فروش سفیدترین کلسیم کربنات دامی

4.9
(50)

امروزه و در سالهای اخیر بسیاری از دامداران برای تغذیه دام های خود از سفیدترین کلسیم کربنات دامی استفاده می کنند. استفاده از پودر کربنات کلسیم در خوراک دام، مزیت های فراوانی دارد. این ماده معمولا به عنوان پودر با خوراک دام ترکیب می شود. استفاده از این ماده در خوراک دام، باعث تقویت اسکلت و استخوان بندی دام ها می شود. در نتیجه سلامت و قدرت دام ها افزایش خواهد یافت. از طرفی کلسیم یک ماده معدنی موثر در رشد جانداران به شمار می رود. پس تامین منبع کلسیم دام برای دامداران امری ضروری محسوب می شود.

فروش سفیدترین کلسیم کربنات دامی

خواص کربنات کلسیم

پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم در عصر حاضر جزو متناسب ترین ترکیبات شیمیایی هستند که در صنایع متعدد به کار گرفته می‌ شوند، این تولیدات به صورت گسترده در طبیعت قابل بهره‌برداری هستند و بخش عمده ای از ساختار ارگانیسم ها را تشکیل می دهند؛ پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم، همان فرآورده های حاصل از کوبش سنگ های معدنی است که به دلیل داشتن اندازه ذرات ریزتر تاثیرات مثبت تری در صنایع دارند و تمامی خواص سنگ های کربناتی معدنی را در خود گنجانده است.

اولین خاصیت این تولیدات قابلیت ضدعفونی کنندگی آن ها می باشد، این محصولات به دلیل داشتن اثر ضد باکتری در صنایع مختلف کاربرد های فراوانی دارند، به طوری که در حال حاضر تولید کنندگان محصولات شوینده و صنعت ضدعفونی کننده های پزشکی از این تولیدات بهره برداری می نمایند.

دومین ویژگی و خاصیت پودر کربنات کلسیم در قابلیت جذب رطوبت می باشد، بر اساس گزارشات به ثبت رسیده در این میان این ترکیبات به دلیل داشتن ساختار پیچیده قابلیت جذب رطوبت را دارند و ظرفیت جذب آب و هوا آنها از دیگر ترکیبات مشابه بیشتر می باشد، این ویژگی باعث می شود که پودر کربنات کلسیم به عنوان یک جاذبه رطوبت در صنایع خاصی بهره برداری شود.

مرکز تولید کربنات کلسیم پودری
>>

سومین ویژگی این محصولات قابلیت استفاده از آنها در صنعت تولید محصولات پلیمری و پلاستیکی است، این تولیدات به دلیل خواص مکانیکی و الکتریکی خوبی که دارند به عنوان یکی از مواد اولیه در صنعت پلیمر به بهره‌ برداری می‌ رسند.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 400 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 22

شرکت تولید بهترین کربنات کلسیم دامی

سفیدترین کلسیم کربنات دامی معمولا مرغوب ترین انواع آن به شمار می رود. یکی از راه های تشخیص کیفیت کلسیم کربنات، رنگ سفید آن می باشد. در گروه صنعتی کارخانجات آروشا، مراحل خرید ماده اولیه با دقت بالایی انجام می شود. کارشناسان خرید این مجموعه، سفید ترین انواع کربنات کلسیم را خریداری کرده و آن را در اختیار بخش کنترل کیفیت قرار می دهند.

بخش کنترل کیفیت پس از بررسی گونه ها و انجام آزمایش های مختلف، بهترین ماده را انتخاب کرده و آن را در اختیار خط تولید قرار می دهد. با توجه به موارد ذکر شده، این کارخانه به عنوان کارخانه تولید کربنات مرغوب در ایران و جهان شناخته می شود. کلسیم کربنات باعث افزایش نرخ تولید دام و افزایش شیر در دام ها می شود. پس استفاده از این ماده در دامداری بسیار ضروری است. مجموعه آروشا پودر، به عنوان یک شرکت تولید کربنات سفید بهترین پودرهای دامی را تولید می کند. این کارخانه برای تولید پودر مناسب تغذیه دام، کربنات کلسیم را در مش های مناسب تولید کرده و آن را در اختیار دامداران قرار می دهد.

صادرات سفیدترین کربنات کلسیم خوراکی طیور

کارخانه آروشا پودر، افتخار این را دارد که سفیدترین کلسیم کربنات دامی را تولید و در اختیار مصرف کننده قرار دهد. کیفیت پودر کربنات کلسیم این کارخانه به حدی بالاست که بسیاری از کشورهای خارجی نیز مشتری این مجموعه به شمار می روند. این مجموعه علاوه بر تولید، به صادرات محصول و پودرهای با کیفیت به دیگر کشورهای دنیا نیز مشغول است. از طرفی عرضه مستقیم کربنات کلسیم درجه یک نیز از دیگر خدمات این مجموعه به دامداران داخلی محسوب می شود. عرضه مستقیم و بدون واسطه محصول سبب می شود تا پودرهای دامی با قیمتی مناسب به دست مصرف کننده برسند. پس عرضه مستقیم محصول و با قیمت خط تولید باعث افزایش سود دامداران خواهد شد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی