شرکت تولید وکس پلی اتیلن تهران

4.9
(22)

موم پلی اتیلن (PE wax) ، پلی اتیلنی است که به دلیل جرم مولی کم، خاصیت مومی یا چربی مانند دارد. موم پلی اتیلن بی رنگ تا سفید و شفاف به صورت مذاب بوده و همچنین از قابلیت حل شدن برخوردار بوده و می تواند به خوبی امولسیون شود. این ماده صنعتی در اشکال مختلف با خواص کمی متفاوت (ویسکوزیته، چگالی و نقطه ذوب) وجود دارد که هر نوع از آن‌ها، برای یک کاربرد خاصی، مناسب تر می‌باشند. لازم به ذکر است که شرکت تولید وکس پلی اتیلن تهران، از جمله مراکز شناخته شده در تحقق خواسته مشتریان صنعتی در زمینه دستیابی به وکس‌هایی با کیفیت می‌باشد.

شرکت تولید وکس پلی اتیلن تهران

مرکز فروش پودر پلی اتیلن وکس تبریز

به طور کلی، پلی اتیلن وکس در برابر حملات شیمیایی بسیار مقاوم بوده، پایداری حرارتی بی‌نظیری دارد و در فرمول‌بندی کاربردها ، بسیار انعطاف‌پذیر می‌باشد. از مهمترین کاربردهای پلی اتیلن وکس می‌توان به مواردی همچون محافظ در برابر خراش در فیلم های جوهر چاپ، برای جلوه لاک مات در رنگ ها و پوشش ها، به عنوان روان کننده و عوامل آزاد‌کننده در پردازش پلاستیک اشاره نمود. با توجه به کاربردهای وسیع این ماده صنعتی، فروش آن توسط مراکز متعددی صورت می‌گیرد و در این میان، مجموعه آروشا پودر به عنوان مرکز فروش شرکت تولید وکس پلی اتیلن تبریز ، توانسته است دسترسی مشتریان به محصولات با کیفیت این شرکت را تسهیل سازد.

قیمت فروش پلی اتیلن وکس کرج
>>

کارخانه تولید پودر وکس پلی اتیلن اصفهان

موم های پلی اتیلن را می‌توان با روش های مختلفی از جمله سنتز مستقیم، تجزیه پلیمرهای با وزن مولکولی بالا و استراتژی های مختلف، تولید و  بازیابی کرد. به طور کلی، موم پلی اتیلن [PE] از طریق فرآیندی به نام پلیمریزاسیون و  از اتیلن به دست می‌آید. تولید کنندگان، فرآیند پلیمریزاسیون را تغییر می‌دهند تا به محصولی با کیفیت مطلوب دست یابند. ویژگی جالب این واکس‌ها،  قابلیت گرم شدن و سرد شدن بدون تخریب زیاد  می‌باشد.

وکس پلی اتیلن، از جمله محصولات صنعتی پرکاربرد بوده که مهمترین خواص آن، خاصیت مومی و چربی مانند محصول می‌باشد. لازم به ذکر است که شرکت آروشا پودر  از طریق فروش محصولات بهترین  شرکت تولید وکس پلی اتیلن ، توانسته است تعهد و رضایتمندی بسیاری از مشتریان را جلب نماید.

لازم به ذکر است که مجموعه آروشا پودر به عنوان مرکز توزیع محصولات شرکت تولید وکس پلی اتیلن اصفهان، از جمله مراکز پیشرو در تامین نیاز بازارهای صنعتی به بهترین پودر وکس پلی اتیلن‌های بازار می‌باشد.

 

شرکت تولید پودر پی وکس میکرونیزه شیراز

در نهایت لازم به یادآوری است که مجموعه آروشا پودر  از طریق فروش بهترین پلی اتیلن‌های وکس بازار از جمله محصولات شرکت تولید پودر اتیلن وکس میکرونیزه شیراز، توانسته است حسن شهرت قابل توجهی  در میان مشتریان برای خود دست و پا کند!

مرکز فروش وکس پلی اتیلن مشهد
>>

به طور حتم، شما نیز تنها با یکبار استفاده از محصولات صنعتی این مرکز، به صورت خودجوش به تبلیغ محصولات این مرکز خواهید پرداخت! بنابراین در کیفیت بالا و خوش قیمتی محصولات این شرکت تردید نکرده و با اعتمادی کامل، اقدام به خرید نمایید.

 

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 22

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی