شرکت تولید کلسیم کربنات شیراز

عناوین این مطلب...

تولیدکنندگان کربنات کلسیم شیرازشرکت بین المللی تولید کلسیم کربنات شیراز
کلسیم کربنات تولید

کلسیم در صنایع گوناگونی بکار برده می شود. این ماده به قدری پر مصرف می باشد که بازار بزرگی برای خرید و فروش آن بوجود آمده است. اما هر جا تجارتی در حال رشد و پر رونق وجود داشته باشد، مسلما دلالان و سودجویان نیز حضور خواهند داشت. در حقیقت کربنات کلسیم بدلیل فراوانی آن در طبیعت، به ماده ای ارزان تبدیل شده که ویژگی های بسیار مفیدی را شامل می گردد. اما برخی واسطه ها و فروشندگان بخاطر سودآوری بیشتر اقدام به عرضه پودر کلسیم در کیفیت های متنوع نموده اند. بدین ترتیب قیمت محصولات را کاهش داده و مصرکنندگان فریب ارزان بودن آنرا می خورند. شرکت آروشا بزرگترین کارخانه تولید کلسیم کربنات شیراز برای حل مشکلات اینچنینی، اقدام به فروش مستقیم تولیدات خود نموده است.

کلسیم کربنات تولید

تولیدکنندگان کربنات کلسیم شیراز

کلسیم کربنات با خلوص متفاوتی در معادن یافت می شود. برخی از معادن سنگ کلسیم هایی بسیار خالص وجود دارد و بالعکس، برخی معادن نیز سنگ هایی با ناخالصی فراوان دیده می شود. بهمین دلیل، دقت در انتخاب مواد اولیه جهت ساخت پودر کلسیم، بسیار ضروری است. کارخانجات گروه صنعتی آروشا، مواد اولیه مورد نیاز را از معادن نامی و معروف تهیه می نمایند. بدین ترتیب محصولی عالی و درجه یک تولید می نمایند که خلوص بالایی داشته و در تمامی صنایع مورد قبول واقع می شوند. کربنات کلسیم بمیزان فراوانی در طبیعت وجود داشته و قیمت ارزانی دارد.

بنابراین طبیعی است که از جانب تولید کنندگان مورد استفاده قرار بگیرد. بطور مثال در صنایع دامداری، پودر کلسیم را در برنامه غذایی دام و طیور قرار می دهند. از آنجا که کلسیم برای سلامتی دام و طیور ضروری است، نقش مهمی در رشد دام و نیز پیشگیری از بیماریها ایفا می نماید. در حوزه های دیگر صنعتی نیز همچون:

داروسازی

حفاری

ساخت مصالح ساختمانی

صنایع فولاد سازی و ذوب آهن

شیشه سازی

کاشی و سرامیک سازی

صنایع کاغذ سازی

صنایع لاستیک سازی و پلاسنیک سازی

ساخت لوازم بهداشتی

ساخت لوازم آرایشی

راهسازی

و برخی صنایع دیگر بکار برده می شود. بهمین جهت توسط تولید کنندگان بسیاری به تولید رسیده و عرضه می شود.

گروه صنعتی آروشا با بهره گیری از کارخانجات خود در شیراز و شهر های دیگر، و نیز با استفاده از معادن مرغوب و ممتاز سنگ کلسیم، اقدام به تولید کلسیم کربنات شیراز نموده است و محصولات بی نظیر را به متقاضیان ارایه می دهد.

 

 

تولید پودر کربنات کلسیم

شرکت بین المللی تولید کلسیم کربنات شیراز

مجموعه صنعتی آروشا علاوه بر تامین مصرف داخلی، پودر کلسیم کربنات تولیدی خود را به کشور های همسایه و برخی کشور های اروپایی صادر می نماید. لازم بذکر است، جهت صادرات محصولات، شرکت آروشا تمامی فرایند خط تولید خود را، مطابق با استاندارد های جهانی همگام نموده و در کنار شرکتهای بین المللی دیگر، به فروش و تولید کلسیم کربنات شیراز می پردازد.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید