راهکارهای خرید امن بنتونیت با کیفیت در قاین

4.9
(51)

بنتونیت قاین در شاخه های مختلف کشاورزی و صنعت به بهره برداری می رسد چون این ترکیبات دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند و بهره‌برداری از آنها جنبه اقتصادی خوبی را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد.

بنتونیت قاین

تولید بنتونیت میکرونیزه

فرایند تولید بنتونیت میکرونیزه از معادن سنگ در سراسر کشور آغاز شده و تا مرحله میکرونیزه شدن و بسته بندی کردن این تولیدات ادامه می یابد و فرآیند های تولید این محصولات بدین صورت است که ابتدا سنگ های معدنی بنتونیت از نظر درجه خلوص شناسایی می‌ شوند و به کارخانه‌ های تولیدکننده انتقال می یابند.

عملیات جداسازی و غربال گری این ترکیبات در کارخانه دوباره انجام می‌ شود و در نهایت کلوخه های این مواد معدنی وارد دستگاه ها و آسیاب های مخصوص می شوند تا عملیات خردایش آنها انجام شده و به ابعاد مورد نظر برسند؛ بسته به کاربرد های متفاوتی که این ترکیبات دارند، به حالت دانه بندی شده به فروش می رسند؛ انواع بنتونیت از نظر اندازه ذرات با یکدیگر تفاوت هایی دارند و معمولاً در بسته بندی های متنوع ارائه می گردند.

آنالیز فیزیکی بنتونیت کشاورزی

Measure Element
250-350 Water absorption
10-15 Swelling    ml/gr2
10-14 Humidity    %
86 Montmorillonite    %
80-90 Cation exchange capacity   mEq/100mgr

موارد مصرف بنتونیت

شاید بتوان مهمترین موارد مصرف بنتونیت را در صنعت ریخته گری گزارش کرد، این ترکیبات به عنوان ماده اتصال دهنده در این صنعت استفاده می شوند؛ در صنعت کشاورزی و داروسازی هم از این تولیدات به نوعی استفاده می شود، کاربرد بنتونیت در کشاورزی به عنوان اصلاح کننده و بهبود دهنده خاک های شنی قابل توجه است و معمولاً برای دفع آفات گیاهان هم از آن استفاده می گردد، این پودرها در صنعت داروسازی به عنوان روکشی برای قرص ها و حجم دهندگی استفاده می گردند.

قابلیت جذب کنندگی این پودر های معدنی آنها را برای استفاده در صنعت تصفیه و تولید مواد شوینده مناسب ساخته است، این تولیدات برای از بین بردن تمامی ناخالصی ها و نرم کردن پارچه ها و لباس ها در تولید مواد شوینده کاربرد دارند.

کارخانه تولید کننده بنتونیت

فعالیت شرکت آروشا پودر به عنوان بزرگترین کارخانه تولید کننده بنتونیت در سال‌ های اخیر قابل توجه بوده است و اکثریت مشتریان این فرآورده‌ ها به نوعی از این واحد تولید کننده خرید خود را انجام دادند.

در شرکت آروشا پودر تمرکز ویژه ‌ای به بهره‌برداری از بهترین معادن و دستگاه ها و تجهیزات می شود و شاید بتوان دلیل اصلی موفقیت این مجموعه را هم، همین موارد دانست، در هر صورت شرکت آروشا پودر تامین کننده انواع پودر بنتونیت برای خریداران و متقاضیان در سراسر کشور می باشد و انواع محصولات را با تضمین کیفیت و قیمت ارائه می نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی