فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم

4.9
(60)

فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم برای مصارف مختلف صنعتی ، ساختمانی ، کشاورزی  و …. از جمله سیاست های مجموعه مدیریت گروه کارخانجات آروشا در تنظیم و ثبات قیمت در بازار به منظور کاهش هزینه های تولید واحدهای وابسته زیر دست و افزایش سود دهی آنها می باشد. به همین منظور از آذر ماه ۱۳۹۷ به بعد بنا بر تصمیم تیم مدیریت و تیم مهندسان تولید مجموعه آروشا ، فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم در سه تیپ متفاوت برای مصارف مختلف آغاز شده است . یکی از اهداف مهم این طرح کاهش تفاوت قیمت کربنات کلسیم در هر یک از تیپ های مشخص شده می باشد.

فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم

بزرگترین کارخانه تولید کربنات کلسیم در ایران

ویژگی های همچون بالاترین میزان اعتماد پذیری، بالا ترین کیفیت ،بالاترین میزان انعطاف پذیری و کمترین هزینه جزو مشخصات و ویژگی های یک کارخانه تولید کننده معتبر کربنات کلسیم در ایران می باشد و در واقع مجموعه‌ ای که دارای تمامی مشخصات گفته شده باشد می تواند به عنوان بزرگترین کارخانه تولیدی نیاز تمامی صنعتگران را از  جوانب مختلف تامین نماید. منظور از بالاترین میزان اعتماد پذیری برای بزرگترین کارخانه تولید کننده این است که این واحد ها باید سفارشات کربنات کلسیم صنایع مختلف را در همان زمان مقرر شده با آنها تحویل دهند چرا که در برخی موارد تحویل با تاخیر این محصولات می تواند خطوط تولیدی را به طور کامل مختل نماید.

بالاترین میزان اعتماد پذیری کارخانه‌ های تولیدکننده این است که بتوانند انواع کربنات کلسیم را به صورت سفارشی همراه با ویژگی های مدنظر متقاضیان تولید و ارائه نمایند. بالاترین کیفیت در واقع در صنایع مختلف ارتباط مستقیم با کیفیت محصولات نهایی دارد و این تولیدکنندگان باید با مانور بر روی بالاترین کیفیت به جلب توجه صنعتگران برسند. هر چه کارخانه های تولید کننده، هزینه تولیدی خود را کاهش دهند، می توانند فروش و حاشیه سود بیشتری بیشتر داشته باشند.  ضمن اینکه صنایع مختلف همیشه تمایل دارند خرید بهترین پودر کربنات کلسیم را با حداقل قیمت به انجام برسانند.

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

خرید مستقیم کربنات کلسیم

خرید مستقیم بهترین پودر کربنات کلسیم از طریق وبسایت آروشا پودر برای تمامی صنعتگران امکان پذیر می باشد. مزیت های خرید مستقیم از این واحد تولید کننده برای تمامی متقاضیان یکسان است و آنها می توانند با خرید مستقیم کربنات کلسیم به مناسب ترین قیمت آنها دسترسی داشته باشند. با خرید مستقیم از آروشا اصالت کربنات کلسیم و کیفیت آن تضمین خواهد شد.

خرید از این مجموعه به صورت غیر حضوری انجام می‌ پذیرد و نیازی به پیمودن مسافت های طولانی برای رسیدن به این کارخانه تولید کننده نمی باشد. کربنات کلسیم خریداری شده از آروشا پودر در کمترین زمان ممکن برای تمامی متقاضیان به محل درخواست ارسال می گردد.

فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم

تولید انواع کربنات کلسیم

تولید انواع کربنات کلسیم، مستلزم استفاده از دستگاه ها و تجهیزات منحصر به فردی می باشد که در مجموعه آروشا پودر، تمامی تجهیزات با بالاترین کیفیت فراهم شدند تا تولید انواع کربنات کلسیم در گرید های مختلف انجام پذیرد و خریداران و مشتریان این محصولات به راحتی بتوانند نیاز خود را به این ترکیبات معدنی برطرف سازند.  در تولید انواع کربنات کلسیم، استفاده از بهترین سنگ های کربنات استخراج ه شداز معادن بکر و اختصاصی در سراسر کشور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد زیرا هر چه درجه خلوص این مواد اولیه بیشتر باشد، مسلماً کیفیت تولیدات ایجاد شده بیشتر خواهد بود.

انواع کربنات کلسیم کارخانجات آروشا

الف) کربنات کلسیم تیپ ۳
این محصول تولیدی مجموعه آروشا مناسب صنایع و مصارف مش های ۱۵۰ الی ۹۰۰ می باشد . به طوری که تمامی صنایع دارای نیاز کربنات کلسیم در رنج تعریف شده تیپ ۳ از محصول بدون هیچ تغییر در فرآیند تولید و یا کیفیت محصول می توانند استفاده نموده و قیمت بیشتری پرداخت ننمایند.

ب) کربنات کلسیم تیپ ۲
این نوع از کربنات کلسیم که در مجموعه کارخانجات آروشا در حال تولید و عرضه به بازار می باشد مخصوص صنایع و واحدهای تولیدی می باشد که نیازمند کربنات کلسیم با دانه بندی ریزتر و نرم تر از تیپ۳ می باشند یعنی مش ۱۰۰۰ الی ۲۰۰۰٫ طبق تجربیات مشتریانی که از این نوع از کربنات کلسیم استفاده نموده اند در مقایسه با قیمت پرداختی ، رضایت کامل از محصول وجود داشته است.

ج) کربنات کلسیم تیپ ۱
این نوع از کربنات کلسیم مناسب مصارف صنعتی با مش بالای ۲۰۰۰ می باشد . صنایعی که از کربنات کلسیم میکرونیزه بسیار نرم و ریزتر از تیپ های ۲ و ۳ استفاده می نمایند ، می بایست سفارش خرید کربنات کلسیم تیپ۱ را داشته باشند . شایان ذکر است این نوع از کربنات کلسیم ها بخاطر فرآیند تولید و هزینه های تولید قیمت نسبتا بیشتری نسبت به تیپ های ۲و۳ دارد . مشتریان محترمی که مصرف کربنات کلسیم برای صنایع مختلف دارند می بایست در خصوص کربنات کلسیم خالص نهایت دقت را بعمل آورند؛ متاسفانه افراد سودجو با خرید کربنات کلسیم خالص و افزودن ناخالصی به آنها و کاهش نسبی قیمت موجبات کاهش کیفیت محصول نهایی واحدهای تولیدی را فرآهم آورده اند و کالاهای ایرانی که از بهترین کالاها و با کیفیت ترین کالا ها در سطح منطقه می توانند باشند را از درجه اعتبار ساقط نموده اند . لذا توصیه می شود فریب هر ارزانی را نخورید . خرید از افرادی که در رسانه های و سایت های تبلیغی محصول خود را عرضه می نمایند، نمی تواند سودمند باشد.

از مراکزی مواد اولیه خود را تهیه نمائید که دارای مشخصات و برند مشخص باشند. مجموعه کارخانجات آروشا تمامی محصولات خود را به شرط آزمایش توسط مشتریان عرضه می نماید.

فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم

جهت سفارش انواع کربنات کلسیم مورد نیاز خود با مشاوران فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

افتخار می کنیم به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی تولید و عرضه فرآورده های معدنی در ایران ، در خدمت صاحبان صنایع و مشتریان هستیم . محصول با کیفیت و درجه یک ، تضمین گسترش فعالیت های تولیدی می باشد ، استمرار تولید و توسعه پایدار جز از طریق رضایت مشتریان و تایید کیفیت توسط ایشان محقق نخواهد شد. با آروشا پودر ، کیفیت برتر را تجربه نمائید.