فروش پودرسنگ بندکشی ۵ ستاره

عناوین این مطلب...

شرکت تولید پودرسنگ نمارومی انزلیکارخانه تولید و فروش پودرسنگ بندکشی ۵ ستاره
مرکز فروش پودر بند کشی ۵ ستاره

در حوزه های گوناگون، پودرسنگ بعنوان ماده ای طبیعی که به مقدار قابل توجه ای فراوان بوده و از قیمت مناسبی برخوردار است، مورد استفاده قرار می گیرد. بهمین علت بازار داد و ستد آن نیز گسترده بوده و افراد بسیاری به تجارت این ماده پرکاربرد مشغول می باشند. از اینرو گاها دیده می شود که برخی دلالان و فروشندگان سودجو به خرید و فروش پودرسنگ بندکشی ۵ ستاره مبادرت می ورزند اما آنچه نهایتا به دست مصرف کننده می رسد، محصولی غیر اصل و نامرغوب است. بعضی شرکتها با افزودن ناخالصی به محصولات درجه یک، در پی منفعت بیشتر بوده و خریداران را با مشکلات جدی همراه می سازند. بهمین دلیل است که عموما متقاضیان، جهت تهیه پودرسنگ، به مراکز و فروشندگان معتبر و نامی مراجعه می نمایند.

مرکز فروش پودر بند کشی ۵ ستاره

شرکت تولید پودرسنگ نمارومی انزلی

بطور کل پودرسنگ بخاطر مقاومت عالی و استحکامی که از خود نشان می دهد، در زمینه های مختلفی بکار برده می شود. یکی از این موارد، بهره گیری در ساختمان سازی و مصالح ساختمانی است. در نماسازی ساختمانها این ماده بهمراه سیمان و گاها با ترکیب سنگ های دانه بندی شده بکار برده می شود و خواص پودر سنگ، موجب استقامت بیشتر دیوارهای ساخته شده خواهد شد. برای مثال در اجرای نمارومی، بهره وری از پودرسنگ به استحکام نمای دیواره ها کمک بسیاری می کند. از سوی دیگر رنگ مناسبی به سازه بخشیده که بسادگی دستخوش تغییر نخواهد شد. علی الخصوص در شهرهای شمالی کشور از جمله شهر انزلی، که رطوبت بالایی وجود دارد و بارندگی زیاد، باعث از بین رفتن نما می گردد.

بهمین جهت فروش پودرسنگ بندکشی ۵ ستاره در اینگونه مناطق رواج داشته و از سوی سازندگان مورد استقبال فراوانی قرار می گیرد. کارفرمایان و سازندگان بخوبی آگاهند که بکار بردن مصالح بی کیفیت و غیر اصل چه خساراتی را موجب خواهند شد. همانطور که مطلع هستید، در صورت اجرای نمارومی یا سیمان شسته و یا بندکشی ها، با مصالح و پودرسنگ نامناسب و بی کیفیت، پس از گذشت زمان کوتاهی ترک خوردگی هایی در سطح دیوارها مشاهده می گردد و رطوبت بسرعت به زیر دیوار نفوذ خواهد کرد و نهایتا خرابی هایی ببار می آید. و یا در خوشبینانه ترین حالات، رنگ نمای اجرا شده با اولین بارندگیها کدر شده و زیبایی خود را از دست می دهند.

عرضه پودر سنگ بند کشی

کارخانه تولید و فروش پودرسنگ بندکشی ۵ ستاره

گروه صنعتی آروشا مجهزترین کارخانه تولید و فروش پودرسنگ بندکشی ۵ ستاره در کشور می باشد که با احداث مراکز تولید و عرضه متعدد در اقصی نقاط کشور، موجبات دسترسی به پودرهای ممتاز و درجه یک را برای مصرف کنندگان فراهم نموده است. صادرات پودر نمارومی، از دیگر دستاوردهای آروشا می باشد که اعتبار شرکت را دوچندان کرده است.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا

جهت خرید  این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

حقوردی   09134422983 

دفتری      09134432591

تلفن ثابت 02538208131

تلفن ثابت 02591015645

اینستاگرام  Powdrsang@

تلگرام          Powder20@

 

محصولات

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید