بزرگترین شرکت جهت صادرات کربنات کلسیم به عراق

عناوین این مطلب...

کاربرد کلسیم کربنات در ساخت و سازکاربرد کربنات کلسیم در داروسازی و تغذیهصادرات کربنات کلسیم به عراق
صادرات کربنات کلسیم به عراق

کربنات کلسیم، یک ماده معدنی معدنی بسیار پرکاربرد هم در ساخت و ساز و هم در داروسازی می باشد. بزرگترین شرکت جهت صادرات کربنات کلسیم به عراق، شرکت آروشا می باشد.

کاربرد کلسیم کربنات در ساخت و ساز

استفاده اصلی از کربنات کلسیم در صنعت ساخت و ساز است. این ماده به عنوان مصالح در ساختمان سازی، سنگ آهک در راه سازی، ماده اولیه نوعی سیمان، و همچنین به عنوان ماده اولیه برای تهیه آهک، به کار می رود. با این حال، به دلیل هوازدگی عمدتاً ناشی از باران اسیدی، کربنات کلسیم (به شکل سنگ آهک) دیگر به تنهایی برای ساخت و ساز استفاده نمی شود. بلکه فقط به عنوان یک ماده اولیه اولیه برای مصالح ساختمانی استفاده می شود.

قیمت خرید کربنات کلسیم اصفهان مش 200 تا مش 2500

کاربرد کربنات کلسیم در داروسازی و تغذیه

کربنات کلسیم به طور گسترده ای از نظر دارویی به عنوان یک مکمل کلسیم ارزان قیمت در رژیم غذایی برای آنتی اسید معده استفاده می شود. همچنین ممکن است به عنوان چسب فسفات برای درمان هیپرفسفاتمی (در درجه اول در بیماران با نارسایی مزمن کلیه) استفاده شود. در صنعت داروسازی به عنوان ماده پر کننده بی اثر برای قرص ها و سایر داروها نیز استفاده می شود.

همچنین از این ماده در تولید اکسید کلسیم و همچنین خمیردندان استفاده می شود. ضمنا به عنوان ماده نگهدارنده مواد غذایی و نگهدارنده رنگ، هنگام استفاده در محصولاتی مانند سیب های ارگانیک، دوباره احیا شده است.

  قیمت هر تن کربنات کلسیم سوپر سفید صادراتی

صادرات کربنات کلسیم به عراق

عراق به عنوان یک کشور در حال توسعه و همچنین کشوری که نیاز به ساخت و ساز دارد، مکان مناسبی جهت سرمایه گذاری در این زمینه است. بسیاری از سرمایه گذاران در عراق، اقدام به تولید مصالح ساختمانی کرده اند. همچنین در این کشور، دارو نیز بسیار مورد نیاز است. صنعت داروسازی این کشور جای پیشرفت بسیاری دارد و سرمایه گذاری در آن نیز بسیار سودآور خواهد بود.

شرکت پودر معدنی آروشا، اداره کننده مجموعه کارخانجات آروشا، این امکان را فراهم کرده است که سرمایه گذاران، با خیالی آسوده از بابت تامین مواد اولیه، به سرمایه گذاری خود بپردازند. این شرکت، صادر کننده کربنات کلسیم به اقصی نقاط جهان است. پس در صورت نیاز، به انجام صادرات کربنات کلسیم در عراق نیز روی خواهد آورد. افتخار ما، حضور گسترده در بازار های بین المللی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره، با شماره تماس های ذکر شده در همین صفحه، تماس حاصل فرمایید. موفق باشید.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید