خرید پودر گل اخرا قرمز تهران

عناوین این مطلب...

خرید پودر گل اخرا قرمز تهرانپودر گل اخرا قرمزکاربرد های پودر آروشا

خرید پودر گل اخرا قرمز تهران

این محصول برند آروشا از خاک هرمز می باشد و به عنوان بی نظیر ترین نوع اخرای طبیعی در ایران و کشور های منطقه می باشد. پودر اخرا قرمز با قیمت مناسب و با کیفیت بالا در برند کارخانجات آروشا در حال فروش می باشد. شرکت آروشا با استفاده از توان علمی و‌ فنی در تولید پودر گل اخرا قرمز با کیفیت عالی تولید کرده و به مشتریان خود عرضه می نماید.
کارخانه آروشا به عنوان اولین کارخانه میکرونیزه در سطح ایران  شناخته می شود. و انواع مختلف پودر اخرا را از مش ۲۰۰ تا مش ۲۰۰۰ را تولید می کند. و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

خرید پودر گل اخرا قرمز تهران

پودر گل اخرا قرمز

گل اخرا قرمز یک رنگ طبیعی از سطح کره زمین می باشد. که‌ آمیزه ای از اسید آهن و مقادیر متغیری از خاک رس و سیمان است. پودر اخرا قرمز بیشتر مایل به قهوه ای است که به صورت روشن و تیره وجود دارد.

پودر اخرا نتیجه آزاد شدن آهن با ظرفیت سه و انتقال به اعماق زمین و همچنین ترکیب با سیلیس و آلومین تشکیل می شود. اخرا ها معمولا ذخایر باقی مانده از هوازدگی هستند. که به صورت پوسته یا قشرهای هوازده با ضخامت های متفاوت تشکیل می شوند. پودر اخرا قرمز حاوی مقادیر زیادی هماتیت یا اکسید آهن هیدارته است.
در زمان های قدیم برای رنگ آمیزی استفاده می شود. و جز اولین کانی های بود که توسط بشر به کار برده شده است. گل اخرا قرمز به دلیل رنگدانه های طبیعی مصرف می شود. و یکی از دلایل فراوانی اکسید آهن در دسترس بودن آن و داشتن قیمت مناسب است.

  کارخانه تولید پودر اخرا جهت ضد زنگ اخرایی

کاربرد های پودر آروشا

از پودر گل اخرا قرمز در صنایع رنگ سازی، شیشه سازی، صنایع آرایشی بهداشتی، کاغذ و پلاستیک و در صنایع الکترونیک می توان اشاره کرد.
عمده ترین کاربرد در صنایع رنگ است. که برای تهیه لعاب های کم رنگ ممکن می شود و کاربرد دارد. برای معتدل کردن رنگ ها و همچنین در رنگ روغن مصرف می شود. برای ساخت کاغذ رنگی گل اخرا را با گل چینی و یا سنگ صابون (soapstone) مخلوط می شود. و از حل کردن آن در آب با الیاف کاغذ مخلوط شده و به دستگاه همزن فرستاده می شود تا خمیر رنگی کاغذ تولید شود.
از اکسید های قرمز به طور وسیع برای پوشاننده های فولاد، بدنه کشتی ها و زیر آن و بدنه اتومبیل و همچنین در مصالح فلزی ساختمانی استفاده می شود.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید