده بودن و متورم بودن در برابر آب مهمترین ویژگی های این ترکیبات است؛ این ترکیب معدنی با تبادل کاتیونی و پایداری بالا و عدم سمیت کاربرد های بسیار زیادی دارد و برای تولید بهترین بنتونیت در حال حاضر از روش های فرآوری متنوعی استفاده می کنند؛  بهترین بنتونیت از نظر تولید کنندگان محصولاتی است که روش های فرآوری استانداردی برای تولید و عرضه آنها در نظر گرفته شود.

آنالیز فیزیکی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
680-750 Water absorption
22-25 Swelling    ml/gr2
4-8 Humidity    %
86 Montmorillonite    %
100-110 Cation exchange capacity   mEq/100mgr
0.22 Mercury   ppm
2 Arsenic    ppm
n.d Nickel, Lead ,Cadmium

موارد کاربرد بنتونیت

قبل از معرفی موارد کاربرد بنتونیت در صنعت حتماً باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که بنتونیت ها دارای سه گروه اصلی هستند و این ترکیبات در نمونه‌ های بنتونیت کلسیم دار، سدیم دار و پتاسیم دار تقسیم بندی می شوند که هر کدام دارای مشخصات و ویژگی های مخصوص به خود بوده و کاربرد های متنوع از آن خود می نمایند.

به عنوان مثال بنتونیت سدیم دار که دارای بیشترین خاصیت تورم و انبساط است، در صنعت حفاری به کار گرفته می ‌شود و در مقابل بنتونیت کلسیم دار برای استفاده در صنعت دامپروری گزینه ایده آلی می باشد؛ از دیگر کاربرد های این ترکیب معدنی می ‌توان به استفاده از این محصولات در صنعت ریخته گری اشاره کرد که به عنوان یک ماده پیوند دهنده درون محصول به بهره ‌برداری می ‌رسند، این ترکیبات در صنعت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی هم به دلیل داشتن ساختار نرم و انعطاف پذیر به مصرف می رسند.

فروش عمده بنتونیت

خوشبختانه مجموعه صنعتی آروشا پودر در سال‌ های اخیر با بدست آوردن بهترین تکنولوژی ها برای پردازش خاک و کلوخه های معدنی بنتونیت توانسته است بهترین محصولات را به بازار های هدف ارائه نماید و در حال حاضر فروش عمده این محصولات با رونق اقتصادی قابل توجه روبرو شده است.

همانطور که قبلا اشاره کردیم این ترکیب معدنی در بسیاری از صنایع به عنوان بهترین ترکیب به بهره ‌برداری می ‌رسد و فروش عمده این محصولات به صورت مستقیم می ‌تواند با حداقل قیمت ها نظر متقاضیان بسیار بیشتری را جذب نماید؛ برای خرید عمده انواع پودر معدنی با مشاورین شرکت آروشا پودر ارتباط برقرار نمایید و بعد از ثبت سفارشات این اطمینان به شما داده می‌ شود که بهترین محصولات در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال گردد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی