خرید کربنات کلسیم خوراکی از آروشا: انتخاب هوشمندانه با کیفیت واقعی

4.9
(60)

خرید کربنات کلسیم خوراکی برای مصارف انسانی و دامی در مشخصات متفاوت و همراه با استانداردهای خاصی انجام می پذیرد؛ این ترکیبات در گرید خوراکی هم در صنایع تولید مواد غذایی و هم در تولید داروها و مواد آرایشی و بهداشتی و هم در تهیه انواع خوراک دام و طیور به مصرف می رسند.

 خرید کربنات کلسیم خوراکی

مزایای استفاده از کربنات کلسیم در صنعت

استفاده از کربنات کلسیم در افزایش کیفیت تولیدات همچون انواع لوله های پی وی سی، مبلمان، صندلی ها و میز ها بسیار قابل توجه می باشد، این ترکیبات به حفظ محیط زیست کمک کرده و باعث کاهش هزینه های تولیدی مواد پلاستیکی می شوند؛ استفاده از کربنات کلسیم در صنعت تولید فیلم های پلیمری و مواد تزریقی همچنین باعث جلوگیری از پخش رنگ می شود و هزینه تولیدات در این صنایع هم تا حد قابل توجهی کاهش می یابد.

کربنات کلسیم در خطوط تولیدی کالا های مختلف از دستگاه ها و تجهیزات درگیر در فرآیند های تولید محافظت می نماید و در واقع تولید کنندگان با استفاده از کربنات کلسیم دیگر نیازی به تمیز کردن دستگاه ها ندارند.

کارخانه تولید بهترین کلسیم کربنات در سلفچگان
>>

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

دانه بندی کربنات کلسیم

بدون شک مطلع هستید که کربنات کلسیم در حالت عادی و طبیعی به صورت سنگ های ریز و  درشت قابل استخراج می باشد که نمی توان به صورت مستقیم از آنها در صنایع مختلف استفاده کرد، از این رو برای تولید این ترکیبات شرایط ویژه فراهم می شود و در نهایت محصول تولید شده از دانه بندی مناسبی برخوردار خواهد شد.

واحد اندازه گیری اندازه ذرات این پودر های میکرونیزه با واحد مش قابل توجه می باشد، مش در حقیقت یک واحد اندازه گیری تایید شده در کشور آمریکا محسوب می گردد که ذرات کربنات کلسیم در صورت داشتن اندازه ذرات ریز امکان عبور از صفحه مش بندی شده را خواهند داشت، بر اساس استفاده از این واحد اندازه گیری در حال حاضر کربنات کلسیم مش ۵۰، کربنات کلسیم مش ،۲۰۰ کربنات کلسیم مش ۴۰۰ و غیره قابل تولید هستند.

مزایای خرید کربنات کلسیم از آروشا پودر

مزایای خرید کربنات کلسیم از مجموعه صنعتی آروشا پودر برای خریداران عمده این محصولات بسیار زیاد می باشد چون این واحد تولید کننده مرغوب ترین منابع و سنگ‌ های طبیعی را برای تولید پودر های میکرونیزه انتخاب می‌ کند؛ در این مجموعه تولید کننده مشاوره های تلفنی در اختیار خریداران قرار می گیرد تا اطلاعات کامل تر و در نتیجه خرید بهتری برای آنها فراهم شود.

تجهیزات پیشرفته در این مجموعه تولید کننده مهم ترین دلیل موفقیت آن محسوب می گردد، کنترل نهایی پودر های تولید شده در این واحد تولید کننده برتر توسط کارشناسان خبره از دیگر اقداماتی است که باعث می‌ شود محصول تولید شده کیفیت قابل قبولی داشته باشد، در هر صورت با خرید از مجموعه آروشا پودر از کیفیت بالای پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم نهایت بهره را ببرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی