فروش پودرسنگ نمارومی دو الک

4.9
(23)

فروش پودر نمارومی دو الک باعث بهبود کیفیت تولید مصالح ساختمانی خواهد شد. از این رو بسیاری از صنایع برای تولید محصول از این پودر استفاده می کنند. بهترین پودرسنگ سفید جوشقان را از مجموعه صنعتی آروشاپودر دریافت نمائید.

فروش پودر نمارومی دو الک

کارخانه تولید و فروش پودر نمارومی

فروش پودر نمارومی دو الک از استقبال گسترده ای در بازار توزیع و عرضه مصالح ساختمانی برخوردار است. پودر نمارومی، پودری متشکل از سنگ های تراورتن یا سنگ جوشقان است. این سنگ از استحکام و دوام بسیار خوبی برخوردار است. برای تولید پودر نمارومی، سنگ ها با دستگاه های خاصی کوبیده شده و در ابعاد مختلفی آسیاب می شوند. سپس از الک هایی با اندازه های ثابت رد می شوند تا دانه بندی پودر، کاملا مشابه و یکسان باشد. پودر نمارومی دو الک، به پودری اطلاق می شود که دوبار از صافی یا الک رد شده است. بنابراین به ریزترین و با کیفیت ترین درجه ممکن خواهد رسید. استفاده از پودر نمارومی دو الک در نمای ساختمان، از ترک خوردن زودهنگام نما جلوگیری می کند و دوام آن را افزایش خواهد داد.

تولید پودرسنگ نماشسته نکا
>>

مجموعه آروشا پودر، به عنوان یکی از تولید کنندگان پودر نمارومی شناخته شده در ایران و جهان، محصولات درجه یک خود را به صورت دو الک تهیه می کند. تمامی پودرهای ساختمانی تولید شده در این مجموعه با دستگاه هایی پیشرفته ساخته می شوند. بنابراین درجه کیفیتی آنها ممتاز است. همین مسئله سبب شده تا کشورهای دیگر نیز از واردات این محصول استقبال کنند.

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

شرکت تولید پودر نماشسته اصفهان

فروش پودر نمارومی دو الک در کنار فروش پودر نماشسته از استقبال خوبی برخوردار است. پودرنمارومی، سیمان شسته و نماشسته از جمله محصولاتی هستند که در ساخت نمای ساختمانی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. مخلوط کردن پودرهای نماشسته و سیمان شسته با سیمان مصالحی مقاوم ایجاد می کند که علاوه بر زیبایی، دوام بالایی نیز دارد. گروه صنعتی کارخانجات آروشا، علاوه بر تولید انواع پودرهای نمای ساختمان به فروش پودر سیمان شسته و دیگر انواع پودرهای نمای ساختمان نیز مشغول است. فروش محصولات در این مجموعه به صورت مستقیم انجام می شود. البته این فروش مستقیم تنها مخصوص صنایع داخلی می باشد.

لیست قیمت پودر نمای دیوار مازندران

قیمت پودرهای ساختمانی نیز در کنار فروش پودر نمارومی دو الک از اهمیت بالایی برخوردار است. صنایع داخلی معمولا به دنبال محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب هستند، تا محصولات خود را با قیمتی به صرفه تولید کرده و در اختیار مصرف کننده قرار دهند. کارخانه آروشا پودر، انواع پودرهای ساختمانی را به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رساند. این مسئله باعث می شود تا محصولات با عادلانه ترین قیمت به دست مصرف کننده برسد. همچنین صنایع می توانند برای افزایش سود خود، محصولات را به صورت عمده خریداری نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 23

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی