تولید پودر اخرا ابوموسی

4.9
(40)

تولید پودر اخرا ابوموسی در مجموعه صنعتی آروشا پودر با رعایت تمامی استاندارد های تعریف شده در بین صنایع وابسته انجام می پذیرد. به واسطه همین امر تولیدات این مجموعه از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است و برای رفع نیاز تمامی صنایع به فروش می رسد.

تولید پودر اخرا ابوموسی

شرکت تولید پودر اخرا ابوموسی

شرکت تولید پودر اخرا ابوموسی با نام تجاری آروشا پودر، دارای خط تولیدی های بسیار پیشرفته‌، برای تولید و عرضه این نوع پیگمنت های معدنی می باشد چرا که پودر اخرا یکی از اصلی‌ترین ضروریات در صنعت رنگ سازی است و به واسطه داشتن رنگ قرمز پایه، در تولید بسیاری از رنگ های صنعتی و ساختمانی و همچنین ضد زنگ ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد. پیگمنت اکسید آهن جزو متداولترین رنگدانه های رنگی هستند که محدوده رنگی زرد، قرمز و قهوه‌ای را به خود اختصاص می دهند.  این محصولات در رنگ های پایه در تولید رنگ های نقاشی، پلاستیک ها و مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند. بهتر است بدانید پودر اخرا ابوموسی یکی از انواع پیگمنت های اکسید آهن است که در بسیاری از صنایع به عنوان بهترین پوشش برای محافظت از سازه های فلزی و آهنی مورد استفاده واقع می شود. در مجموعه صنعتی آروشا پودر، تولید پودر اخرا ابوموسی به صورت کاملاً تخصصی انجام می پذیرد و تولیدات این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

خرید مستقیم پودر اخرا ابوموسی

خرید مستقیم پودر اخرا ابوموسی، مزیت‌های بسیار زیادی دارد، به واسطه همین امر اکثر خریداران این محصولات ترجیح می‌ دهند از این طریق نیاز خود را تامین نمایند تا هم از کیفیت این محصولات و هم ازقیمت آنها نهایت اطمینان را داشته باشند.  پودر اخرا بندرعباس در واقع محصولی است که طی فرایند های آسیاب کردن با درجه خلوص های مناسب تولید می گردد. این محصولات به واسطه داشتن پایداری فوق العاده بالا و همچنین کدورت بالا، سمیت کم و قیمت مناسب جزو اصلی‌ترین مواد اولیه در تولید بسیاری از محصولات می باشد.  جالب است جالب است بدانید اصلی ترین کاربرد پودر اخرا ابوموسی در صنعت تولید رنگ دیده می شود.  رنگ معمولاً از رنگدانه ها، رزین، حلال، پرکننده و دیگر مواد افزودنی تولید می شود.  این پیگمنت ها برای تولید رنگ پوشش براق و با هدف افزایش مقاومت و چسبندگی کاربرد زیادی دارند. همچنین این پیگمنت های  معدنی جهت ارتقاء خواص قلم خوری، افزایش مقاومت در برابر کپک، خشک شدن و خراش رنگ ها استفاده می شوند.

فروش عمده پودر رنگ اخرا بندرعباس

پودر رنگ اخرا بندرعباس، در فرآیند های فروش عمده و مستقیم با قیمت های بسیار مناسبی عرضه می گردد و هر یک از کارخانه های تولید کننده محصولات رنگی مخصوصا رنگ های صنعتی و ساختمانی می توانند از این طریق نیاز خود را با قیمت های کاملا رقابتی تامین نمایند.  علاوه بر این موضوع شرکت های صادراتی نیز می‌ توانند از این فرصت استفاده کرده و صادرات این محصولات را به کشور های مختلف به انجام برساند چرا که پودر رنگ اخرا در ایران در حجم های بسیار زیادی تولید می گردد و با صادرات، مازاد مصرف داخلی به فروش می رسد و ارزآوری خوبی از این طریق در ایران ایجاد می گردد.

نمایندگی فروش پودر رنگ اخرا بندرعباس

نمایندگی فروش پودر اخرا بندرعباس با نام آروشا پودر، هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری فعالیت های ویژه ای را از خود به نمایش می‌ گذارد و در واقع با فعالیت این مراکز فروش، خریداران با اعتماد بسیار بیشتری می توانند خرید این محصولات را انجام داده و از مزیت های آن ها بهره مند گردند.  در نمایندگی فروش پودر رنگ اخرا بندرعباس، بر اساس حجم خرید متقاضیان قیمت های متنوع برای فروش در نظر گرفته می شود.  به نحوی که هر چقدر حجم خرید متقاضیان بیشتر باشد، مسلماً تخفیفات بیشتری برای آنها لحاظ می‌ شود و این پارامتر می‌ تواند در کاهش قیمت نهایی این محصولات تاثیرات مثبتی داشته باشد.

قیمت پودر اخرا ابوموسی

تولید پودر اخرا ابوموسی، بعد از استخراج سنگ های معدنی مربوطه، در خط تولیدی های گسترده و استانداردی آغاز می شود. در این خط تولیدی ها در اولین مرحله از آسیاب های بالمیل برای خرد کردن سنگ های معدنی استفاده می شود و در مراحل بعدی خالص سازی و میکرونیزه کردن این محصولات مورد توجه قرار می‌ گیرد.  جالب است بدانید مرحله میکرونیزه کردن و پودر کردن انواع پیگمنت های معدنی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و در این میان از یک سری توری های با منافذ ریز و درشت استفاده می شود که همین پارامتر بیشترین تفاوت پیگمنت های معدنی تولید شده را ایجاد می نماید. به نوعی که هرچقدر این منافذ ریز و درشت بیشتر باشند، پودر های میکرونیزه با عدد مش بندی بالاتر تولید شده و در نهایت قیمت فروش بالاتری را به خود اختصاص می‌ دهند.

بعد از میکرونیزه کردن انواع پودر اخرا ابوموسی، مرحله بسته بندی کردن این محصولات می رسد که در حال حاضر مجموعه صنعتی آروشا پودر، از متنوع ترین بسته بندی ها در این زمینه استفاده می نماید تا بتواند نظر متقاضیان بسیار بیشتری را جلب کرده و فروش این محصولات را چندین برابر نماید.  در این مجموعه معمولاً از کیسه های ۲۵ کیلوگرمی و ۳۵ کیلوگرمی و همچنین کیسه های جامبوبگ یک تنی استفاده می شود و هر یک از خریداران با هر هدف و هر بودجه ای می‌ توانند خرید این محصولات را در بسته بندی های مورد نظر خود به انجام برسانند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی