تولید بهترین پودر مل میکرونیزه مش ۲۰۰

عناوین این مطلب...

کربنات کلسیم ساختار پودر ملکاربرد کربنات کلسیم میکرونیزهبهترین پودر مل میکرونیزه مش ۲۰۰
تصویر کارخانه تولید پودر مل میکرونیزه

باتوجه به ازدیاد مصارف گل بتونه و در پی آن افزایش رونق تجارت این صنعت ، سازندگان و تولیدکنندگان را ترغیب به تولید بهترین پودر مل کرده تا بواسطه این امر از رقبای خود پیشی گرفته و بازار فروش آنرا بخود اختصاص دهند. اما تحقق این مسئله بالطبع نیازمند تلاش بسیار و بهره گیری از مهندسین و متخصصان مجرب و نیز پیش روی با متد روز دنیا می باشد. در حال حاضر تعداد فعالان این صنعت بسیارند اما قطعا کارخانجاتی که با تکنولوژی مدرن اجین شده اند و به کیفیت تولیدات خود اهمیت بیشتری می دهند در صدر این رقابت قرار می گیرند.

تصویر کارخانه تولید پودر مل میکرونیزه

کربنات کلسیم ساختار پودر مل

ترکیب پودر مل یا marble dust که بمعنی پودر مرمر می باشد (البته در مفهوم همان پودر مل را منعکس می کند) از caco3 تشکیل شده است و برای دستیابی به آن می بایست از معادن استخراج گردد. Caco3 یا کلسیم کربنات در طبیعت به وفور یافت می شود اما جهت تبدیل به بهترین پودر مل باید فرایند های بخصوصی بر روی آن صورت گیرد. البته لازم بذکر است که تهیه مواد اولیه مرغوب که همان سنگ های معدنی کربنات کلسیم است، بطور حتم اهمیت بالایی در تولید بهترین پودر مل خواهد داشت.

کاربرد کربنات کلسیم میکرونیزه

کاربرد های گوناگون پودر مل در صنعتهای مختلف فراوانی بسیاری دارد. استفاده در صنعت رنگسازی بدلایل گوناگون از جمله ارتقای کیفیت رنگ، پوشانندگی و یا کاهش هزینه ها، یکی از این کاربردها می باشد. سازندگان کاغذ نیز برای بهبود کیفیت محصولات خود از این ماده استفاده می کنند. البته علت دیگر آن، عدم پخش جوهر بر روی کاغذ می باشد. در حوزه پلاستیک نیز تولیدکنندگان بمنظور بالابردن مقاومت کالاهای تولیدی در برابر حرارت و همچنین بالابردن استحکام آن، در روند ساخت از پودر مل بهره می برند. در صنایع دیگر همچون: پلیمر ، کاشی سازی و مواد شوینده نیز این ماده مصارف بسیاری دارد که بطور معمول تولیدکننده میبایست بهترین پودر مل را در محصولات خود بکار گیرد.

بنابراین بعلت نوع کاربرد، انواع مختلفی از پودر کلسیم کربنات ساخته میشود که هر کدام در زمینه بخصوصی بکار برده می شوند. یکی از این دسته ها، پودر مل میکرونیزه است که نرمی بیشتری نسبت به برخی دیگر داشته و البته قیمت بالاتری هم دارد. این نوع پودر در صنایعی از قبیل: رنگسازی ، چسب عایق کاری و مجسمه سازی بکار میرود که کیفیت مواد اولیه در ساخت محصول اهمیت خاصی دارد. لازم به ذکر این نکته می باشد که نوع میکرونیزه همچون فرایند تولید کربنات کلسیم ساخته میشود و ازاینرو نرمی و کیفیت مناسبی را شامل می گردد.

تصاویری از پودر مل و کاربردهای آن

بهترین پودر مل میکرونیزه مش ۲۰۰

برای تهیه و خرید بهترین پودر مل ، سازندگان و صنعتگران بمنظور کسب بیشترین کارایی لازم است اطلاعات کاملی از فرمول و تجهیزات مربوط به چرخه تولید خود داشته باشند. این امر موجب می گردد تا درجه خلوص و مش کربنات کلسیم مورد نیاز خود را تعیین نمایند و بدنبال آن مواد مناسبی را دریافت نمایند. عبارت مش جهت اندازه گیری ذرات موجود در پودر بکار برده می شود و در حقیقت استانداردی برای توصیف تعداد و اندازه دانه بندی پودر بشمار می رود. بعنوان مثال در شماره مش ۲۰۰ ، اندازه چشمه های الک در سیستم متریک، ۷۵ میکرون است.

 

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید