آخرین خبرها از قیمت خرید آهک هیدراته قم

4.8
(43)

آخرین خبرها از قیمت خرید آهک هیدراته قم حاکی از آن است که در سال ‌های اخیر با پیشرفت تکنولوژی ‌ها و دسترسی بهتر به معادن و استخراج سنگ ‌های معدنی با هزینه‌ های پایین ‌تر، استفاده از این محصولات مقرون به صرفه به نظر می‌ رسد؛ آهک هیدراته قم یک ترکیب پایدار برای بهره‌ برداری در خدمات صنعتی و حوزه‌ های تولیدی می ‌باشد و در واقع تجربه کارخانه‌ های تولیدی در به کارگیری نوآوری ‌ها و خلاقیت ‌ها در تولید این محصولات باعث شده است نیاز هر صنعتی به خوبی پوشش داده شود.

ظهور پیشرفت‌ های به روز و تاثیرگذار در روش ‌های تولیدی جدید، کاهش هزینه‌ های پرداختی از سمت تولید کنندگان را فراهم کرده است و نسبت به گذشته تولیداتی با قیمت‌ های پایین‌ تر معرفی می‌ گردند.

 

آخرین خبرها از قیمت خرید آهک هیدراته قم

دلیل خرید عمده آهک هیدراته قم

فعالان در صنعت تصفیه آب، تولید کاغذ و تولید فولاد را می ‌توان جزو خریداران اصلی انواع آهک هیدراته قم دانست و از آنجایی که فعالان در این صنایع به حجم ‌های بالایی از این محصولات نیازمند هستند، دلیل خرید عمده آنها واضح و آشکار می ‌شوند؛  پیشرفت ‌های جدید در بحث تولید انواع آهک هیدراته هم دلیل دیگری برای خرید عمده این محصولات توسط صنعتگران می ‌باشد.

در حال حاضر کارخانه‌ های فراوری آهک هیدراته از سیستم‌ های پیشرفته هیدرتاسیون متصل به کوره ‌های آهک پزی برای این هدف استفاده می‌ کنند و در واقع فعالیت و عملکرد جدیدترین پیشرفت ‌ها در این میان بدین صورت است که به جای پاشیدن مستقیم آب بر روی آهک پخته شده از تزریق بخار آب جوش در یک محفظه سربسته استفاده می ‌گردد، در این میان بالاترین خلوص برای آهک هیدراته بین ۹۰ تا ۹۹ درصد به وجود می ‌آید.

بزرگترین توزیع کننده آهک هیدراته قم

بزرگترین توزیع کننده آهک هیدراته قم یک واژه معنادار برای مجموعه صنعتی آروشا پودر می ‌باشد، این واحد تولید کننده سابقه درخشانی در تولید دائمی و منظم این محصولات در حجم بالا دارد؛ کیفیت ثابت محصولات این مجموعه باعث شده است که بسیاری از خریداران برای تامین نیاز خطوط تولیدی خود و توسعه اقتصادی آنها به خرید از این مجموعه روی آورند.

آهک زنده پودری برای کودهای فسفاته و نیتراته
>>

خرید آهک هیدراته قم از مجموعه آروشا پودر به صورت تخصصی نیز امکان ‌پذیر می ‌باشد چون در این مجموعه کارشناسان فروش متخصصی در حال فعالیت هستند که اطلاعات کاملی از کیفیت و ویژگی‌ های محصولات دارند و با حوصله و دقت بالا مشاوره‌ های خود را در اختیار مصرف کنندگان اصلی قرار می ‌دهند.

در این مجموعه تولید کننده فروش محصولات در بسته‌بندی‌ های متنوع هم قابل مشاهده می‌ باشد و حمل محصولات تا محل مورد نظر مصرف کنندگان بر مبنای حجم خرید با استفاده از ماشین‌ های وانت، نیسان، کامیونت، کامیون و تریلی انجام می ‌پذیرد.

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

عوامل موثر بر قیمت خرید آهک هیدراته

قیمت خرید آهک هیدراته متأثر از عوامل متعددی است که در زیر به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

1. تقاضا و عرضه: تقاضا و عرضه بر بازار آهک هیدراته از عوامل اساسی برای تعیین قیمت است. اگر تقاضا برای آهک هیدراته افزایش یابد و عرضه کاهش یابد، قیمت ممکن است افزایش یابد و بالعکس.

2. هزینه تولید: هزینه تولید آهک هیدراته شامل هزینه‌های مواد اولیه، نیروی کار، انرژی، تجهیزات و سایر عوامل تولید است. در صورت افزایش هزینه تولید، قیمت نهایی نیز ممکن است افزایش یابد.

3. نوع و کیفیت مواد اولیه: نوع و کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در تولید آهک هیدراته نیز بر قیمت تأثیر می‌گذارد. مواد اولیه با کیفیت بالاتر معمولاً قیمت بالاتری دارند.

4. نرخ ارز: اگر آهک هیدراته وارداتی باشد و نرخ ارز افزایش یابد، قیمت آن نیز معمولاً افزایش می‌یابد.

5. شرایط بازار: عوامل دیگری مانند رقابت در بازار، قوانین و مقررات دولتی، تغییرات قیمت سایر مواد اولیه و تغییرات در صنعت مرتبط می‌توانند بر قیمت خرید آهک هیدراته تأثیرگذار باشند.

به طور کلی، قیمت خرید آهک هیدراته تحت تأثیر چندین عامل قرار می‌گیرد و می‌تواند در طول زمان تغییر کند. برای اطلاعات دقیق‌تر درباره قیمت خرید آهک هیدراته، با مدیران فروش مجموعه صنعتی آروشاپودر ارتباط برقرار فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 43

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی