دانستنی های فنی از خرید بهترین بنتونیت خالص

4.8
(54)

دانستنی‌های فنی از خرید بهترین بنتونیت خالص برای هر صنعتی، موفقیت بیشتری را برای مصرف کنندگان به ارمغان می ‌آورد چون در حال حاضر این ترکیبات بر اساس نیاز صنعتگران در نمونه‌ های متفاوتی قابل تولید هستند؛ بنتونیت خالص یک ترکیب قابل اطمینان برای استفاده در بین صنعتگران فعال در صنایع حفاری، چاه ارت، کشاورزی، پزشکی، دامداری، تصفیه آب و فاضلاب می‌ باشد.

همان طور که می ‌دانید تبعیت از برنامه ‌هایی برای حفظ محیط زیست، تولید کنندگان کالا های مختلف را به سمت بهره‌برداری از فرآورده‌ های معدنی کشانده است؛ بنتونیت با داشتن ماهیت طبیعی و معدنی بودن بهترین گزینه برای استفاده در بین صنایع می ‌باشد.

آنالیز شیمیایی بنتونیت چاه ارت

Measure Element
69.8 SIO2
11.88 AL2O3
1.73 FE2O3
0.96 CAO
2.1 NA2O
0.47 K2o
0.1 TIO2
1.42 MGO

دانستنی های فنی از خرید بهترین بنتونیت خالص

ویژگی‌های بهترین بنتونیت خالص

بهترین بنتونیت خالص ترکیب فرآوری شده از خاک‌ های معدنی آتش نشانی می ‌باشد که حداقل ۸۵ ساختار مولکولی این ترکیبات را خاک رس تشکیل داده است؛ ویژگی برتر این ترکیبات این است که در صورت تماس با آب و مایعات به راحتی متورم می ‌شوند، این ترکیبات از لحاظ کانی شناسان دارای ساختمان آلومینو سیلیکاتی هستند و از چندین کانی معدنی در کنار یکدیگر تشکیل شدند.

از لحاظ فیزیکی این ترکیبات دانه‌بندی ‌های مختلف، رنگ سفید و کرم و خاصیتی بدون بو را از آن خود می ‌نمایند، در طبیعت این فرآورده‌ ها همراه با ناخالصی ‌های همچون پتاسیم، سدیم، آلومینیوم و کلسیم استخراج می ‌گردند و بر مبنای نیاز صنعتگران هر یک از عناصر گفته شده از آنها حذف می‌ گردد و فرآورده‌ ها در نهایت بر مبنای میزان همین ناخالصی‌ ها در دسته‌ های متنوعی معرفی می ‌گردند.

به عنوان مثال در بازار بنتونیت سدیک معرفی می‌ گردد که ناخالصی غالب در آن عنصر سدیم است، این ترکیبات دارای شاخصه بارز جذب رطوبت هستند و در این شرایط به میزان زیادی منبسط می ‌شوند.

مزایای خرید مستقیم بنتونیت عمده

خرید مستقیم بنتونیت عمده با حذف واسطه‌ ها و دلالان مزیت‌ های زیادی را برای متقاضیان این محصولات به ارمغان می ‌آورد و در واقع افزایش سرعت مبادلات، صرفه‌جویی در زمان و هزینه، سهولت در مقایسه انتخاب و یافتن محصول مورد نظر، دسترسی به قیمت‌ های دست اول، امکان تحویل محصولات در سراسر کشور جزو مزایای ایجاد شده می ‌باشد.

اگر در حوزه‌ های تولیدی و خدماتی خود نیاز به انواع بنتونیت عمده دارید، خرید مستقیم این محصولات را انجام دهید و از مزایای آن بهره‌مند شوید، اما اینکه خرید مستقیم این ترکیبات را از کدام مجموعه انجام دهید نیز اهمیت دارد؛ مجموعه صنعتی آروشا پودر بهترین پیشنهاد برای انجام این فرایند است و شما مشتریان می ‌توانید با مشاورین این شرکت ارتباط گرفته و خرید محصولات را انجام دهید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 54

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی