شرکت پخش پودر کربنات کلسیم گچ همدان

عناوین این مطلب...

مزایا استفاده از پودر کربنات کلسیم گچ چیست؟قیمت ارزان پودر کربنات کلسیم همدان
پودر کربنات کلسیم گچ

کربنات کلسیم از ترکیبات شیمیایی موجود در پوسته زمین است و بیش از ۴۰ درصد آن را شامل می شود. کربنات کلسیم خالص از استخراج و فرایند جداسازی کربنات کلسیم موجود در سنگ آهک و سنگ مرمر به دست می آید. کربنات کلسیم رسوبی نیز به دو روش شیمیایی به صورت ماده جامد ته نشین شده سفید رنگ به دست می آید. جهت به دست آوردن کربنات کلسیم رسوبی محلول اسید بوریک را با جوش شیرین ترکیب می کنند تا حاصل واکنش شیمیایی آن ها پودر کربنات کلسیم باشد. پودر کربنات کلسیم گچ نیز از نوع معدنی است و از سنگ گچ به دست می آید.

این ماده به صورت خالص در غشای حلزون، خرچنگ و عقرب نیز دیده می شود. کربنات کلسیم تقریبا در اکثر صنایع استفاده می شود و شاید بیشتر مورد استفاده آن در تولید مصالح ساختمانی باشد. اما پودر کربنات کلسیم گچ چه کاربردهایی دارد و ویژگی های آن چیست؟

مزایا استفاده از پودر کربنات کلسیم گچ

مزایا استفاده از پودر کربنات کلسیم گچ چیست؟

استفاده از پودر کربنات کلسیم گچ در تولید مصالح ساختمانی علاوه بر افزایش استحکام و کیفیت آن ها بر کاهش قیمت تمام شده تولید نیز تاثیر گذار است. پودر کربنات کلسیم از نوع گچ به دلیل درخشندگی، بخش پذیری عالی، پرکنندگی و عدم انحلال در آب در صنایع رنگ و رزین، چسب و کاغذ سازی به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل برخورداری از قابلیت آنتی اسیدی که دارد جهت تنظیم اسیدیته خاک به عنوان کربنات کلسیم کشاورزی نیز از آن استفاده می شود. پودر کربنات کلسیم گچ به دلیل درخشندگی و ارزان بودن از مواد اولیه تولید پلاستیک و لاستیک در صنایع مربوطه است.

از ویژگی های بسیار خوب این ماده ارزشمند غیر مضر بودن آن برای طبیعت است.کربنات کلسیم گچی باعث آلودگی هوا نمی شود و نوع خوراکی آن نیز در داروسازی کابرد دارد. در افرادی که ناراحتی معده دارند، مصرف داروهای شامل کربنات کلسیم به کنترل اسیدیته معده آن ها کمک خواهد کرد.

پودر کربنات کلسیم گچ

قیمت ارزان پودر کربنات کلسیم همدان

کربنات کلسیم گچ در صنایع و کارخانه جات تولیدی استان همدان به عنوان یک ماده اولیه جهت کاهش هزینه های تولید ضروری است. آروشا پودر به عنوان بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده کربنات کلسیم در ایران آماده تولید و ارسال کربنات کلسیم مورد نیاز صنایع استان همدان است. محصولات این مجموعه با کیفیت بالا و قیمت ارزان عرضه شده و شامل انواع مختلف کربنات کلسیم برای صنایع مختلف است. شما مشتریان محترم می توانید هم اکنون از همین طریق به خرید آنلاین کربنات کلسیم فله ای اقدام کنید.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید