عرضه پودر کربنات کلسیم کرج بدون واسطه

عناوین این مطلب...

دلایل اهمیت پودر کربنات کلسیم کرج در رنگ سازیقیمت روز پودر کربنات کلسیم ارزان
پودر کربنات کلسیم کرج

کربنات کلسیم به عنوان یک ماده پرکننده و غنی کننده در اکثر صنایع کاربرد دارد. استفاده کربنات کلسیم با فرمول شیمیایی CaCO3 در صنایع موجب کاهش چشمگیر هزینه های تولید می شود.کربنات کلسیم به صورت طبیعی و ناخالص در معادن و به صورت کانی سنگ آهک، سنگ گچ و سنگ مرمر استخراج شده و توسط تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته به پودر کربنات کلسیم صنعتی و خوراکی تبدیل می شود. کربنات کلسیم خوراکی به عنوان یک منبع کلسیم در دارو های پزشکی به کار گرفته می شود. کربنات کلسیم صنعتی نیز به عنوان یک ماده اولیه در تولید پلیمر، پلاستیک، لاستیک، ظروف لعاب، رنگ و رزین، چسب، بلور و شیشه، کابل و الکترود و… استفاده می شود. پودر کربنات کلسیم کرج در دو نوع سبک و سنگین در بازار عرضه می شود که این دو نوع از نظر شکل ظاهری و مقدار PH از یکدیگر تمییز داده می شوند.

دلایل اهمیت پودر کربنات کلسیم کرج در رنگ سازی

اما کربنات کلسیم کرج چه کاربردی در رنگ سازی دارد؟ ویژگی های مهمی از جمله درخشنده بودن، پخش پذیری و رنگ سفید باعث شده تا از پودر کربنات کلسیم در رنگ سازی به وفور استفاده شود. پودر کربنات کلسیم به کار رفته در رنگ باعث افزایش پوشش دهی رنگ بر روی سطوح مختلف شده و درخشندگی آن را افزایش می دهد. کربنات کلسیم میزان جذب روغن در رنگ را کاهش داده و با تنظیم میزان PH از سایش تدریجی آن جلوگیری می کند. حجم ۵۰ درصد رنگ های روغنی و حجم ۷۰ درصد رنگ های غیر روغنی را کربنات کلسیم تشکیل می دهد. استفاده از پودر کربنات کلسیم باعث کاهش چشمگیر هزینه های تمام شده تولید می شود. در تولید انواع رنگ های از جمله رنگ آکریلیک، چوب، اپوکسی، رنگ پی یو و… می توان از کربنات کلسیم کرج با مش های ۵۰ تا ۳۵۰۰ استفاده کرد.

پودر کربنات کلسیم کرج

قیمت روز پودر کربنات کلسیم ارزان

آروشا پودر به عنوان مجموعه بزرگ تولید کننده و توزیع کننده انواع کربنات کلسیم سبک و سنگین جهت مصارف رنگ سازی و… در ایران شناخته می شود. این مجموعه با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای و تجهیزات با تکنولوژی روز کربنات کلسیم باکیفیت و مش بندی متنوع را به تمامی نقاط کشور ارسال می کند. قیمت پودر کربنات کلسیم کرج با توجه به نوع پودر و مش بندی آن مشخص می شود. فروش پودر کربنات کلسیم به صورت فله ای و حداقل یک تن انجام می شود و فروش کیلویی این محصول در موارد خاص انجام می شود.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید