فروش عمده پودر سنگ ساختمانی بدون واسطه

4.8
(50)

فروش عمده پودر سنگ ساختمانی مجموعه کارخانجات آروشا با توجه به استقبال عزیزان مشتری از استانهای مختلف در حال انجام و رو به افزایش می باشد . جهت تهیه انواع پودر سنگ مورد نیاز خود با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمائید.

فروش عمده پودر سنگ ساختمانی بدون واسطه

پودرسنگ تولیدی کارخانجات آروشا

پودر سنگ تولید شده در مجموعه کارخانجات آروشا  از کوبیده شدن انواع کانی های معدنی موجود در طبیعت نظیر کربنات کلسیم، سنگ آهک, مرمریت, گرانیک, سنگ آهن, سنگ نقره و… تولید می شود. به لحاظ علمی پودر سنگ دارای کلیه خواص کانی کوبیده شده می باشد . پودر سنگ در صنایع مختلف به راحتی بکار گرفته می شود. به طور کلی تولید خاک سنگ به دو صورت طبیعی و صنعتی می باشد. بر اثر سایش لایه های زمین و درگیری سنگ ها با هم بخشی از سنگ ها بصورت پودر در می آید. همچنین بر اثر حرکت یخچال های عظیم طبیعی نیز لایه های زیرین آن ها به دلیل تحمل فشار  چندین هزار تنی به حالت پودری تبدیل می شوند که آن را Rock Flour می نامند. اما برای تولید صنعتی پودر خاک سنگ از دستگاه ها و ماشین آلات سنگ کوبی استفاده می شود که با استفاده از فک های قدرتمند اقدام به خردایش سنگ های مختلف می نماید.

فروش عمده پودر سنگ ساختمانی آروشا

بیشترین کاربرد پودرسنگ آروشا در صنایع ساختمانی است که از آن برای ترکیب با سایر مصالح ساختمانی مانند گچ ، سیمان و سیمان سفید استفاده می شود زیرا علاوه بر اینکه دارای چسبندگی بسیار زیادی بوده و استحکام سازه را افزایش می دهد. همچنین مانع از ترک خوردن سیمان پس از خشک شدن می شود.

 پودر سنگ با کیفیت و مرغوب را از کجا تهیه کنیم ؟
>>

آنالیز شیمیایی پودرسنگ معمولی قم

Element (%)Measure
sio2 1.00
al2o3 1.03
fe2o3 0.1
cao 54.65
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 79

قیمت پودر سنگ موجود در بازار

قیمت انواع پودر سنگ موجود در بازار همراه با تغییرات زیادی اعلام می گردد چرا که این ترکیبات در حال حاضر از نظر نوع روش های تولیدی و همچنین منبع تامین مواد اولیه با یک دیگر تفاوت های زیادی دارند؛ به صورت کلی و بر اساس نظرسنجی از مصرف کنندگان و تولید کنندگان این محصولات عواملی همچون سایز و مش بندی این پودر های میکرونیزه عامل اصلی تعیین قیمت آنها می باشد؛ تولید پودر سنگ ها برای صنایع مختلف مانند لاستیک، پلاستیک، سیمان، پلیمر، چسب و رنگ نیاز به ذرات ریز دارد که در این شرایط هزینه های بیشتر و مراحل پیچیده‌ تری باید طی شود تا در نهایت پودر های تولید شده دارای مشخصات قابل توجه باشند و این پارامتر هم می‌ تواند مشخص کننده قیمت نهایی این محصولات باشد.

عامل دیگری که در این میآن تاثیرگذار است، نوع سنگ های معدنی می باشد؛ معمولاً پودر سنگ های حاوی کربنات کلسیم ظرفیت زیادی برای تولید در ابعاد میکرونیزه دارند و به عنوان ارزان قیمت ترین پودر سنگ در بازار معرفی می گردند.

نحوه فروش پودر سنگ ها عامل دیگری است که تعیین کننده قیمت نهایی آنها می باشد؛ در حال حاضر شرکت ها و واحد های تولید کننده معتبر همچون اروشا پودر محصولاتی را با تضمین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می دهد و مراجعه به این واحد تولید کننده می تواند در خرید محصولاتی با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت تاثیر داشته باشد.

کاربرد پودر سنگ در صنایع هنری

پودر سنگ یکی از مواد اولیه تولید گریس اکریلیک که یک پوشش دهنده سطح بوم نقاشی است می باشد. پودر سنگ همچنین برای تولید برخی انواع پلاستر نظیر مارگریو و ونیزی در تولید رنگ ها کاربرد دارد. برخی از هنرمندان از پودر سنگ برای تقویت پاستل های روغنی سود می برند. در کشورهای اروپایی پودر سنگ های نقاشی در کیسه یک کیلوگرمی با قیمت ۸ تا ۱۰ دلار به فروش می رسد.

نحوه سفارش پودر کربنات کلسیم

جهت سفارش و خرید انواع پودر سنگ و کربنات کلسیم مورد نیاز، با کارشناسان فروش گروه صنعتی کارخانجات آروشا تماس حاصل فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی