تولید پودر باریت قم

4.9
(55)

یکی از کاربرد های پودر باریت در صنعت رنگسازی است. این پودر با جذب بسیار پایین رطوبت و همچنین وزن مخصوص بالا در تولید رنگ استفاده می شود. تولید پودر باریت قم به صاحبان کارخانجات رنگسازی این امکان را می دهد که محصولی مرغوب را تولید نمایند. برای خرید پودر باریت مرغوب از گروه صنعتی آروشا با ما همراه باشید.

آنالیز فیزیکی پودر باریت سفید کریستال

Measure Element
89.5-92 Whiteness
92 Brightness
0.29 Moisture
8.16 Ph value
3.5     mohs Hardness by
4.49   gr/cm3  Bulk density
4.3-4.4 Specific gravity

تولید پودر باریت قم

تولید و فروش پودر باریت صنعت رنگ

استفاده گسترده از باریت در صنایع مختلف باعث شده تا میزان درخواست این ترکیب شیمیایی کاربردی بسیار افزایش پیدا کند. از باریت به طور عمده به عنوان پرکننده در صنایع نفت و گاز، لاستیک سازی، تولید کاغذ های درجه یک و با کیفیت، صنایع تولید پلاستیک، تولید لنت خودرو، کارخانجات تولید سرامیک و رنگ، ساخته انواع شیشه، تولید لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین صنایع داروسازی و پزشکی استفاده می شود.
یکی دیگر از کاربرد های باریت مرغوب و با کیفیت در راکتور های هسته ای است. تمامی کاربرد های پودر باریت به دلیل ویژگی های خاص این ماده است. پودر باریت در برابر حرارت بسیار مقاوم است، چگالی بالایی دارد، در طبیعت به صورت بلور و در رنگ های سفید و خاکستری بسیار یافت می شود، این ماده شیمیایی خنثی بوده و بسیار پایدار است.

کربنات کلسیم نکا

فروش عمده پودر باریت رنگسازی

اکنون با ویژگی های ساختاری و مصارف پودر باریت آشنا شدید، زمان آن رسید تا درباره تولید پودر باریت قم و کاربرد آن در صنعت رنگسازی اطلاعاتی کسب نمایید.

در صنعت رنگسازی از پودر باریت به عنوان پرکننده استفاده می شود. به علت چگالی بالای باریت، جذب بسیار کم روغن، مقاومت بالا در برابر ساییدگی، پایدار بودن و خنثی بودن، حلالیت بسیار پایین آب و همچنین مقاومت بسیار بالایی که در برابر حرارت دارد، از باریت در صنعت رنگ سازی استفاده می شود.

استفاده از پودر باریت در رنگ سازی فقط به تولید رنگ های ساختمانی خلاصه نمی شود. این ماده در ساخت رنگ های ویژه نقاشی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در تولید رنگ های ضد آب، با قدرت درخشندگی بالا و حداقل اختلال رنگ از باریت دانه ریز و پودر شده استفاده می شود.

صاحبان کارخانجات بزرگ رنگ برای تولید محصولات با کیفیت، باریت مورد نیاز خود را از مرکز تولید پودر باریت قم تهیه می کنند.

تولید کربنات کلسیم نکا

تولید پودر باریت قم

کاربرد گسترده باریت در سراسر جهان باعث شده تا استخراج این ترکیب بسیار افزایش پیدا کند. یکی از بزرگترین منابع باریت در دنیا کشور عزیزمان است. لازم به ذکر است که به دلیل وجود کارخانجات بزرگ و همچنین مخازن عظیم نفت و گاز در کشورمان، میزان مصرف پودر باریت مرغوب بسیار بالا است. از همین رو میزان قابل توجهی از استخراج و خالص سازی باریت کشور صرف مصارف داخلی می شود و میزان اندکی نیز به دیگر کشور های منطقه صادر می گردد. خرید باریت از مرکز تولید پودر باریت قم تضمینی بر کیفیت محصول است.

اگر شما نیز به دنبال باریت درجه یک و مرغوب هستید و قیمت تمام شده آن نیز برایتان اهمیت ویژه ای دارد، کافیست محصول مورد نیاز خود را از گروه صنعتی کارخانجات آروشا تهیه نمایید. تا باریت مورد نظر شما را که تولید پودر باریت قم است با قیمتی بسیار مناسب در اختیارتان قرار دهند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 55

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

افتخار می کنیم به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی تولید و عرضه فرآورده های معدنی در ایران ، در خدمت صاحبان صنایع و مشتریان هستیم . محصول با کیفیت و درجه یک ، تضمین گسترش فعالیت های تولیدی می باشد ، استمرار تولید و توسعه پایدار جز از طریق رضایت مشتریان و تایید کیفیت توسط ایشان محقق نخواهد شد. با آروشا پودر ، کیفیت برتر را تجربه نمائید.