تولیدکننده زئولیت بستر دام یزد

4.7
(32)

واحدهای تولیدکننده زئولیت یزد کاملاً به این موضوع واقف هستند که این ترکیبات در دانه بندی های درشت تر تاثیر گذاری بیشتری در این زمینه ها دارند و با تولید محصولات در این شکل های پودری، شرایط بهتری را برای فعالان در پرورش دام و طیور ایجاد می نمایند.

تولیدکننده زئولیت بستر دام یزد

 تولیدکننده بهترین زئولیت بستر دام یزد

واحدهای تولیدکننده بهترین زئولیت یزد، سنگ های کلوخه ای زئولیت را از معادن مربوطه استخراج کرده و در مراحل بعدی آن را وارد کارخانه های تولید پودر های میکرونیزه می نمایند.  در این کارخانه‌ ها، آسیاب های غول پیکر و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند تا در نهایت سنگ های زئولیت به شکل پودرهای میکرونیزه تبدیل شوند.  شکل دیگر فرآوری این ترکیبات به گونه ‌ای است که کلوخه های استخراجی از معادن در داخل سنگ شکن های بزرگ قرار می گیرند و بسته به کاربرد به دانه بندی های متنوع تبدیل می شوند.  جالب است بدانید بیشتر مصرف زئولیت یزد، در این زمینه ها با هدف جذب آمونیاک و جذب رطوبت می باشد.  به همین دلیل دانه بندی درشت تری از زئولیت یزد ، در این زمینه مورد استفاده واقع می شوند.

فروش عمده زئولیت صنعتی اصفهان
>>

آنالیز شیمیایی پودر زئولیت

Measure Element Measure Element
0.8 tio2 0.2-0.6 cao
0.58 mgo 0.026 p2o5
10.5-11.75 al2o3 66-68 sio2
0.03 mno 4-4.5 k2o
0.24 sro 3-3.5 na2o
11-12 los on ignition 0.5 fe2o3

نمایندگی فروش بهترین زئولیت پتاسیمی

نمایندگی فروش بهترین زئولیت پتاسیمی با نام تجاری آروشا پودر جزو مطرح ترین نمایندگی های عرضه این ترکیبات در سراسر کشور می باشد.  محبوبیت مجموعه صنعتی آروشا پودر در حال حاضر در عرضه بهترین محصولات بسیار زیاد می باشد و در این مجموعه نمونه های متفاوتی از زئولیت فرآوری شده در اختیار تمامی خریداران قرار می گیرد.  همانطور که در مبحث قبل گفته شد از زئولیت یزد ، در بهترین کیفیت ها در بستر دام و طیور با هدف جذب رطوبت و آب استفاده می شود تا از شیوع بیماری های مختلف جلوگیری به عمل آید.

تولیدکننده زئولیت بستر دام یزد

نمایندگی فروش مرغوب ترین زئولیت آکواریمی

مرغوبترین زئولیت آکواریومی به واسطه داشتن ساختار اتمی متخلخل، شرایط بهتری را در این محیط های آبی ایجاد می نماید.  به همین دلیل در حال حاضر استفاده از این ترکیبات معدنی از نظر اقتصادی برای پرورش ماهیان و آبزیان دیگر توصیه می گردد.  در نمایندگی فروش مرغوب ترین زئولیت آکواریومی آروشا پودر،  این نوع محصولات در قیمت های متنوع معرفی می گردند که جالب است بدانید تعیین قیمت آنها بیشتر بر اساس اندازه ذرات آنها انجام می پذیرد.  به نوعی که هر چقدر اندازه ذرات مرغوبترین زئولیت آکواریومی ریزتر باشد، مسلماً قیمت های بالاتری برای آنها اعلام می گردد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 32

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی