خرید پر حجم بنتونیت با کیفیت بالا و قیمت مناسب از آروشا پودر

4.9
(60)

حجم بنتونیت در زمان مخلوط شدن با آب نسبت به زمانی که این ترکیبات خشک هستند بسیار بیشتر می ‌شود و به واسطه همین ویژگی افزایش حجم بنتونیت ها در برخی از صنایع بهره‌برداری‌ های لازم انجام می پذیرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

حجم بنتونیت

مشخصات بنتونیت

ساختار شیمیایی خاک های بنتونیت حاکی از آن است که در این ترکیبات اتم های آلومینیوم منظم شده با ساختار هشت وجهی فشرده شده در بین اتم های سیلیکون که دارای ساختار نامنظم چهار وجهی هستند قرار گرفته است و با اضافه کردن آب، این ترکیبات قابلیت مقاومت را نداشته و فرایند الکترولیت صورت می پذیرد و در این شرایط به عنوان یک الکترولیت قوی عمل می کنند.

عمدتاً بنتونیت ها در دو نوع بنتونیت های متورم یا بنتونیت های سدیم دار و بنتونیت های غیر متورم یا بنتونیت های کلسیم دار شناخته شده هستند که هر کدام دارای شرایط مصرفی متنوعی نیز می باشند.

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت حفاری

Measure Element Measure Element
0.29 K2o 57.58 SIO2
0.69 TIO2 13.30 AL2O3
2.80 MGO 6.09 FE2O3
12.66 LOI 2.38 CAO
2.78 NA2O

انواع بنتونیت

خاک های رس جزو اجزای تشکیل دهنده بنتونیت هستند که بر اساس همین تنوع خاک های رس و استخراج آنها از مناطق مختلف در حال حاضر در بازار های تجاری ۴ مدل از انواع بنتونیت معرفی می ‌گردند؛ بنتونیت سدیمی، بنتونیت کلسیمی، بنتونیت پتاسیمی، بنتونیت آلومینیومی رایج ترین محصولات عرضه شده در این میان هستند و از آنها بر اساس اجزای تشکیل دهنده در صنایعی خاصی بهره برداری می گردد.

به عنوان مثال بنتونیت کلسیمی در صنعت کشاورزی و برای اصلاح خاک های قلیایی به بهره‌برداری می‌ رسد، این ترکیبات به راحتی می ‌توانند ظرفیت بالای جذب و نگهداری آب را در خاک ها ایجاد کرده و موجب صرفه جویی در مصرف آب شده و در مناطق خشک، میزان آبیاری را به حداقل می رسانند، این ترکیبات همچنین در از بین بردن آفت های نباتی موثر هستند و به عنوان حامل سموم کشاورزی کاربرد هایی به خود اختصاص می ‌دهند، این در حالی است که از بنتونیت سدیمی در صنعت حفاری بیشترین بهره برداری می شود.

قیمت بنتونیت

قیمت بنتونیت را تولید کنندگان این محصولات بر اساس آنالیز شیمیایی نمونه های تست شده مشخص و اعلام می نمایند، پس جای تعجبی نیست که قیمت این تولیدات در بین هر یک از شرکت ‌های تولید کننده همراه با تغییراتی اعلام شود.

علاوه بر این موضوع بنتونیت همان طور که اشاره کردیم دارای نمونه های متفاوتی است و هر یک از این تولیدات دارای اجزا و عناصر تشکیل دهنده متفاوتی بوده و در نهایت تاثیر گذاری آنها در صنایع مختلف نیز متنوع می باشد؛ بر همین اساس خریداران عمده بنتونیت حتماً باید لیست قیمت این محصولات را قبل از هر اقدامی به دست بیاورند تا بتوانند متناسب با نیاز خود، محصولی با کیفیت خوب و قیمت ارزان در اختیار داشته باشند؛ در هر صورت مجموعه صنعتی آروشا پودر، لیست قیمت تنظیم شده را برای انواع بنتونیت در اختیار دارد و می تواند به صورت آنلاین به شما مشتریان گرامی انتقال دهد، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی