روش مل پاشی گلخانه

5
(1)

از روش های متعددی برای خنک سازی گلخانه ها در فصل تابستان استفاده می ‌شود که در این میان روش مل پاشی گلخانه مقرون به صرفه تر و بهینه تر می باشد. برای اجرای روش مل پاشی گلخانه در اولین مرحله به مقداری پودر میکرونیزه مل و رنگهای نیمه پلاستیک نیاز می باشد که فعالان صنعت کشاورزی می توانند با تهیه این ترکیبات و اجرای روش مل پاشی، در تولید محصولاتی با کمیت و کیفیت بیشتر تاثیرات مثبتی را ایجاد نمایند.

روش مل پاشی گلخانه

بزرگترین کارخانه پودر مل سفید

بزرگترین کارخانه پودر مل سفید را مجموعه صنعتی آروشا پودر با تامین دستگاه ها و سیستم های مورد نیاز برای تولید این محصولات از کشور اروپا راه اندازی کرده است. مجموعه آروشا جزو شرکت های معتبر در زمینه تولید و عرضه فرآورده های معدنی است و با انتخاب بهترین معادن در سراسر کشور برای استخراج سنگهای معدنی، بهترین شرایط را برای تولید محصولاتی با هزینه های پایین تر فراهم می ‌آورد. در کارخانه پودر مل سفید آروشا پودر، کربنات کلسیم با بالاترین درجه خلوص بعد از استخراج از معادن وارد خطوط تولید شده و کوبش آنها به کمک دستگاه های قوی انجام می پذیرد و در مراحل بعدی خالص سازی و میکرونیزه کردن این پودرهای معدنی انجام می گیرد و پودر مل سفید در بالاترین کیفیت به بازار ارائه می گردد.

عرضه مستقیم کلسیم کربنات فارس
>>

روش مل پاشی گلخانه

روش مل پاشی گلخانه با هدف ایجاد سایه بر روی گلخانه ها در فصل تابستان استفاده می شود که در واقع با این روش و ایجاد سایه دستیابی به پوشش بیشتر و پخش یکنواخت تر دما در داخل گلخانه ها و همچنین مقاومت بیشتر سطح گلخانه در مقابل نور خورشید ایجاد می گردد. در راستای همین امر از ایجاد خسارت های همچون عقب افتادن تایم گلدهی و از بین رفتن جوانه های گل و گیاهان گلخانه ‌ای و همچنین کاهش استحکام ساقه جلوگیری می ‌شود و بر مبنای همین موارد تولید محصولات گلخانه ای با کمیت و کیفیت بیشتر انجام می پذیرد. روش مل پاشی گلخانه از نظر اقتصادی برای فعالان در صنعت کشاورزی مقرون به صرفه می باشد چرا که پودر های مورد نیاز در این روش با قیمتهای بسیار مناسب قابل تامین هستند.

مرکز عرضه پودر مل سفید

پودر مل سفید آروشا از طریق چندین مرکز عرضه اینترنتی در اختیار تمامی متقاضیان این محصولات در سراسر کشور قرار می ‌گیرد. همان طور که اشاره کردیم مجموعه آروشا در عصر حاضر دارای بزرگترین کارخانه های تولیدکننده فرآورده های معدنی می باشد و به تامین نیاز صنایع کشاورزی و ساختمانی در این زمینه می پردازد. مجموعه آروشا با اجرای طرح عرضه مستقیم پودر مل سفید در سطح کشور توانسته است در کاهش هزینه مصرف کنندگان تاثیرات مثبتی را ایجاد نماید و در نهایت محصولاتی را با کیفیت و درجه خلوص بالا در اختیار تمامی مشتریان قرار می دهد. شما مشتریان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و جهت ثبت سفارشات خود در این زمینه با بخش فروش این کارخانه ارتباط برقرار نمایید تا بعد از ثبت سفارش، ارسال محصولات در کوتاهترین زمان زمان ممکن برای شما مشتریان گرامی انجام شود.

خرید اینترنتی پودر کربنات کلسیم
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 5 / 5. تعداد موافقین : 1

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

افتخار می کنیم به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی تولید و عرضه فرآورده های معدنی در ایران ، در خدمت صاحبان صنایع و مشتریان هستیم . محصول با کیفیت و درجه یک ، تضمین گسترش فعالیت های تولیدی می باشد ، استمرار تولید و توسعه پایدار جز از طریق رضایت مشتریان و تایید کیفیت توسط ایشان محقق نخواهد شد. با آروشا پودر ، کیفیت برتر را تجربه نمائید.