بنتونیت فولاد با کیفیت در شرکت آروشا پودر: بهترین انتخاب صنعتی

4.9
(50)

بنتونیت فولاد با هدف قالب گیری آهن و فولاد در این صنعت مهم به بهره‌ برداری می‌ رسد؛ این ترکیبات دارای قابلیت جذب آب بالا هستند و همین ویژگی باعث می‌ شود که قدرت تحمل حرارت و دقت ابعاد در فرآیند های فولاد سازی را بهبودی بخشند.

بنتونیت فولاد

مشخصات بنتونیت ریخته گری فلزات

بر اساس آمار به دست آمده بیش از ۶۰ درصد قالب های ریخته گری فلزات به کمک ترکیب بنتونیت، ماسه و آب تشکیل می شود؛ نقش این فرآورده معدنی در تهیه قالب های ریخته گری به عنوان یک پل ارتباطی برای ایجاد پیوند بین ماسه و دیگر مواد تشکیل دهنده در نظر گرفته می‌ شود، این مکانیزم به صورت یک سیستم هیدراته عمل می‌ کند که نیازمند آب، انرژی، زمان و تخصص تکنیکی زیادی می باشد؛ در حال حاضر بنتونیت ریخته گری فلزات به صورت معدنی قابل تامین است و با حداقل قیمت در این زمینه به بهره برداری می رسد.

آنالیز فیزیکی بنتونیت بستر حیوانات

Measure Element
560-580 Water absorption
17-20 Swelling    ml/gr2
5-7 Humidity    %
1.5-3.5 Montmorillonite    %
63 Cation exchange capacity   mEq/100mgr

انواع بنتونیت ریخته گری

انواع بنتونیت ریخته گری را می توان از نظر نوع عناصر تشکیل دهنده در دو نمونه بنتونیت سدیمی و بنتونیت کلسیمی دسته بندی کرد؛ این ترکیبات با درصد های مشخصی برای استفاده در این صنعت به بهره‌ برداری می‌ رسند تا حداکثر کارایی ایجاد گردد.

بنتونیت سدیمی در این صنعت مهم به دلیل توانایی فوق العاده در جذب و نگهداری آب و خاصیت تورم پذیری قابل توجه می باشد، این ترکیب در ساخت قالب های ریخته گری باعث افزایش ظرفیت حرارتی شده و به راحتی می‌ تواند با جذب آب حجمی حدود ۱۵ برابر حجم خود را ایجاد نماید.

بنتونیت کلسیمی امکان تورم پذیری و ویسکوزیته کمتری نسبت به نمونه قبلی دارد و جذب کمتر آب و در نتیجه از دست دادن سریع تر آب از دیگر ویژگی‌ های این فرآورده های معدنی به حساب می آید، کلسیمی معمولاً برای ریخته گری های سبک با ظرفیت گرمایی پایین تر به بهره برداری می رسد.

فروش عمده بنتونیت

فروش عمده بنتونیت در بازار های داخلی ایران وابسته به میزان فعالیت شرکت‌ ها و کارخانه‌ های فعال در این زمینه است؛ در حال حاضر معادنی که خاک های رس از آنها استخراج می شوند، بسیار زیاد هستند، به همین دلیل کارخانه های تولید کننده پودر های معدنی به راحتی می‌ توانند این فرآورده های مهم و پرکاربرد را تولید و عرضه نمایند.

در مجموعه صنعتی آروشا پودر نمونه های متفاوتی از بنتونیت سدیمی و کلسیمی به صورت پودری و دانه بندی ارائه می شود و تمامی صاحبان صنایع مختلف و مصرف کنندگان گرامی می توانند با به دست آوردن اطلاعاتی از طریق مشاورین این شرکت خرید به صرفه ای را به انجام برسانند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی