خرید تالک پودر: بهترین گزینه با کیفیت از آروشا

تالک پودری نرم و انعطاف پذیر با خاصیت رطوبت گیری فوق ‌العاده بالا شناخته شده می باشد؛ این ترکیبات در اکثر صنایع حکم یک پر کننده را دارند و در حجم های بالای با توجه به مشخصات فنی درخواست شده به مصرف می رسند.

 تالک پودر

پودر تالک در صنعت رنگ

از نظر ساختار تولیدی بیشتر رنگ ها تعلیق ذرات معدنی در یک مایع در نظر گرفته می‌ شوند، قسمت مایع رنگ، کاربرد های این تولیدات را آسان می کند، اما بعد از تبخیر مایع، ذرات معدنی بر روی سطوح اجرا شده باقی می مانند؛ از فرآورده های معدنی تالک به عنوان یک پرکننده و یک اکستندر در رنگ ها استفاده می شود، قابلیت پلاستیکی این فرآورده های معدنی باعث می شود که ذرات و مواد جامد بهتر در قسمت مایع رنگ ها معلق شوند، همچنین چسبندگی رنگ ها در این شرایط به سطوح مختلف بدون افتادگی قابل توجه می باشد.

در مجموع موارد گفته شده این فرآورده معدنی یک پودر سفید بسیار روشن و ارزان قیمت است که می‌ تواند به عنوان پرکننده عالی در رنگ ها به مصرف برسد و به صورت همزمان در رنگ سفید تر و روشن شدن رنگ ها نقش بسزایی دارد.

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

تالک در صنعت کاغذ سازی

به صورت فنی بیشتر کاغذ ها از باقیمانده الیاف الی ساخته می شوند؛ مواد معدنی خرد شده در زمان تهیه خمیر کاغذ استفاده می شوند تا به عنوان پرکننده تاثیراتی داشته باشند، وقتی خمیر های کاغذ روی ورقه های نازک غلت می خورند این فرآورده های معدنی فضا های خالی بین الیاف را به راحتی پر می ‌کنند و در نتیجه باعث می‌ شوند که محصولات تولید شده با سطح نوشتاری نرم قابل استفاده باشند.

از مهمترین دلایل استفاده از پودر تالک در صنعت کاغذ سازی می‌ توان به افزایش روشنایی، سفیدی و قابلیت جذب جوهر در کاغذ های تولید شده اشاره کرد.

خرید عمده پودر میکرونیزه تالک

در بررسی کاربرد های عمده پودر های میکرونیزه تالک، خرید عمده این تولیدات قابل توجیه و درک می باشد و همان طور که قبلا اشاره کردیم این ترکیب در صنعت رنگ، در کاغذ سازی، در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، در مواد آسفالتی، در تولید صابون و دیگر شوینده ها در طیف های گسترده به مصرف می ‌رسد و هر یک از فعالان اقتصادی در این صنایع به خرید عمده این محصولات نیاز خواهند داشت.

خرید عمده پودر های تالک متناسب با نوع نیاز صنعتگران مهمترین دلیلی است که در حال حاضر رقابت شدید بین تولید کنندگان این محصولات ایجاد شده است و آن دسته از شرکت هایی که با تضمین کیفیت به عرضه محصولات می پردازند، بیشتر قابل توجه مشتریان بوده و خرید های عمده از آنها انجام می پذیرد؛ شرکت آروشا پودر مثال بارزی برای تک تک خریداران عمده پودر تالک است که می ‌توانند با اطمینان کامل از این مجموعه خرید خود را انجام دهند.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

افتخار می کنیم به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی تولید و عرضه فرآورده های معدنی در ایران ، در خدمت صاحبان صنایع و مشتریان هستیم . محصول با کیفیت و درجه یک ، تضمین گسترش فعالیت های تولیدی می باشد ، استمرار تولید و توسعه پایدار جز از طریق رضایت مشتریان و تایید کیفیت توسط ایشان محقق نخواهد شد. با آروشا پودر ، کیفیت برتر را تجربه نمائید.