فروش سفیدترین کلسیم کربنات دامی

امروزه و در سالهای اخیر بسیاری از دامداران برای تغذیه دام های خود از سفیدترین کلسیم کربنات دامی استفاده می کنند. استفاده از پودر کربنات کلسیم در خوراک دام، مزیت های فراوانی دارد. این ماده معمولا به عنوان پودر با خوراک دام ترکیب می شود. استفاده از این ماده در خوراک دام، باعث تقویت اسکلت و استخوان بندی دام ها می شود. در نتیجه سلامت و قدرت دام ها افزایش خواهد یافت. از طرفی کلسیم یک ماده معدنی موثر در رشد جانداران به شمار می رود. پس تامین منبع کلسیم دام برای دامداران امری ضروری محسوب می شود.

فروش سفیدترین کلسیم کربنات دامی

شرکت تولید بهترین کربنات کلسیم دامی

سفیدترین کلسیم کربنات دامی معمولا مرغوب ترین انواع آن به شمار می رود. یکی از راه های تشخیص کیفیت کلسیم کربنات، رنگ سفید آن می باشد. در گروه صنعتی کارخانجات آروشا، مراحل خرید ماده اولیه با دقت بالایی انجام می شود. کارشناسان خرید این مجموعه، سفید ترین انواع کربنات کلسیم را خریداری کرده و آن را در اختیار بخش کنترل کیفیت قرار می دهند.

بخش کنترل کیفیت پس از بررسی گونه ها و انجام آزمایش های مختلف، بهترین ماده را انتخاب کرده و آن را در اختیار خط تولید قرار می دهد. با توجه به موارد ذکر شده، این کارخانه به عنوان کارخانه تولید کربنات مرغوب در ایران و جهان شناخته می شود. کلسیم کربنات باعث افزایش نرخ تولید دام و افزایش شیر در دام ها می شود. پس استفاده از این ماده در دامداری بسیار ضروری است. مجموعه آروشا پودر، به عنوان یک شرکت تولید کربنات سفید بهترین پودرهای دامی را تولید می کند. این کارخانه برای تولید پودر مناسب تغذیه دام، کربنات کلسیم را در مش های مناسب تولید کرده و آن را در اختیار دامداران قرار می دهد.

تولید ارزان کلسیم کربنات رسوبی در کرمانشاه
>>

قیمت پودر نماشسته گیلان

صادرات سفیدترین کربنات کلسیم خوراکی طیور

کارخانه آروشا پودر، افتخار این را دارد که سفیدترین کلسیم کربنات دامی را تولید و در اختیار مصرف کننده قرار دهد. کیفیت پودر کربنات کلسیم این کارخانه به حدی بالاست که بسیاری از کشورهای خارجی نیز مشتری این مجموعه به شمار می روند. این مجموعه علاوه بر تولید، به صادرات محصول و پودرهای با کیفیت به دیگر کشورهای دنیا نیز مشغول است. از طرفی عرضه مستقیم کربنات کلسیم درجه یک نیز از دیگر خدمات این مجموعه به دامداران داخلی محسوب می شود. عرضه مستقیم و بدون واسطه محصول سبب می شود تا پودرهای دامی با قیمتی مناسب به دست مصرف کننده برسند. پس عرضه مستقیم محصول و با قیمت خط تولید باعث افزایش سود دامداران خواهد شد.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

افتخار می کنیم به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی تولید و عرضه فرآورده های معدنی در ایران ، در خدمت صاحبان صنایع و مشتریان هستیم . محصول با کیفیت و درجه یک ، تضمین گسترش فعالیت های تولیدی می باشد ، استمرار تولید و توسعه پایدار جز از طریق رضایت مشتریان و تایید کیفیت توسط ایشان محقق نخواهد شد. با آروشا پودر ، کیفیت برتر را تجربه نمائید.