سفیدترین پودر تالک میکرونیزه در ایران

4.9
(24)

سفید ترین پودر تالک میکرونیزه در ایران در مجموعه آروشا پودر، به واسطه بهره برداری از بهترین معادن و مجهز بودن به آخرین تکنولوژی ها تولید و عرضه می گردد. پودر تالک به عنوان مستربچ پرکننده در صنایع مختلف کاربرد های زیادی را از آن خود می نماید و از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار است. این مستربچ در فرایندهای تولید محصولات پلاستیکی به عنوان بهترین پرکننده باعث کاهش هزینه ها، کاهش نرخ انقباض محصول و افزایش سختی محصولات می شود.

کارخانه تولید آهک ساختمانی با کیفیت ممتاز

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

قیمت روز پودرتالک میکرونیزه

قیمت روز پودر تالک میکرونیزه برای صنعتگران فعال در ایران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد چرا که مقدار بسیار زیادی از این تولیدات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت مناسب انواع پودر تالک مصرفی باعث تعدیل بهای تمام شده محصولات کارخانه های تولیدی می شود. شایان ذکر است که در زمان تنظیم لیست قیمت پودر تالک پارامترهای بی شماری مورد توجه متخصصان و تولیدکنندگان قرار می ‌گیرد که در این زمینه یک دست بودن این پودر های میکرونیزه، اندازه ذرات و نوع بسته بندی و همچنین میزان خلوص آنها بیشتر مورد توجه و بررسی قرار می‌ گیرد و در واقع بر اساس هر یک از این شاخصه های گفته شده نوع کاربرد این ترکیبات مشخص و خریداران نسبت به خرید آنها اقدام می نمایند.
پودر تالک به عنوان یکی از مهمترین پودرهای میکرونیزه فرآوری شده از کوبش سنگهای سیلیکات منیزیم است و به عنوان بهترین پرکننده در برخی از صنایع مورد استفاده قرار می‌ گیرد. از دیگر موارد تاثیر گذار در تعیین قیمت پودر تالک می توان به حجم خرید متقاضیان اشاره کرد. برخی از تولیدکنندگان کالاهای مختلف، برای ایجاد صرفه اقتصادی بیشتر در بین خطوط تولیدی خود تلاش می نمایند که خرید این محصولات را به صورت عمده به انجام برسانند و در این شرایط شرکت ها و کارخانه های فروشنده هم تخفیفاتی را در نظر می‌ گیرند که باعث می شود خریداران تمایل بیشتری به تهیه و خرید این محصولات به صورت عمده داشته باشند.

خرید اینترنتی پودر تالک میکرونیزه

برای خرید اینترنتی پودر تالک با مناسب ترین قیمت بهتر است خریداران به دنبال کارخانه های معتبر باشند که هم تولید و هم عرضه این محصولات را انجام می دهند چرا که در بازارهای هدف توزیع کنندگان انواع پودرهای تالک در واقع دو دسته هستند. دسته از این توزیع کنندگان همان کارخانه‌دار های می باشند که به صورت مستقیم تولید و عرضه این محصولات را برعهده گرفتند و مسلماً خرید از این مجموعه ها برای تمامی خریداران به صرفه تر خواهد بود.
دسته دیگر توزیع کنندگان انواع پودر های تالک واسطه‌ هایی هستند که برای کسب درآمد بیشتر و سود بیشتر این محصولات را از کارخانه ها خریداری کرده و با افزودن سودی آن را به خریداران واقعی ارائه می نمایند.  در این شرایط برای خریداران عمده صرفه اقتصادی خوبی وجود ندارد و بهتر است خریداران در این زمینه نهایت توجه را داشته باشند. در خرید اینترنتی و مستقیم پودر تالک از تولید کنندگان این محصولات همچنین تضمین کیفیت آنها انجام می پذیرد و تمامی کارخانه های تولید کننده محصولات مختلف و وابسته به پودر تالک می توانند بر اساس حوزه کاری خود، خرید انواع پودر تالک را در نمونه های متفاوت به انجام برسانند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 24

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی