تولید مواد اولیه کنیتکس

4.9
(32)

تولید مواد اولیه کنیتکس در مجموعه آروشا پودر به صورت تخصصی و با رعایت استانداردهای تعریف شده و حتی بالاتر از این استاندارد ها انجام می پذیرد و به همین دلیل خریداران عمده این ترکیبات می توانند با اعتماد بیشتری به خرید این محصولات مشغول شوند.

تولید مواد اولیه کنیتکس

فروش سفیدترین کربنات کلسیم کنیتکس

فروش سفیدترین کربنات کلسیم کنیتکس جزو فعالیت ‌های چشمگیر و قابل توجه مجموعه آروشا پودر برای صاحبان صنایع بزرگ می باشد که این ترکیبات را در حجم های بالای درخواست می ‌نمایند. کربنات کلسیم کنیتکس در مجموعه آروشا پودر به عنوان بهترین پودر میکرونیزه تولید و عرضه می گردد. این ترکیبات به واسطه داشتن دانه بندی ها و مش بندی های متنوع با قیمت های مختلفی معرفی می شوند و هر یک از خریداران می توانند بر اساس استانداردهای تعریفی در حوزه های کاری خود، خرید این ترکیبات را به انجام برسانند.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 800 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
white micronized powder 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 26

تولید مواد اولیه کنیتکس

کنیتکس یک پوشش رنگی جهانی است که به کمک استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می گردد. شایان ذکر است که یکی از پرکاربرد ترین مواد اولیه این ترکیبات پودر کربنات کلسیم است که با هدف افزایش مقاومت و دوام بالای این رنگ های پوششی مورد استفاده قرار می گیرد. کربنات کلسیم مورد استفاده در تولید کنیتکس در عصر حاضر در حجم های بالایی در ایران تولید می گردد و با قیمتهای بسیار مناسب در این حرفه های تولیدی مورد استفاده واقع می شود. رنگ های کنیتکس که به کمک مواد اولیه کربنات کلسیم تولید می گردند، جزو پر استفاده ترین دیوارپوش ها هستند که شباهت زیادی به بلکا دارند با این تفاوت که میزان سختی بافت آنها بیشتر است. رنگهای کنیتکس بر روی هر سطحی قابل اجرا هستند و به واسطه داشتن فرآیندهای اجرایی بسیار سریع بیشتر مورد توجه واقع می شوند.

قیمت سفیدترین کربنات کلسیم کنیتکس

قیمت سفیدترین کربنات کلسیم کنیتکس بر اساس میزان خلوص این نوع محصولات و نوع آنها مشخص می گردد. همان طور که اشاره کردیم مجموعه آروشا پودر، در حال حاضر جزو بزرگترین تولید کنندگان این محصولات است که با هدف تامین نیاز صنایع وابسته از طریق شبکه های اینترنتی به فعالیت مشغول می باشد. این مجموعه همواره تلاش می نماید با حذف واسطه ها و با فعالیت به صورت مستقیم و اینترنتی گامی در جهت یکسان سازی قیمت عرضه این محصولات در داخل ایران بر داشته باشند و از این طریق رضایت مندی مشتریان بیشتر فراهم می گردد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 32

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی