شرکت آروشا: منبع اصلی بنتونیت شوینده با کارایی بی‌نظیر

4.9
(60)

بنتونیت شوینده در گروه فرآورده های معدنی استحصال شده از خاک های رس می باشد که با داشتن ویژگی های به خصوصی می‌ تواند در این صنعت مهم تاثیرات مثبتی را ایجاد نماید.

بنتونیت شوینده

بنتونیت در صنایع شوینده

در صنایع تولید مواد شوینده مشکلات همچون راست شدن مواد اولیه باعث شده است که از بنتونیت در نمونه های سدیمی و کلسیمی بهره برداری شود، مواد شوینده ای که در خشکشویی ها به بهره‌ برداری می‌ رسند در واقع دارای بنتونیت هستند و بنتونیت موجود در آنها به راحتی می ‌تواند باعث نرم تر شدن پارچه ها و چرک زدایی از آنها شود.

بنتونیت سدیمی در این صنایع مهم به عنوان بهترین ترکیب در شوینده های مخصوص خشکشویی های لباس به کار گرفته می ‌شود و به شدت می تواند چرک و کثیفی را از لباس ها از بین ببرد، بنتونیت های سدیک در بحث تولید مواد شوینده بعد از تبدیل به غربال های مولکولی به کار گرفته می ‌شوند.

آنالیز فیزیکی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
680-750 Water absorption
22-25 Swelling    ml/gr2
4-8 Humidity    %
86 Montmorillonite    %
100-110 Cation exchange capacity   mEq/100mgr
0.22 Mercury   ppm
2 Arsenic    ppm
n.d Nickel, Lead ,Cadmium

مصارف بنتونیت در صنایع مختلف

بنتونیت ها به دلیل خاصیت نرمی، چسبندگی بالا و جذب آب در بسیاری از صنایع به بهره‌ برداری می ‌رسند، این تولیدات در صنعت تولید خوراک دام و طیور با هدف افزایش نرخ رشد تاثیر گذار هستند و به عنوان بنتونیت خوراکی سبب جذب و تامین ویتامین های مورد نیاز دام و طیور می شوند؛ بنتونیت ها در صنعت کاشی سازی با هدف افزایش شکل پذیری تولیدات نهایی به بهره‌ برداری می ‌رسند، این ترکیبات در صنعت حفاری هم از جایگاه ویژه‌ ای برخوردار بوده و برای تهیه گل های حفاری به مصرف می رسند و به راحتی می توانند باعث شوند که دیواره های چاه های حفاری مقاومت کافی در زمان حفاری داشته باشند.

شرایط نگهداری بنتونیت در اروشا

شرایط نگهداری بنتونیت جزو مهمترین نکات تاثیرگذار در کیفیت نهایی این ترکیبات می باشد، از آنجایی که کیفیت محصولات تولید شده در اروشا پودر اهمیت بسیار زیادی دارد، شرایط بسیار خاصی برای نگهداری این ترکیبات معدنی در نظر گرفته می شود.

در این مجموعه تولید کننده، کلیه انبار های ذخیره‌ سازی از تهویه مناسبی برخوردار هستند، در این مجموعه بنتونیت در کنار عواملی که دچار اکسید می شوند، قرار نمی‌ گیرند؛ کارشناسان آروشا با بیشترین دقت در نگهداری بنتونیت اقدام کرده تا در معرض رطوبت قرار نگیرند، با تمامی این ویژگی ها شما مشتریان گرامی می توانید به عنوان مورد اعتماد ترین مرکز خرید، به این واحد تولید کننده مراجعه نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی