خرید پودر کلسیم کربنات داروی نظافت در الیگودرز

عناوین این مطلب...

کربنات کلسیم داروی نظافتخواص کلسیم کربنات داروی نظافتتولید پودر نظافت کلسیم کربنات در الیگودرز
کلسیم کربنات داروی نظافت

کربنات کلسیم (CaCO3)، ترکیبی شیمیایی و پرکاربرد است. پودر کربنات کلسیم درجه یک ماده ای سفید رنگ، بدون بو و غیر سمی است؛ به همین علت، استفاده از آن به سلامتی انسان ها و محیط زیست آسیب نمی رساند. امروزه از کلسیم کربنات در صنایع مختلف دارویی، غذایی و بهداشتی استفاده می شود. یکی از موارد مصرف کلسیم کربنات، تولید مخصوص نظافت از آن است. داروی نظافت همان پودر موبر است که برای از بین بردن موهای زائد بدن مورد استفاده قرار می گیرد. شهر الیگودرز واقع در استان لرستان، معادن سنگ بسیاری دارد و تولید کربنات کلسیم و محصولات آن در این شهر زیاد است. بنابراین خرید پودر کلسیم کربنات داروی نظافت در الیگودرز کار سختی نیست.

خرید پودر کلسیم کربنات داروی نظافت در الیگودرز

کربنات کلسیم داروی نظافت

به کربنات کلسیم داروی نظافت، نوره، واجبی، حنازرد یا طین نیز گفته می شود. داروی نظافت از ترکیب آهک و زرنیخ تولید می شود. استفاده از داروی نظافت فواید بسیاری دارد و در روایات و طب سنتی نیز به آن ها اشاره شده است. براساس گفته های طب سنتی، داروی نظافت کربنات کلسیم که حاوی آرسنیک نیز باشد، علاوه بر نظافت بدن به پیشگیری از بروز انواع سرطان ها، روماتیسم و دیگر بیماری ها کمک می کند. مطابق احادیث نیز بهتر است حداقل هفته ای یک بار از پودر داروی نافت استفاده شود.

خواص کلسیم کربنات داروی نظافت

همانطور که اشاره کردیم، استفاده از کلسیم کربنات مخصوص نظافت که حاوی آرسنیک است، فواید بسیاری دارد. برخی از این فواید عبارتند از:

  • موجب تقویت جسم و بدن می شود.
  • موجب تقویت قوای جنسی می شود.
  • اثرات روان درمانی دارد و پریشانی و ناراحتی را از بین می برد.
  • غلبه سودا را درمان می کند.
  • بیماری های پوستی را رفع می کند.
  • مانع از بروز بیماری هایی مانند پیسی، جنون، آکله و خوره می شود.
  • لاغری را درمان و موجب چاق شدن بدن می شود.
  • از سرطان هایی مثل سرطان سینه، پوست و خون جلوگیری می کند.

علاوه بر این ها، از نوره به عنوان ماسک صورت برای از بین بردن لک های صورت و لایه برداری آن استفاده می شود. البته استفاده از نوره خواص دیگری نیز دارد و ما در مطلب به طور کلی و خلاصه به برخی از آن ها اشاره کرده ایم.

بزرگترین کارخانه تولید پودر تالک دستکش

تولید پودر نظافت کلسیم کربنات در الیگودرز

کارخانه های تولید  کلسیم کربنات بسیاری در شهر الیگودرز مشغول به کار هستند. بنابراین تولید و فروش پودر کربنات کلسیم داروی نظافت نیز در این شهر انجام می شود.کربنات کلسیم مخصوص نظافت علاوه بر داشتن خواص بسیار زیاد بهداشتی و درمانی، بسیار ارزان است و شما می توانید آن را با قیمت بسیار مناسبی تهیه کنید.

 

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید