قیمت فروش پودر کربنات کلسیم یزد و راهنمایی‌های حرفه‌ای

4.9
(50)

فروش پودر کربنات کلسیم یزد اغلب به عنوان یک ترکیب معدنی تولید شده از کانی های کلسیت رایج می باشد، این تولیدات بیش از ۸۰۰ شکل از بلور های کلسیت را به نمایش می گذارند و جای تعجبی نیست که در رنگ های مختلف شفاف تا مات معرفی گردند.

فروش پودر کربنات کلسیم یزد

پودر کربنات کلسیم میکرونیزه چیست؟

پیش از پرداختن به تفاوت رنگ انواع کربنات کلسیم می خواهیم به این سوال کلیدی که پودر میکرونیزه کربنات کلسیم چیست؟ پاسخ دهیم؛ این ترکیبات اغلب با کریستال های بی رنگ شناخته شده هستند و به طور گسترده در سنگ های معدنی سراسر جهان وجود دارند، این تولیدات مستقیم از استخراج و بعد از آن پردازش در کارخانه ها حاصل می گردند.

انجام فرآیند های استخراج به صورت متناسب کربنات کلسیم را بسیار نزدیک به حالت خالص خود نگه می دارد و نتیجه پردازش در کارخانه ها یک محصول آسیاب شده به صورت خشک یا دوغاب می باشد.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

تفاوت رنگ کربنات کلسیم

همان طور که اشاره شد منبع اصلی تولید پودر های کربنات کلسیم، کلسیت ها هستند، این ترکیبات زمانی که خالص باشند بی رنگ یا سفید می باشند، اما در صورت وجود ناخالصی ممکن است تغییر رنگ در آنها دیده شود و معمولاً در این شرایط قرمز، صورتی، زرد، سبز، آبی، سیاه یا قهوه ایف رنگ های قابل توجه هستند.

در مجموع این موارد می ‌توان عنوان کرد پودر های میکرونیزه تولید شده از این کانی ها نیز دارای رنگ های متفاوتی می باشند و بر اساس آمار به دست آمده رنگ برخی از این پودر ها خاکستری یا خرمایی و برخی به صورت سفید و تعدادی هم رنگارنگ دیده می شوند؛ در حالت کلی می توان انواع رنگ کربنات کلسیم در حالت ناخالص را در دو نمونه کربنات کلسیم سفید و کربنات کلسیم مشکی معرفی نمود.

فروش مستقیم کربنات کلسیم در یزد

فروش مستقیم کربنات کلسیم در یزد و در بسیاری دیگر از شهر های صنعتی ایران را مجموعه صنعتی آروشا پودر برعهده گرفته است، این واحد تولیدکننده دارای کارشناسانی برای ارزیابی میزان تقاضای این تولیدات در بازار است که می ‌تواند بر مبنای آمار به دست آمده همان محصولات تقاضا شده در بازار را تولید و ارائه نماید.

ایجاد تناسب میان محصولات عرضه شده این تولیدات و نیاز مشتریان در بازار مهمترین پارامتر در محبوبیت آن می‌ باشد و صنعتگران و صاحبان مشاغل بزرگ با در نظر گرفتن تامین نیاز خود به صورت ویژه در این واحد تولیدکننده، همواره تاکید به خرید و همکاری با ان را دارند؛ در هر صورت اگر جزو مشتریان جدید هستید حتما خرید از واحد های تولیدکننده آروشا پودر را تجربه نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

رادیو آروشا

جدیدترین اخبار سایت

آروشاپودر ، نخستین در فرآورده های معدنی