تولید ارزان کلسیم کربنات رسوبی در کرمانشاه

عناوین این مطلب...

کربنات کلسیم رسوبیکاربرد های کربنات کلسیم رسوبیارزان ترین کربنات کلسیم رسوبی
ارزان ترین کربنات کلسیم

امروزه کربنات کلسیم به دو صورت معدنی و رسوبی عرضه می شود. کربنات کلسیم معدنی در طبیعت وجود دارد و بشر در تولید آن نقشی ندارد. اما کربنات کلسیم رسوبی که کاملا شبیه کربنات کلسیم معدنی است، به دست انسان ها تولید می شود. ارزان ترین کربنات کلسیم در کجا تولید می شود؟ کارخانه های بسیاری در سطح کشور در حال تولید و عرضه کربنات کلسیم رسوبی با قیمت مناسب هستند. استان کرمانشاه نیز معادن سنگ بسیاری دارد به همین علت، تولید ارزان کلسیم کربنات رسوبی در کرمانشاه رایج است.

کربنات کلسیم رسوبی

کربنات کلسیم رسوبی که مخفف آن PPC است، از سنگ های آهک تولید می شوند. کربنات کلسیم رسوبی به طور طبیعی وجود ندارد و باید با روش های شیمیایی ساخته شود. به همین علت به کربنات کلسیم مصنوعی یا کربنات کلسیم تصفیه شده نیز معروف است. فرمول شیمیایی کربنات کلسیم رسوبی، CaCO3 مانند همان فرمول گچ، سنگ آهک و سنگ مرمر است. برخی از مشخصات کربنات کلسیم رسوبی، رنگ سفید، خلوص بالا، یکنواخت و یک دست بودن دانه ها و غیر سمی بودن است.

کربنات کلسیم ارزان

کاربرد های کربنات کلسیم رسوبی

کربنات کلسیم رسوبی همان خواص و ویژگی های کربنات کلسیم معدنی را دارد. اما ناخالصی آن کم تر است و آهن و فلدسپات به عنوان ناخالصی در آن دیده نمی شود. کربنات کلسیم رسوبی به شکل های مختلف مانند کربنات کلسیم کوتد یا پوشش دار شده تولید می شود. بنابراین کاربرد ها و موارد استفاده زیادی دارد. از جمله کاربرد های کربنات کلسیم رسوبی می توان به ساخت لاستیک ها، پلیمر ها، کاغذ و فرآورده های کاغذی، رنگ، چسب و رزین اشاره کرد. علاوه بر این ها از کربنات کلسیم رسوبی در استخراج نفت و گاز، صنعت پتروشیمی و صنعت ذوب فلز ها نیز استفاده می شود.

یکی از کاربرد های مهم کربنات کلسیم رسوبی که وجه تمایز آن با کربنات کلسیم معدنی است، عملکرد آن به عنوان ماده افزودنی دارویی و غذایی است. کربنات کلسیم رسوبی خلوص و کیفیت بالایی دارد؛‌ به همین علت سازمان های دارویی و غذایی در اکثر کشور های جهان، مجوز استفاده از آن را در دارو ها و غذا ها صادر کرده اند.

کربنات کلسیم رسوبی

ارزان ترین کربنات کلسیم رسوبی

صنایع مختلف به دنبال پیدا کردن ارزان ترین کربنات کلسیم برای کارخانه های خودهستند. استان کرمانشاه از معادن غنی بسیاری بهره مند است. همین موضوع سبب ایجاد کارخانه های تولید ارزان کلسیم رسوبی در کرمانشاه شده است. این کارخانه ها ابتدا سنگ آهک با کیفیت مطلوب را برای تولید کربنات کلسیم تهیه و به روش کربوناسیون مستقیم آهک هیدراته یا همان واکنش شیر آهک، آن را به کربنات کلسیم رسوبی تبدیل می کنند. شما می توانید کربنات کلسیم رسوبی را به طور مستقیم و عمده از کارخانه ها، با قیمتی ارزان تر و مناسب تر تهیه یا برای خرید آن به نمایندگی ها و مراکز فروش معتبر مراجعه کنید.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید