فروش مستقیم مواد اولیه کنیتکس سفید

5
(32)

از جمله فعالیت‌ های چشمگیر گروه صنعتی آروشا پودر که با استقبال بسیاری از بین صنعتگران مواجه شده است، فروش مستقیم مواد اولیه کنیتکس سفید بوده است چرا که این ترکیبات برای تولید بهترین نمای کنیتکس مورد استفاده قرار می ‌گیرند و به عنوان ایده آل ترین دیوارپوش ها کاربرد های ویژه ای در صنعت ساخت و ساز دارند.

فروش مستقیم مواد اولیه کنیتکس

کارخانه تولید کربنات کلسیم کنیتکس

کارخانه تولید کربنات کلسیم کنیتکس توسط آروشا پودر با تکیه بر بهترین تکنولوژی ها و سیستم ها راه اندازی شده است. کنیتکس ها جزو بهترین و پر استفاده ترین پوشش های رنگی هستند که در عصر حاضر در صنعت ساخت و ساز بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می ‌دهند. اجرای کنیتکس باعث ماندگاری و دوام سازه های ساختمانی می شود و در واقع این ترکیبات به واسطه داشتن قدرت پوشش دهندگی فوق العاده بالا جایگزین اکثر نما های اجرایی در صنعت ساخت و ساز می باشند و در نمونه های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. کربنات کلسیم در تولید کنیتکسها به عنوان یک ترکیب افزودنی مورد استفاده واقع می شود و با اندازه ذرات بسیار ریز در این تولیدات، قابلیت استفاده دارد.

قیمت پودر کربنات کلسیم کوتد شده
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 800 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
white micronized powder 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 26

فروش مستقیم مواد اولیه کنیتکس سفید

گروه صنعتی آروشا پودر با در نظر گرفتن گرفتن رضایتمندی مشتریان بیشتر در بازارهای هدف شرایط فروش مستقیم مواد اولیه کنیتکس سفید را فراهم کرده است. همانطور که اشاره کردیم این مجموعه جزو تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان برتر این محصولات است که با فعالیت به صورت مستقیم بهترین ترکیبات را در اختیار صنعتگران قرار می ‌دهد. کربنات کلسیم کنیتکس در واقع پودر سفید رنگ بسیار تاثیر گذار در افزایش کیفیت کنیتکس های تولید شده می باشد و عرضه این محصولات با قیمتهای بسیار مناسب تاثیر مستقیم در کاهش قیمت نهایی کنیتکسهای تولید شده دارد.

 

صادرات بهترین کربنات کلسیم کنیتکس

تولید و فروش عمده بهترین کربنات کلسیم کنیتکس، فرصت های شغلی ایده آلی را برای شرکت های صادراتی ایجاد کرده است تا با صادرات این ترکیبات معدنی تولید شده در ایران ارز فراوان وارد کشور شود و بهبود اقتصاد کشور نیز ایجاد گردد. پودر میکرونیزه کربنات کلسیم در مجموعه آروشا، به عنوان یکی از بهترین مواد اولیه در تولید انواع کنیتکس ها مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل به منظور تامین این پودر های میکرونیزه بنابر تصمیم پرسنل فعال در مجموعه آروشا پودر، در کمترین زمان ممکن تولید این محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می گیرد. فروش عمده کربنات کلسیم کنیتکس و صادرات این ترکیبات در عصر حاضر مورد توجه اکثر خریداران قرار گرفته است چرا که خرید از مجموعه صنعتی آروشا پودر، منفعت های زیادی را برای خریداران عمده فراهم می آورد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 5 / 5. تعداد موافقین : 32

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی